Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona21lat

nie wiem czy mu na mnie zależy

Polecane posty

Gość ona21lat

No więc tak, od jakiegos czasu spotykam sie z facetem 9lat starszym. On pracuje przewaznie na popoludnie lub nocki. dlatego tez spotykamy się rzadko, a problem tkwi w tym, ze ostatnio nasze spotkania prowadzą nas tylko do łozka, a to z jego inicjatywy, gdy dlugo sie nie widzimy to pisze mi smsy, ze juz nie moze sie doczekac kiedy mnie zobaczy, kiedy bedziemy mogli sie kochac itd, boje sie, ze mu chodzi tylko o jedno, raz mialam okres tozrezygnowal ze spotkania i dopytywał kiedy mi sie skonczy,...powiedzialam mu, ze mnie to denerwuje, ale on stwierdzil, ze to chyba dobrze ze go tak pociągam, i ze jak widzimy się tak rzadko, to chyba nic zlego, jak sie pokochamy bo to normalne. Na codzien pisze do mnie smsy, niekiedy dzwoni, mamy codziennie kontakt, ale niekiedy czuje sie wykorzystywana/. Juz sama nie wiem co mam o tym myslec, i jak to sprawdzic cz mu chodzi tylko o jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze powroz sobie z fusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki temat chcesz z nim
nie zalezy mu na tobie. mezczyzna, ktoremu zalezy na kobiecie, nie spotyka sie z nia jedynie dla seksu. i pisze ci to mezczyzna z 10 letnim doswiadczeniem, z jedna i jak dotad jedyna partnerka. inne mnie nie pociagaja poniewaz nie maja nic innego poza seksem do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki imbir
spróbuj wyjść z inicjatywą wyjścia gdzieś czy spotkania z przyjaciółmi, uważam, że jak się zgodzi na takie coś to zależy mu na tobie, ale jak nie będzie chciał, będzie się wykręcał to znaczy że zależy mu tylko na seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona21lat
Lubie sie z Nim kochać, ale chciałabym aby miedzy Nami bylo jakies uczucie a nie tylko seks, nie chce byc tylko jego zabawką dzieki ktorej on zaspokoi swoje potrzeby. Boję się angażować, zeby później sie nie sparzyć. Powiedzialam mu, ze nie chce zeby nasze spotkania opieraly sie tylko na jednym, chce rz nim robic tez inne rzeczy, na co on powiedzial, ze ok bedziemy robic tak zeby dwie strony byly zadowolone, ja mam sie z nim pokochac a w zamian On bedzie ze mną chodzil i robił co ja bede chciala (np wyjscie do kina, pubu, dyskotekę itd). Ma 30 lat a zachowuje się jak niewyżyty szczeniak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×