Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liwka28

dlaczego kobiety kochają drani?

Polecane posty

Gość liwka28

Dlaczego my-kobiety kochamy drani,którzy obrazają nas,w klotni zawsze ich musi byc "na wierzchu",robią swoje,rzadko patrzą na nas w decydowaniu,chodzą własnymi drogami, od czasu do czasu rzucą słowa :"Kocham Cie mała"! Dlaczego natura jest tak pokrętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamałanadzieja
Ja od takich stronię :) A po jakimś czasie draniem i tak okazuje się każdy, kto nas skrzywdzi, zostawi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaśtaka
Ja także takich unikam. Nie wszystkie ich kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem pomarańcza
sama się nad tym zastanawiam:) ja kobieta z poukładanym zyciem prywatnym,z klasą mozna tak to nazwać:)mająca w domu spokój,szacunek,miłosc kocham faceta od nastu lat-innego-tego co był przed moim obecnym-niedawno znów pojawił się w moim życiu,był seks (pierwszy raz zdradziłam) cukrzył,słodził i znów zamilkł,wiem,że predzej czy później znów się pojawi i kiwnie palcem a ja polecę jak na skrzydłach,głupia jestem i tyle i nigdy nie zrozumiaąbym kobiet gdybym sama tego nie przezyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamałanadzieja
Skoro dochodzi do zdrady, to w związku czegoś musi brakować. Innego wytłumaczenia nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec alfa musi
być niezależny i rob to, co mu pasuj. Tylko takich kobiety kochają. Reszta facetów to neudacznicy, z którymi kobiety się przyjaźnią i wypłakują im w mankiet swoje żale na tych drani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o chryste panie /
dlatego . :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem pomarańcza
tak brakuje chyba tylko tego skurwesyństwa:) bo ja juz sama nie wiem czego jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze wydawało mi się, że dziewczyny ciągnie do rozrabiaków, a nie do drani. Takich facetów jakich opisała autorka raczej się unika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec alfa musi
"Skoro dochodzi do zdrady, to w związku czegoś musi brakować" Brakuje kobiecie niepewności i upokorzenia, które na każdym kroku funduje ten drań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamałanadzieja
Ja tam wolę spokojnych facetów, a nie takich, przez których będę oczy wypłakiwać. Ile ludzi, tyle opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamałanadzieja
Oczywiście, że nie nudny, przecież jedno nie ma z drugim nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamałanadzieja
Upokorzenia? :/ A które kobiety lubią być upokarzane? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie jak tak :O spokojny facet jest dno nudny nijaki to jest opinia kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzildzildzil
do autorki: dlaczego wypowiadasz sie za wszystkie kobiety, kto ci dal takie prawo? kopnij sie w dupe, idiotko! ja drania nie chce.nigdy w zyciu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamałanadzieja
Niektórych na pewno. Ale każdy ma swoje zdanie. Nie mówię tu o ciepłych kluchach, ale czy spokojny facet nie może być interesujący, mieć własnego hobby itd? Czy to, ze ma spokojny charatker oznacza zaraz, że jest nudny? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwka28
nie chodzi o zadne zdrady,tylko najczesciej kochamy sie w zimnych draniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamałanadzieja
No, może Ty, Twoje znajome, koleżanki, ale nie wypowiadaj się od razu za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamałanadzieja
Och **cream**, gusty są różne. Jak widac, niektóre z nas lubią być upokarzane, zdradzane, a inne kochane i szanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwka28
no muszę stwierdzić,ze wiekszość moich znajomych kocha takich drani:) Mają interesujące życie i co chwila coś sie dzieje:) nie ma mowy na chwilkę spokoju.. P.S, prosze mnie nie obrazać,jesli ktos ma za słabe nerwy na ten temat-nie wymagam pisania w tym topiku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamałanadzieja
A czy spokojni mężczyźni nie mogą mieć interesującego życia? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwka28
i kwestia w tym,że one czują sie kochane i szanowane, nie są zdradzane, ani wyzywane,tudzież poniżane... po prostu ich faceci mają chlodne,zimne charaktery, a te kobietki są szczesliwe:) mają typowych samców przy sobie:) męskość aż kipi... nie ma czasu na ciepłe kluchy.. ja osobiscie nie mam zdania.. ale na pewno nie moglabym byc z kims spokojnym,bo "zagłaszcze" go na śmierć:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
Prawda jest taka że kobiety ciągną do facetów którym często są obojętne, im bardziej ta druga osoba jest niedostępna tym jest bardziej interesująca heheh niestety dranie często to wykorzystują. kobiety pragną czasem tego dreszczyku emocji tej adrenalinki czego nie da im ktoś kto na samym wstępie znajomości układa już przyszłe wspólne życie i planuje ślub i dzieci. Tylko ze kobiety kochają drani i liczą że mogą ich zmienić a to nigdy tak nie jest. Dlatego teraz jestem ostrożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamałanadzieja
Chyba się nieco rozmijamy :) Dla mnie spokojny charakter to nie tylko taki misio do głaskania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwka28
no uwazam,ze duzo racji jest w tym,co napisalas:) to prawda,ciągnie kobiety to co zakazane..ale czy tak jest tylko w przypadku kobiet?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×