Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania--24

organizacja wesel

Polecane posty

Gość Ania--24

Witajcie Szukam opini na temat firm, które zajmują się organizacją wesel, czyli firma która za Was będzie zajmowała się praktycznie całą organizacją Chciałabym otworzyć taką firmę i miałaby w swojej ofercie: - pomoc w wyborze i kupnie zaproszeń - pomoc w wyborze jdzenia; sali, orkiestry, kamerzysty i fotografa - pomoc w wyborze sukni ślubnej, fryzury - i tym samym fryzjera i kosmetyczki - pomoc w wyborze kwiatów - przystrojenie koscioła i sali ( wybór przystrojenia + samo przystrojenie lub znalezienie odpowiedniej firmy ) - organizacja dodatków : np. gołębie przy kościele; jakieś pokazy, fontanna czekoladowa itp. Oczywiście miałabym szeroką bazę danych wszystkiego powyżej z danej okolicy gdzie miałby odbyć się ślub z opisem, zdjeciami i wolnymi terminami, ja bym uwawiała na spotkania itp. przypominała o terminach itp. Czy Wy przyszli małżonkowi bylibyście skłonni skorzystać z usług takiej firmy no i ile byście byli skłonni za to zapłacić, Wasze opinie są dla mnie bardzo cenne gdyż wiadomo jak się otwiera firmę chciałabym aby się rozwijała i miała klientów Z góry dziękuję Doda iż w miejscowości w której mieszkam nie ma jeszcze takiej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie korzystałam i nie skorzystałabym teraz z usług takiej firmy - po co mam płacić komuś za coś co sama mogę zrobić. Wydaje mi się, że taka firma ma rację bytu w wielkich miastach gdzie ludzie za karierą nie mają czasu na takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boom slubny przeminie
to nie jest perspektywiczny biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj wybor:)
widzisz, ja jestem na ogol zapracowana osoba a juz organizacja wlasnego slubu w ogole mnie nie kreci ( moj wlasny wlasnie ktos dla mnie organizuje:)) wiec jak widzisz ja bym skorzystala i podejrzewam ze jest wiecej takich osob jak ja, ktore sa sklonne zaplacic za swiety spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- pomoc w wyborze i kupnie zaproszeń - pomoc w wyborze jdzenia; sali, orkiestry, kamerzysty i fotografa - pomoc w wyborze sukni ślubnej, fryzury - i tym samym fryzjera i kosmetyczki - pomoc w wyborze kwiatów tego na bank bym nie wykupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...firmy tego typu(kompleksowa obsługa) są dobre dla tych co mają sporo kasy,lub są za granicą.Nie ma nic za darmo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Ja zdałam się na pomoc profesjonalistów z Pracowni Artis i jestem zachwycona - dziewczyny wykonały za mnie całą pracę, ja jedynie dałam im zarys wymarzonego ślubu, a one go zrealizowały lepiej niż sobie mogłam wyobrazić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miczka

Teraz naprawdę organizacja wesela to przyjemność i jest w czym wybierać. Zacznijcie po prostu od sali. Świetny lokal jest w Bohuminie, mogę polecić taką salę Pod zielonym Dębem - piękny budynek, bardzo oryginalny, super się prezentuje. A wnętrze równie stylowe jest, a obsługa naprawdę 100% profesjonalizmu i daje z siebie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik

Mój brat i jego obecna już żona też korzystali z pomocy wedding planera pracowniaartis.pl i naprawdę polecam - sama myślę o ślubie za jakieś 2-3 lata i z pewnością skorzystamy z takiej alternatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×