Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anxipanxi

Pytanie o buty z Deichmanna?

Polecane posty

Ja byłam dzisiaj i nie widziałam takich,za to wysyp balerinek jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
ojj to by było zbyt piękne żeby taką perełke upolować w polskim deichmannie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam takich, a byłam kilka dni temu w Deichmann. Ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xndjdhaha
mozna je kupic na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i fru isru
świetne i bardzo oryginalne chociaz wątpie ze u nas się pojawią... :(w naszych sklepach szczerze mówiąc cięzko o coś ciekawego, wszystko na jedno kopyti niestety...gdybym umiala chodzić na takich obcasach moze bym sie skusiła.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz kicz kicz
jak wogole mozna w tym badziewiarskim sklepie kupowac i uwazac sie za wielka modnisie,wali tam chinszczyzna jak sie wejdzie ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż .. ja za modnisię nigdy się nie uważałąm (wystarczy poczytać o czym piszę) ale miło mi, że takie masz o mnie mniemanie. schlebia mi to :) Poza tym lubie badziewiarskie sklepy, bo mogę w nich kupić buty za 100 zł, które dajmy na to w Aldo kosztują 300 zł a niszczą się w takim samym tempie jak te np. dajśmanowe. Mniej zgryżliwości Ci życzę, bo Ci żyłka w dupie pęknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz kicz kicz
nie porownuj butow aldo z dajsmanem heheh,zreszta ja nie niszcze butow:)jak ktos chodzi jak pokraka to niszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Aldo to dla Ciebie jakaś górnopółkowa marka. Jeśli chodzi o fasony, całkiem dobrze sobie radzą, ale z wykonaniem i wygodą już niestety gorzej. I będę porównała do czego będę chciała. Ty mi na pewno tego nie zabronisz pomarańczko. A BUTÓW U NAS W POLSCE PÓKI CO NIE MA. Dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz kicz kicz
W sumie masz rację anxi :) Miałam zły dzień i musiałam się wyżyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz kicz kicz kicz kicz
ladne mialas biale kozaczki;)obejrzalam twoj blog,widac ze nie masz ani stylu,ani klasy,wszystko zgapione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci jeśli tak strasznie przejmujesz się opinią innych ludzi a najwyrażniej tak jest skoro uważasz, że komuś takiemu jak ja dogryźć można opinią niewiadomo kogo. Hehe. Wyluzuj troche i zajmij się sobą. A jeśli masz jeszcze ochotę na pogawędkę zapraszam na gadu albo na maila. Tyle, że nie o to Ci chodzi. Jesteś po prostu tylko kolejną sfrustrowaną osobą, która w prawdziwym życiu nie miałaby odwagi powiedzieć mi ani jednego słowa. Dzięki Bogu masz internet. Pozdrawiam Cię serdecznie i życze udanego dnia, myślę, że tego Ci potrzeba własnie :) Narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to kotku
patrzałam na ta stronę i wiem gdzie sa w Trójmieście dokładnie w galerii Batyckiej i centrum manhattan wiem bo mi się spodobaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×