Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona21lat

różnica wieku w związku, czy to ma sens?

Polecane posty

Gość ona21lat

mam prawie 21 lat, moj facet w tym roku skonczy 30. Podobamy sie sobie, milo nam jest ze sobą, ale nie wiem czy ta roznica wieku nie jest za duza. On mysli nad kupnem mieszkania, mowil ze chcialby wreszcie zamieszkac z dziewczyną, czy ktos z was jest z kims kto jest duzo mlodszy/starszy od was? jestescie szczesliwi, czy raczej ta znajomosc jest skazana na niepowodzenie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnica jest troszkę duża, ale jesteście dorośli i musicie sami zdecydować, jeśli się kochacie to nie powinno być problemu z wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z mężem mam
jeszcze większą różnicę wieku i jesteśmy nieziemsko szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43253425
moja kuzynka ma meza 11 lat starszego i sama powiedziala ze to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Mysle, ze jestes zdecydowanie za mloda na wchodzenie w staly zwiazek. Twoj partner jest dojrzaly i chcialby stabilizacji. Dla ciebie na to jeszcze za wczesnie. Ucz sie, zdobadz wyksztalcenie, zawod, poznawaj ludzi....wiele przed toba. Wykorzystaj to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Między mną i moim facetem jest 10 lat różnicy. Kiedy zaczynaliśmy ten związek, ja miałam 18 lat, a on 28. Jesteśmy razem kilka lat, on z racji swojej dojrzałości rozumie, że jestem młoda i mam potrzebę wykorzystania zycia do końca. Rozumie, że wyskakuje sama ze znajomymi z uczelni tu i ówdzie itd. Nie zamieniłabym mojego faceta na żadnego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×