Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jusssstynaaa

jak odzyskać chłopaka??pomocy!

Polecane posty

Gość jusssstynaaa

wczoraj zostawił mnie chłopak i powiedział,że woli byc z kimś innym kogo nie kocha niż ze mną...co mam robić?przecież było tak cudownie i ja go tak bardzo kocham:(pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
sama jestem w syt gdzie chlopak powiedzial mi ze przestal mnie kochac. a bylismy rok razem.. tez nie wiem co robic... ja przyjelam (tak mi sie wydaje) strategie nie odzywania sie... marze by poczul co stracil i wrocil... marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissssss023
BYLAM W ZWIAZKU 6 LAT I ZOSTAWIŁAM GO DLA INNEGO Z KTORYM TERAZ JESTEM 1.5 ROKU WSZYSTKO BYŁO BY OK Z TYM MI SIE UKŁADA TAMTEN NIE ZNALAZŁ SOBIE PANNY CZEKAŁ NA MNIE JAK TWIERDZIŁ A TERAZ WIEM ZE OD 2 TYGODNI MA JAKAS BOZE JAK TO BOLI , ZAZDROSC JEST OKROPNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisss, jesteś typowym psem ogrodnika, właśnie przez takie jak Ty milion kobiet ma problemy bo 'jego eks zaczęła się odzywać' :/ Sama nie weźmie, innej też nie da, najlepiej jakby całe życie czekał aż łaskawie znowu raczysz splunąć w jego stronę, a on wtedy za każdym razem by sikał z radości :/ Skoro Ty sobie życie układasz, to dlaczego on nie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja opowiem swoją sytuację. Po rozstaniu byłam w największym dołku mojego życia. Nie potrafiłam wykonać najprostszej czynności. Wstanie z łóżka i umycie zębów było dla mnie przeszkodą. Wciąż tylko płakałam. Z pomoca przyszła mi przyjaciółka. Podała mi adres strony skutecznego rytualisty – http://urok-milosny.pl nie mając nic do stracenia zamówiłam rytuał miłosny. I ukochany wrócił do mnie. A ja znowu cieszę się każdym dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×