Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sabina 19 zgorzelec

Kto korzystał z usług Kriocentrum w Otwocku? proszę o opinie

Polecane posty

Gość Sabina 19 zgorzelec

Mam ustalony termin lipolizy laserowej podbrodka. Macie jakies opinie o tej klinice, lekarzach itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusska
Korzystałam w przeszłości dwa razy z tej kliniki. Jestem zadowolona. Pan doktor nawet obniżył cenę zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, miła obsługa iście rodzinna atmosfera, ceny do lekkiej negocjacji. 2 lata temu miałam zabieg liposukcji plecy, brzuch i talia. Lekarz prawie nic nie odciągnął, bardzo mala róznica a za to duze blizny. Górki, dołki, nierówności na całym brzuchu. Chodziłam na zabiegi masazu po liposukcji i nic. Udało mi się namówić lekarza na darmową poprawkę- 2 raz męczarnia, ból i jeszcze większe blizny, które zostaną do końca zycia. Po roku brzuch jest okropny!stał się moim kompleksem! Na plecach nadal mam sadełko, jakby nic nie zeszło natomiast brzuch jest naprawdę straszny! Najgorzej wydane pieniądze w moim życiu i to nie małe bo 9 tysięcy:( ODRADZAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam 2 razy. Miła obsługa, bezpłatne wizyty kontrolne, ceny konkurencyjne, ale jedno wielkie ALE!!! - totalny brak dyskrecji. Czekając na swoją kolej miałam wątpliwą przyjemność słuchania jak cała obsługa rozmawia sobie swobodnie w obecności innych oczekujących pacjentów o tym, że zaraz przyjdzie taka i taka pani z taką dolegliwością i jak ją będą leczyć. Jak jakiś pacjent wyszedł z gabinetu to lekarz jeszcze na korytarzu mu coś powiedział dzięki czemu widziałam, że pan był tam z hemoroidami. Ja jak wyszłam z gabinetu to też lekarz jeszcze powiedział parę rzeczy jak już byliśmy poza gabinetem a wszyscy pacjenci mieli okazję słuchać z czym tam byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceryk1
Korzystałem z zabiegu liposukcji brzucha lutym. Cała otoczka obsługa klienta wszystko ok .Ale jedno ale zabieg kompletnie nic nie zmienił .Przed zabiegiem 98 kg i po zabiegu tyle samo :-) .Wg zapisów odessano 1,3 litra tłuszczu .Trochę mało ale metoda taka ze miało jeszcze zejść . Do tej pory nie zeszło nic mimo diety .Ogólnie pieniądze wyrzucone w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsysalam tam plecy, odsysal batijewski, zero efektow , pusty portfel i purpurowe dziury po drenach, ktore uniemozliwiaja mi pokazanie sie na plazy. minely dwa lata od zabiegu i dziury jak byly tak sa i walki pod stanikiem jak byly tak sa masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacprzyk K
A ja miałem okazję odsysać tłuszcz w Centrum Liposukcji w lutym i jestem bardzo zadowolony. Odessano prawie 2l więc jest to bardzo duża ilość. Fakt jest taki, że po samym zabiegu już było widać spory efekt, ale jeszcze większy jak już zeszła opuchlizna po kilkunastu dniach. Mi mówiono, że najlepsze efekty są po kilku tygodniach, ale byłem zadowolony już z tych bezpośrednio po zabiegu liposukcji. Zanim wykonałem zabieg bardzo dużo czytałem na ten temat, a z racji zawodu "Lekarz Stomatolog" dokładnie sobie sprawdziłem metodę i możliwości Vaser Lipo. Dlatego dziwi mnie tu część wpisów, że efekt nie był, aż tak dobry, jaki sobie wyobrażano. Proszę wziąć pod uwagę, że jeżeli ktoś ma bardzo dużo nadmiaru tkanki tłuszczowej, to zabieg nie może odessać jej całej, ponieważ byłyby inne komplikacje np nadmiar skury pozostałej po zabiegi, a co za tym idzie konieczność wykonania operacji usunięcia tej skóry! Który zapewne byłby dużo bardziej inwazyjny, oraz kosztowny, niż sama liposukcja brzucha. Liposukacja to nic innego jak modelowanie sylwetki poprzez odsysanie tłuszczu, więc skoro modelowanie, to nie usunięcie np 50 kg bo takie zabiegi pewnie też się wykonuje, ale czas, koszt, oraz efekty uboczne są zupełnie inne. Ja polecm osobiście tą klinikę, ponieważ zaróno mi, jak i mojej żonie bardzo pomogli. Pozdrawiam Państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacprzyk K
A ja miałem okazję odsysać tłuszcz w Centrum Liposukcji w lutym i jestem bardzo zadowolony. Odessano prawie 2l więc jest to bardzo duża ilość. Fakt jest taki, że po samym zabiegu już było widać spory efekt, ale jeszcze większy jak już zeszła opuchlizna po kilkunastu dniach. Mi mówiono, że najlepsze efekty są po kilku tygodniach, ale byłem zadowolony już z tych bezpośrednio po zabiegu liposukcji. Zanim wykonałem zabieg bardzo dużo czytałem na ten temat, a z racji zawodu "Lekarz Stomatolog" dokładnie sobie sprawdziłem metodę i możliwości Vaser Lipo. Dlatego dziwi mnie tu część wpisów, że efekt nie był, aż tak dobry jaki sobie wyobrażano. Proszę wziąć pod uwagę, że jeżeli ktoś ma bardzo dużo nadmiaru tkanki tłuszczowej, to zabieg nie może odessać jej całej, ponieważ byłyby inne komplikacje np nadmiar skóry pozostałej po zabiegi, a co za tym idzie konieczność wykonania operacji usunięcia tej skóry! Który zapewne byłby dużo bardziej inwazyjny, oraz kosztowny, niż sama liposukcja brzucha. Liposukacja to nic innego jak modelowanie sylwetki poprzez odsysanie tłuszczu, więc skoro modelowanie, to nie usunięcie np 50 kg bo takie zabiegi pewnie też się wykonuje, ale czas, koszt, oraz efekty uboczne są zupełnie inne. Ja polecm osobiście tą klinikę, ponieważ zaróno mi, jak i mojej żonie bardzo pomogli. Pozdrawiam Państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola Ż
Ja kiedyś w 2014r usuwałam pajączki na nogach tzw żylaki w Kriocentrum. Zabieg wykonywał dr Marek Batijewski i wszystko było w 100% OK. Robiłam u nich też depilację laserową :) i kilka innych drobnych zabiegów kosmetycznych, wiec mogę polecić, bo ceny są lepsze niż w Warszawie, a jakość usług super! Teraz wybieram się na liposukcję, ale dopiero jak skończę karmić synka piersią, bo po porodzie pozostało mi zbyt wiele tłuszczyku :( Pozdrawiam - zadowolona pacjentka :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
batijewski robil mi liposukcje plecow. efekt: ZERO odessanego tluszczu i paskudne slady po kaniuli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat jestem lekarką z zawodu, ale inna specjalizacja. Ciekawi mnie ta sytuacja opisana wyżej, bo jak można odessać zero - chętnie zaproszę Panią do swojego gabinetu (saska) bo zapewne miała na to wpływ inna choroba. Moje wieloletnie doświadczenia w leczeniu narządów wewnętrznych mogą pomóc i wyjaśnić problem. Wielokrotnie spotkałam się z osobami które mają np duży brzuch, a mało tłuszczu - co wynikało z badań. Powodem takiej sytuacji może być "otłuszczenie narządów wewnętrznych" wtedy faktycznie liposukcja nic nie da . W takim przypadku trzeba podjąć inne działania. Myślę że bardzo ważna jest kwalifikacja wstępna do każdego zabiegu... Niestety wszystkiego nie da się przewidzieć, bo Pacjenci często pomijają ważne fakty! Polecam dbanie o siebie i regularny sport oraz dietę. Ja hołduję maksymie "...nie przytyłaś wczoraj i nie schudniesz dziś" ;) Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram się na zabieg aquafilling do nich. Pierwsze wrażenia jakie mam po wizycie są bardzo dobre. Mam nadzieję że takie pozostaną po wykonanym zabiegu! Oczywiście opiszę. Zabieg mam za 2 tygodnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Byłam w grudniu na powiększaniu biustu "Aquafilling" ale sporo tego aby wszystko opowiedzieć :) Przed zabiegiem strasznie się bałam, aż do tego stopnia że myślałam że zrezygnuję. Sam zabieg nic mnie nie bolał i nie trwał długo. Jestem bardzo zadowolona, a efekt lepszy niż się spodziewałam. Piersi wyglądają naturalnie i są miękkie w dotyku, wszystkim szczerze polecam. Pan Doktor jak i reszta Personelu bardzo mili. Na pewno jeszcze raz odwiedzę tą Klinikę. Pozdrawiam Karola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za informację :) jaki jest czas rekonwalescencji po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam. Byłem w Kriocentrum na usuwaniu hemoroidów i dość szybko lekarz poradził sobie z moim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia778
Jeśli chodzi o lipolizę, to można sobie tutaj http://fabskin.pl/kriolipoliza-cooltech/ poczytać o świetnej alternatywie, która nazywa się się krolipolizą. Bardzo dobrze się sprawdza ta metoda, ponieważ jest nieinwazyjna. Poza tym nie ma bólu, siniaków i skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze wszędzie spam, czy ktoś tu pytał o kriopolizę???? drodzy "marketingowcy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editt1166
Korzystał ktoś z usług w centrum liposukcji w gliwicach ? błagam o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek W
Ja miałem okazję robić liposukcję w Gliwicach i mogę polecić dr Marka Glinkę. Cały zabieg ok, a efekt jest bardzo zadowalający. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram się w poniedziałek do Kriocentrum na zabiegi nawilżające po lecie i może jakiś botox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetawaw
Chyba widziałam u nich na FB jakieś info własnie o zabiegach, które nawilżają i regenerują cerę. Zerknij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editt i Darek w chyba pomyliliście wątki. Ten nie jest o Gliwicach tylko o Kriocentrum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciała bym zapisać się do tej kliniki na konsultację dotyczącą liposukcji, może polecicie jakiegoś lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla82
miałam robione brzuch i boki jakiś czas temu i jestem zadowolona, dobre podejscie do pacjenta, troche bolu po zabiegu ale to przechodzi i po ok. tygodniu można iść do pracy. Jak sie zastanawiacie to nie zwlekajcie, bo możecie być szczęsliwe, zamiast narzekać, że brzuch wystaje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×