Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marysia ze Wspólnej

jaka karma dla psa najlepsza?

Polecane posty

Gość Iza

Ja kupije na zooplus i wydaje mi się ze maja najszybsza dostawę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenatkaRag

Też zamawiam przez internet ale ogólnie raczej w wiekszości sklepów dostawa jest w ciągu 2-3 dni na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

karma karmie nie równa, ale rzeczywiście, pod względem składu i jego jakości, to bozita wymita, to samo twierdzi nasz weterynarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka

My odkąd zmieniliśmy karmę na Bozitę widzimy poprawę przede wszystkim w regularności wypróżniania, ale i w zachowaniu, psiak jest wesoły, ma dużo energii, no i przybiera na wadze prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka

My odkąd zmieniliśmy karmę na Bozitę widzimy poprawę przede wszystkim w regularności wypróżniania, ale i w zachowaniu, psiak jest wesoły, ma dużo energii, no i przybiera na wadze prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karma dla psa

Kupiłam sobie małego Labladora. Chcę już od samego początku zadbać o jego zdrowie karmiąc go odpowiednią karmą. Nie miałam jednak pojęcia jaka karma będzie dla niego odpowiednia dopóki nie przeczytałem tego artykułu http://www.crnavigator.com.pl/zdrowe-karmy-dla-psow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmienie psa

Kupiłam sobie małego Labladora. Chcę już od samego początku zadbać o jego zdrowie karmiąc go odpowiednią karmą. Nie miałam jednak pojęcia jaka karma będzie dla niego odpowiednia dopóki nie przeczytałem tego artykułu http://www.crnavigator.com.pl/zdrowe-karmy-dla-psow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Najlepiej sprawdzać skład karmy, aby zawierała sporo mięsa i ie zawierała zbóż. Polecam brita z serii care, karma nie zawiera zbóż. Kupuje tutaj https://apetete.pl/karmy-suche-dla-psa.html maja duży wybór dobrych karm ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxii

Sporo już tych karm na naszym psiaku testowąłam, przeważnie były od razu problemy żołądkowo , trzeba było wprowadzać stopniowo. Psiak ma alergię, w sumie i na zboża niektóre, ogólnie delikatny bardzo. Znajomy weterynarz polecił nam w końcu kanadyjską karme 1st Choice Hypoalergenic z mięsa  kaczki, bez zbóz. To na prawdę bardzo dobre karmy, my teraz ją psiakowi dajemy. Wysokomięsne, dobrze zbilansowane karmy  https://genus.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Bozita jest naszym numerem jeden . Cena co do jakosci adekwatna a Szwecka firma dba bardzo o jakość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Skład ma świetny to fakt, można różne wybrać, ja ze względu na złe trawienie psiaka karm ze zbożamy wybieram tylko te bez dodatków zbóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitekat

W przypadku karmy dla kotów, ja kupuję KiteKat, jest to najbardziej mięsna karma dla kotów wzbogacona o wodę, co zmniejsza ryzyko chorób dolnych dróg moczowych. 

Mój kot ją uwielbia 🙂 A zamawiam zawsze większą ilośc w internecie, w sklepie euroshop24h.pl z produktami sprowadzonymi z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 14.03.2019 o 17:21, Dora86 napisał:

A mojemu bożita średnio pasowała, nie jadł tak chętnie jak Royal Canina. Duży wybór smaków, można psiakowi zróżnicować dietę. W Sferisie teraz je zamawiam, znacznie taniej mnie wychodzi niż kupować w sklepach zoologicznych, a i dostawa pod same drzwi 🙂 Wcześniej musiał facet targać 15 kg worki..

hmm... trochę jak z czlowiekiem, wiadomo że częściej wybierze fastfooda niż zdrowa salatkę na przykład, ale jako właściciel możesz zadecydować, czy dajesz psu zdrowe dla niego jedzenie jak bozita, czy psi fastfood w postaci royalcanin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkana

U nas Bozita super się sprawdza, psiak lubi, zajada się - jada dwa razy dziennie, ma swoje pory i tak został nauczony, zdrowo się odżywia, rośnie, wagę ma prawidłową i jest uważam super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joolka88

Mam szczeniaka Yorka, ja na razie dostaje karmę dla młodych psiaków, ale niedługo kończy 10 mies i czas pomyśleć o innej karmie  i podpowiedzcie czy z Bozity jest jakaś karma godna polecenia dla psiaków takich małych ras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z całego serca mogę polecić karmę od Bozity. Szwedzka sprawdzona jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zgadzam się, teraz bozita poprzez skład jaki ma, robi karierę wśród wlascicieli psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrulla

Tylko ja tych karm Bozity nie widziałam w żadnym moim najbliższym sklepie, gdzie je można kupić? I jaką konkretnie polecacie dla małego pieska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda
Dnia 10.10.2019 o 07:03, Gość Sandrulla napisał:

Tylko ja tych karm Bozity nie widziałam w żadnym moim najbliższym sklepie, gdzie je można kupić? I jaką konkretnie polecacie dla małego pieska?

Karmę puppy jest najlepsza i kupujemy z reguły na krakvecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga

Spokojnie w internecie znajdziesz, ale też też na stronie bozity na dole w stopce jest zakładka znajdź sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G. Anna

Taka, która jest delikatna i polecana przez wetów. Kupuję 77, na minus jest czas dostawy, bo nawet 2-3 tygodnie się czasem czeka, ale nie ma lepszej, bo nie powoduje alergii i żadnych problemów w brzuchu mojej suni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
Dnia 24.10.2019 o 08:26, Gość G. Anna napisał:

Taka, która jest delikatna i polecana przez wetów. Kupuję 77, na minus jest czas dostawy, bo nawet 2-3 tygodnie się czasem czeka, ale nie ma lepszej, bo nie powoduje alergii i żadnych problemów w brzuchu mojej suni.

U nas bozita tez nie powoduje alergii a dostawa jest o wiele szybciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Jeśli ma alergie na zboża, to Bozita ma też karmy bezzbożowe. Ja kupuję tylko od nich  bo uważam, że jako jedyne te karmy mają naprawdę dobry skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Tranowska

Mojej Melci Kupuje cell.net.pl jeszcze mi się nie zdarzyło by była niezadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Giera

Nie ma najlepszej jest tylko smaczna albo nie ja  zamawiam dla mojej Neli z neta ckcs.pl  nie zgłasza protestówznaczy że smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingaaaa

u nas sprawdza się bozita. Ma wiele witamin i jest bez konserwantow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Anonim-

rowniez podajemy bozite i fajnie sie sprawdza. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska

Dla nas to jest właśnie bozita . Super skald i jakość składników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

duzo weterynarzy poleca bozitę, wlasnie ze wzgledu na sklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nasz ulubiona jest bozita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×