Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nówka sztuka

baleriny na wiosnę

Polecane posty

Gość nówka sztuka

Hej dziewczyny! Widziałyście w jakimś sklepie ładne baleriny, uniwerslane i dobre gatunkowo? Bo zawsze jak jakieś kupię, to zaczynają mnie gnieść prędzej czy później. najgorsze z Baty. A jak wasze balerinowe doświdczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie istnieją ładne baleriny. wygodne owszem, ale nie ładne :) a tak serio - ja po rpostu nie znosze balerinek. jedyna sytuacja kiedy je uznaję to jak wsiadam za kierownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w zeszlym roku i powiedzialam nigdy wiecej.lekki deszczyk i zaraz sie porozklejaly i wogole.ogolnie owszem wygodne buciki ale nie na wszystkich ladnie sie prezentuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie narzekam, mam niedużą stopeczkę:D i mnie nie gniotą , przeważnie kupuję na rynku lub na giełdzie do wyboru do koloru, gatunkowo bdb. w niektórych chodzę 3 sezony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nówka sztuka
przyznam, że też mam co do balerin mieszane uczucia, ale jakie macie dla nich zastępstwo, tzn. w jakich butkach chodzicie wiosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli trafisz na jakies dobre to owszem.ja kupilam w zeszlym roku jeszcze jedne i nie moge w nich chodzic bo mam za wysokie podbicie i mnie obcieraja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nówka sztuka
no ale już zeby tak nie śmigać ciągle w adidaskach, ani w czółenkach?, co jest po środku, bo chyba jestem niedoedukowana pod tym względem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hygtk7tihlt
jak ktos ma niezgrabne syry to balerinki nie pomoga.Do balerinek trzeba miec zgrabne nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nówka sztuka
ale tu nikt nie mówi o niezgrabności tylko o wygodzie, wredoto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nówka sztuka - przyznam, że też mam co do balerin mieszane uczucia, ale jakie macie dla nich zastępstwo, tzn. w jakich butkach chodzicie wiosną?" pantofelki lub półbuciki. sportowe tylko na okolicznośc sportu i na spacer z psem. jak nie ma stroju sportowego to buty sportowe biją po oczach. najbardziej nie znoszę zestawienia adidasy+torebka. plecaczek, tak, ale torebka? - nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a białe adidaski, bieskienie Dżinsy kangurek w passsssssssssski, czapeczka to też się rzuca w oczy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja balerinek mialam tysiace, ale moje ulubione zlazilam do dziury w podeszwie :( i smutno mi o juz takich nie moge znalezc... To nie sa buciki na niepogode i pluche ale ladnie dobrane do calego stroju wygladaja slicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bystrzyca - No a białe adidaski, bieskienie Dżinsy kangurek w passsssssssssski, czapeczka to też się rzuca w oczy??????" o matko. no nie, ale to jest strój sportowy bardziej w stylu. jakbyś miała dzinsy, sweterek jakiś np rozpinany i torebkę i do tego białe adidaski to ja wymiękam. chyba ze masz -naście lat to OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie baleriny, ale tylko z noskiem w lekki szpic. Tych okraglych nie znosze. Nie wyobrazam sobie innego obuwia na wiosne (poza kozakami oczywiscie :P) Juz w grudniu kupilam sobie w H&M takie panterkowe: http://2.bp.blogspot.com/_sUcJzJUfJ6A/SXnFRrEIfrI/AAAAAAAAAag/cCv5w5LkXmU/s400/Primark+leopard+flats02.jpg Podobaja mi sie rowniez takie kwieciste: http://files0.lookbook.nu/files/looks/medium/421862_dhdh.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nówka sztuka
do anxi.. takie odwazne wzorki to juz chyba tylko do stonowanych ciuchów, bo nie wierze ze ktos by sie ubral caly w panterke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baleriny - owszem są wygodne ale jak popada to masakra..a jeszcze gorzej jak chcesz cos eleganckiego założyć. Kupiłam dobre buty na wiosnę. Czółenka na koturnie firmy BATA. Ponieważ pracuję jako handlowiec to wciąż jestem "w biegu" wieć szpilki na dłuższą metę odpadają. Koturna zapewnia stabilizację moim nogom jak również super wygląda do spódnic. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z motylkiem świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz ładnych balerinek, powinnaś zajrzeć na Eobuwie wg mnie. Tam mają naprawdę fajne modele. I są ciągle dostępne, mimo że sezon się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletka99
a patrzałaś tu ; http://zoio.pl/obuwie/baleriny mają fajnie właśnie gatunkowo baleriny, a ewetualnie jak Ci się nie spodobają masz zwrot do 100 dni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×