Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marysia ze Wspólnej

jaka karma dla psa najlepsza?

Polecane posty

Gość gośćGoosiak
Gdzie można kupić karmę Bozity? Który sklep najlepszy? i jesli pierwszy raz chcę kupić dla młodego psa to którą najlepiej wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruder
swetne polecenie ja tez podaje swojemu psakowi bozite. w moim miescie nie moge jej kupic jeszcze stacjonarnie ale ja zamawiam na allegro. maja duzy wybor karm i smakow a wiec najlepiej jak wybierzesz cos sama co lubi twoj psiak jakie mesko np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dobrym składem ! Trzeba patrzeć z jakiej jakosci są zrobione karmy . Czy nie ma konserwantow i jest bez spulchniaczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guunias
Zamówiłam na próbę karmę Bozity i jestem zaskoczona jakością. Wcześniej kupowałam karmy marketowe.... nie ma porównania. Tak karma ma super skład, ładnie wygląda, ładnie pachnie, kosztuje troche więcej ale jednak warto na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doglover
W wyborze karmy dla psa czy kota powinniśmy się kierować przede wszystkim zawartością mięsa. Zaraz po mięsie trzeba spojrzeć na resztę składu czy nie ma tam jakichś zbóż albo laktozy. Składnikami całkowicie dyskwalifikującymi karmę są dodatki konserwujące, soja i dziwne chemiczne których nazwę ciężko wypowiedzieć ;) Ja polecam sklep https://furtastic.pl , nie trzeba się znać na składach bo każda oferowana przez nich karma jest dobra i zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozita . Zawiera niezbędne składniki do dobrego rozwoju psa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita_mam2psy
też jestem tego ciekawa. ja mam dwa psy, na razie jestem na etapie poszukiwań karmy idealnej, mam nadzieję że w końcu uda mi się taką znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli35
moje dwa yoreczki jedzą Orijen...jest dosyć droga bo kilogram kosztuje 40 zł ale warto...czego się nie robi dla synusiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje karmę bozity Robur Ault Maintenance na krakvet.pl . Zawsze jestem zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Malwi
ja jakiś czas temu znalazłam sklep smacznachwila.pl i tam kupuję karmę Nero Gold ma dobry skład. Moim spanielkom smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PoloMarkecie jest Karma dla psa Yokie. I to jest ta karma którą kupuję bardzo często dla pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanaaa88
Dużo lepszy skłąd ma Bozita. Nie ma w niej sztucznych dodatków, pasz itp. Jest to pewność dobrego rozwoju zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci sprawdzić sklep gdzie na prawdę tanio możesz znaleźć przerózne smakołyki dla twojego pupila : http://www.maced.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są te surowe. Tzw. barfowe. My obecnie kupujemy barf primex o smaku królika. Polecił nam ją weterynarz i rzeczywiście widzimy roznice, nasz piesek jest zdrowszy, chętniej chodzi na spacery, sierść jest gladsza i ladniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Niestety nie zawsze gotowanie naszym pupilom wychodzi na dobre, moim zdaniem lepiej jest wybrać jednak dobrą i sprawdzoną karmę bogatą w wiele składników, np

 http://rikoland.pl/pl/p/ACANA-CLASSICS-Classic-Red-11%2C4kg-RABAT-3/669 teraz jest na nią fajny rabat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winna

Ja mojemu daje chappi, bo innej to nawet nie tknie. za bardzo go rozpiesciłam haha ale po to są pieski, żeby je rozpieszczać 🙂 dlatego tez zamawiam mu smakołyki z macedu i daje od czasu do czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

U nas najlepszym wyborem okazała się karma Josera, dokładnie ta

 https://dogomarket.pl/pl/p/Karma-dla-Juniora-Duzych-Ras-Planet-Pet-Society-15-kg/606 zamawialiśmy na Dogomarket, miła obsługa i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczk

Ja karmie bozita swojego kundelka bo ma dobry skład a chce żeby jak najdłużej mi żył woec dbam o niego jak potrafię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mICHASSKA

też stawiam na Bozitę, kupuję bo też stawiam na zdrowy rozwój psiaka a ulubiona karma naszego Młodego to ta https://www.bozita.pl/karma-dla-ps%C3%B3w/bozita/bozita-bez-dodatku-zboz-reindeer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolkaaa

Moj psiak bardzo lubi ta karmę https://www.bozita.pl/karma-dla-ps%C3%B3w/bozita/bez-dodatku-zboz-mother-puppy-elk . Ma dobry skład i dużego witamin w sobie , niezbędnych dla psiaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mojemu bożita średnio pasowała, nie jadł tak chętnie jak Royal Canina. Duży wybór smaków, można psiakowi zróżnicować dietę. W Sferisie teraz je zamawiam, znacznie taniej mnie wychodzi niż kupować w sklepach zoologicznych, a i dostawa pod same drzwi 🙂 Wcześniej musiał facet targać 15 kg worki..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2019 o 17:21, Dora86 napisał:

A mojemu bożita średnio pasowała, nie jadł tak chętnie jak Royal Canina. Duży wybór smaków, można psiakowi zróżnicować dietę. W Sferisie teraz je zamawiam, znacznie taniej mnie wychodzi niż kupować w sklepach zoologicznych, a i dostawa pod same drzwi 🙂 Wcześniej musiał facet targać 15 kg worki..

Ja również zamawiam przez Internet karmę, jedną paczką od razu dla mojego psiaka i psa rodziców 🙂 Najczęściej Joserę, ale Royal Canin również ma dobry skład i psom smakuje. Zawsze jak zamawiam patrzę też za promocjami na karmę puszkowaną, saszetki, przysmaki itp można dobrać do paczki często za grosze. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiak_kali

Moim zdaniem to nie jest dobry wybór, średni skład, sztuczne składniki... nie! Ja stawiam na pewną jakość i kupuję karmy Bozity, sprawdzone, dobre, skład rewelacja, a psiak się zajada i zero problemów z wypróżnieniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusiakk

W którym sklepie zamówię te karmy tak żeby najszybciej doszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×