Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kawa i ciacho

Postbank proszę o pomoc!!!

Polecane posty

Wiem, to co zrobilam jest bardzo głupie ale trudno stało sie i mam tylko nadzieje, że da sie jeszcze coś zrobić, a wiec do rzeczy. Mam w niemieckim Postbanku konto przyjechałam do Polski bo praca w niemczech się skonczyla na konto zostala mi przelana wyplata niestety zapomnialam pin i zaczelam w stresie wbijac rozne kombinacje tego numeru, byl to bankomat PEKAO po 2 krotnym wbiciu pinu wyciagalam karte wkladalam i znow to samo tak zrobilam 4 -ro krotnie, na drugi dzien znalazlam wlasciwy pin poszlam do bankomatu ale komunikat jaki sie pojawia to: transakcja nie moze byc zrealizowana i w zwiazku z tym mam pytanie czy zablokowalam kartę jesli tak to czy jest jakas mozliwos aby mi ja odblokowali np: dzwoniac do banku w niemczech lub czy znajomy ktory tam jest mogl by poprosic o odblokowanie karty w moim imieniu wiem ze to moze glupie ale jestem zalamana nie mam kasy a do niemiec narazie sie nie wybieram bo nie mam po co prosze wiec o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i jak tu w ogóle można
No ja nic nie wiem, ale mogę Ci podbić temat. A tak na zdrowy rozum, to raczej nie zablokowana karta, bo jak wyjmowałaś i za dwa razy od nowa wkładałaś, to by ci już wtedy nie puściło. To raczej chyba chodzi o to, że tamten bank jest za granicą. najlepiej wejdź do oddziału banku, gdzie chciałaś wypłacić i zapytaj czy to w ogóle jest możliwe. Na pewno Ci pomoga i wytłumaczą. Może musisz pierw przelać kasę na jakieś konto w polskim banku, a jak nie masz, to założyć je i [przelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, już kiedys wyciągałam kase w Polsce z tego bankomatu tyle,ze wtedy nie pomylilam pinu i bylo wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dziś ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek11
Witam ,ja też mam konto w Postbanku,jestem teraz w Polsce poszedlem dzis wybrac pieniadze z bankomatu i karta wogóle nie chce wejść do bankomatu,nie chciałem wpychac na siłę zeby nie złamać.Weszłem do banku i pytam co moze byc a pani nie potrafi mi odpowiedzic na pytanie.Może wy mieliście taki przypadek,zaznaczę że wcześniej wybierałem pieniążki.Pozdra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krado
moze ktoś mi pomoże , pracowałem w niemczech i założyłem konto w postbanku , wyjechałem do polski i już nie wróciłem do niemiec , dzwoniłem do firmy i prosiłem o wpłatę wynagrodzeń na polskie konto ale zrobili mi na złość i wpłacili na niemieckie do którego nie mam zadnego dostępu , nie mam karty, pinu , nic mam tylko umowę z bankiem i znam swój nr konta , nie mam szans wypłcić tego w polsce ??nie wiecie czy jakiś bank wspólpracuje z tym niemieckim ?? czy musze jechać do niemiec po te pieniądze ? czy wystarczy pierwszy postbank po przekroczeniu granicy czy konkretny ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postbank
Wystarczy pierwszy oddział Postbanku ,obojętnie gdzie ale trochę dziwne bo kartę dostaje kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postbank
Kawa i Ciacho , wystarczy zadzwonić ale trzeba mieć telepin bo każdy może powiedzieć ze Ty to Ty i odblokuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Następny gość
Witam A znacie może numer lub gdzie go można znaleźć na stronie PostBanku ,bo mam ten sam problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że najszybsze rozwiązanie tego typu spraw będąc w Polsce to poprosić zaufaną osobę w Niemczech aby ze str internetowej banku (oczywiście musi to być ktoś zaufany) przelała pieniążki na polskie konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wplac kase na konto w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Czy na nowy dowód normalnie mogę wypłacić pieniädze w postbanku czy jest limit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek

Witam mój problem polega na tym że założyłem konto w Postbank i nie wiem jak się zalogować po raz pierwszy przysłali mi pin do karty numer do telefonu i hasło do online-banking ale podczas logowania wyskakuje mi że dane się nie zgadzają nie wiem co dalej a próbuje od tygodnia może ktoś coś wie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

witam,pracowalam w niemczech 3 miesiace po czym zjechalam do pl i nie uzywalam konta w Postbanku,w kwietniu moj narzeczony wyjechal i wyplata wplywala na to konto,bez problemu mogl wykonywac wszystkie operacje gdy naglenie moze placic karta ani wyplacac w bankomacie a pieniadze na koncie sa,czy wie moze ktos co mogo sie stac?w oddziale nic sam nie zalatwi bo konto jest tylko na mnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logowanie do post banku

Załozyłam konto w PostBanku jakieś  miesiące temu. Potrzebuje zalogować się do konta, dostałam mnóstwo kodów, haseł i pinów za każdym razem kiedy sie loguję system informuje że nie udało sie zalogować. Czy ktoś wie w jaki sposób mogę zalogować sie po raz pierwszy na stronie PostBanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×