Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość linka10

Brak okresu podczas przerwy w braniu tabletek...Czy to ciąża?

Polecane posty

Gość linka10

Witajcie! Przedstawię po krótce swój problem. Otóż przyjmowałam przez ostatnie pół roku tabletki anty Yasminelle. Podczas brania ostatniego blista zdarzało mi się brać tabletkę np. rano następnego dnia gdyż jakoś tak przez nadmiar pracy zapominałam o przyjęciu wieczorem tabletki, co u mnie nie zdarza się często takie zapominalstwo (a stosunki były pełne). Teraz mam przerwę tą 7 dniową, ZAWSZE miałam okres w 3 dniu przerwy, a teraz mija 3 dzień i narazie na nic się nie zanosi, na dodatek dostałam dziwnej wysypki na brzuchu i piersiach(choć to pewnie objaw alergii na coś), zauważyłam tak jakby dwie powiększone żyły na obu piesiach.... czekam jeszcze z testem, ale chyba do środy tylko poczekam, a potem robię test....Dużo wcześniej podczas brania tabsów, dziwnie się czułam, tzn. takie motylki w brzuchu miałam no i brak apetytu...wtedy test był negatywny, ale to i tak pewnie za wcześnie na cokolwiek, prawda? Może teraz jednak? Dziewczyny czy to może być ciąża? Co o tym myślicie? Należę chyba do niewielkiej grupy kobiet które już by chciały mieć dzidziusia (23 lata) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×