Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mari_olcia

Sklepy internetowe

Polecane posty

Gość mari_olcia

Witam, ja mam takie pytanko, czy któraś z Was moje drogie robiła zakupy w takich sklepach jak m.in: http://tracking.novem.pl/z/7646/CD1610/&p=56 http://selkar.pl/aff/ciekawybook/ http://diores.pl/a,9/ Jeżeli tak, to jakie są wasze oceny?? Kontakt z sklepem, kontakt mailowy? Czy prawidłowo paczka doszła - rozmiar, kolor, model?? Chcę również zacząć kupować w sieci - bo i taniej i często ciekawsze rzeczy się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komfortowa83
Niestety nie znam :( Kupuję przede wszystkim w wasserman.pl szczególnie ostatnio, dwa prezenty na komunię, telefon dla dziadków i kijki do nordic walking. Kiedyś tam kupiłam matę masującą i telefon na baterię słoneczną. W sumie fajny sklep. Jest dosyć duży asortyment i całkiem szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nołp, nie znam niestety, wiec nie pomogę :) A chciałabym bardzo... jesli ty jednak przetestujesz te sklepy to podziel się opiniami, chetnie dowiem się czegoś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, daj znać jakie są, bo ja tez ich nie znam. Ale jeśli to sklepy to chyba nie ma ryzyka. Ja mam ograniczone zaufanie tylko do aukcji. A skąd masz namiary na nie? Znalazłaś w sieci? Sprawdź na jakiejś opiniarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wyplacie? A jesli ktoś nie pracuje, to co wtedy? :> nie moze robic zakupów w takim sklepie? bez sensu... ja tam wolę sklep 3kropki.pl mają śmiechowe odtwarzacze mp3 z uszami myszki miki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa79
Sklepy internetowe to dosłownie dar od boga! :) Nie dość, że jest taniej niż w stacjonarnych sklepach, jest większy wybór, to jeszcze można tam znaleźć takie perełki, których na pewno nie znajdzie się w szeregowych markecie typu "hyper". No cóż, jeżeli kupujesz router, albo prezent dla chłopaka to oczywistym wyborem jest wasserman.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tych które są wymienione w temacie zakupów niestety (a może na szczęście?) nie robiłam. Raczej staram się unikać takich nieznanych sklepów. Najczęściej trafiam przez ceneo do electro.pl . Najpierw skusiła mnie cena, a teraz to już z przyzwyczajenia i zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie znam tych sklepów o których tutaj piszesz więc nie mogę pomóc za bardzo. Ale mnie od kilku dni męczy pewne pytanie, bo trafiłam na stronkę sklepu medialux.pl i wydaje mi się, że to jest internetowe media markt. Jeśli ktoś ma informacje na ten temat byłabym wdzięczna za rozwianie moich wątpliwości, czy to jest jeden sklep, czy dwa różne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc coś mi się obiło o uszy,ale nie jestem pewna. Natomiast jeśli chodzi o sklepy internetowe to bardzo duży wybór jest na 3kropki.pl. Można tam kupić różne gry i programy edukacyjne bardzo często w promocyjnej cenie jak również sprzęt typu laptop czy aparat fotograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie znam tych sklepów, ale może jednak ktoś się znajdzie, kto te sklepu zna. Ale dobrze znać jakieś dobre adresy sklepów internetowych w razie konieczności wiedzieć gdzie uderzyć, Jak się czegoś szuka, a nie ma się czasu na to, żeby biegać po sklepach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie jakieś sklepy stacjonarne, które maja swoje odpowiedniki w internecie? Bo ja się ostatnio natknęłam na sklep medialux (internetowy), który jest chyba mediamarktu, tylko nie wiem czemu pod inną nazwą. Znacie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzissn
ja tych sklepow nie znam - pierwsze slysze.. ja kupuje na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidi erka
Jeżeli chodzi o sklepy internetowe - spożywcze, to na razie nowość na polskim rynku, ale powoli stają się coraz bardziej popularne, więc myślę, że to kwestia kilku miesięcy, bo chyba nie lat. Np. A.PL wzbudza dosyć duże zainteresowanie, chociaż to tylko Warszawski sklep. Wiele osób życzyłoby sobie, aby w ich miastach istniały takie sklepy. Dowóz do domu o określonej godzinie, dobre ceny... Warto w to inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Ostatnio coraz więcej i coraz częściej kupuję. A kupuję sporo i coraz więcej przez internet. Jak tak rozglądam się po mieszkaniu i zastanawiam się, gdzie kupiłam dany przedmiot, to do głowy przychodzą mi tylko kolejne sklepy internetowe. Niesamowite, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawna już kupuję w sklepach internetowych i chyba nie znam żadnej osoby, która choć raz nie kupiłaby sobie czegoś przez internet, naprawdę. Teraz robi się już tak naturalne jak kupowanie w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam kupować w sklepach internetowych. W zależności od branży mają często całkiem inny asortyment niż te tradycyjne sklepy. Poza tym jest taniej, nie trzeba tracić czasu na poszukiwania. Same plusy. Ale wolę sklepy niż aukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lithobius
Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać? Przez internet, czy tradycyjnie? Ja mam wątpliwości co do kupowania ciuchów przez internet. Podstawowy problem, czy będą pasować... Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście zechcieli odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących tego problemu w prostej 5 minutowej ankiecie. Link do ankiety: http://xr.com/ankieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia86868686
Witam, ostatnio zakupiłam grill elektryczny w sklepie www.emistomarket.pl , muszę pochwalić się świetna możliwością, przyrządzania,smażenia potraw a co wy sądzicie o tego typu grillach? Co sądzicie sami o zakupach w tego typu sklepach? Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
ja jestem wielką fanką sklepów internetowych..o wiele większy wybór, niskie ceny i dostawa pod same drzwi to jednak wygoda nieziemska..jeden z moich ostatnich zakupów to fototapeta z decoriations.pl wybór tam mają taki duży, że nie wiedziałam na co się zdecydować, ale w końcu wybrałam śliczną fototapetę w stylu afrykańskim..fajnie wygląda taka odrobina stylu etno w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupiłam bluzkę w net-outlet.pl, mają spory wybór odzieży outlet znanych producentów jak Tommy Hilfiger itp. w bardzo przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przede wszystkim lubię sklepy w sieci, jak mogę sobie towar zamówić i odebrać w dowolnym momencie. fakt, wysyłka też wygodna rzecz, ale czasami bardziej na rękę jest mi coś zamówić i odebrać. i tak ostatnio miło się zaskoczyłam sklepem szkla.com, zamówiłam szkiełka i od razu mogłam je odebrać na Batorego, dla mnie bomba, bo z uczelni mam tam dwa kroki dosłownie, a przy okazji sporo zaoszczędziłam. trzeba mieć oczy szeroko otwarte, bo masa okazji się w sieci czai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuss25
Hej dziewczyny. Ja osobiście polecam sklep z bucikami www.idealnebuty.pl kupiłam tam już kilka razy i zawsze byłam zadowolona z jakości towaru i obsługi kiedy kupiłam buty za małe bez problemu mogłam je wymienić. Polecam Wam dziewczyny bo na prawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię jeszcze inaczej. Wchodzę na jedną z lepszych porównywarek internetowych np. www.kupujemy,pl, wybieram interesującą mnie kategorię i wyszukuję odpowiednie produkty. Następnie zwracam uwagę na opinie tam podane. Voila! W ten sposób wiesz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy wyborze sklepu internetowego warto poczytać opinie innych na ten temat, bądź rozmawiać ze znajomymi. Mi koleżanka jakiś czas temu poleciła sklep z biżuterią modularną "Niebieski-koralik". Biżuteria jest tak ładna jak Pandora, ale tańsza , np. bransoletka skórkowa kosztuje 79 złotych, a taka sama Pandory 209 złotych. Już ją mam - jest świetna. Noszę ją z koralikami bursztynowymi, które można kupić tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnfgnh
A slyszeliscie o aukcjach typu wymiana przedmiotu na przedmiot, anie przedmiot za kase ? Ja ostatnio natrafilem na ciekawy portal aukcyjny zobaczcie tutaj http://server.netsales.pl/z/16541/CD6816 Na poczatek dostajesz 200 punktow i wszystko jest w pelni darmowe. Napiszcie co o tym myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @kokoszanel
nie słyszałam o tych aukcjach, ale takie coś istnieje też w realu :) - nawet w tv kiedyś mówili o takich spotkaniach gdzie można się wymieniać ciuchami. Co do sklepów, czy w ogóle zakupów w internecie to jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusha
www.sprytnezabawki.pl ja tam ostatnio kupiłam zabawkę dla mojego dziecka i jestem w pełni usatysfakcjonowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×