Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opiekuńczy

Wysokie kobiety w szpilkach

Polecane posty

Gość opiekuńczy

Dziewczyny proszę was o zdanie. Mam 184 wzrostu ale kiedy widzę kobietę, która ma ponad 180 (np. 184) i do tego np. szpilki 6/7 cm czuję się niesamowicie podniecony. Czy z waszego punktu widzenia to jest głupie lub dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 175 cm
i jak zaloze spzilki 10 cm to jestem prawie wzrostu mojego faceta, jego tez to strasznie kreci , uwielbia patrzec na mnie jak chodzę w spzilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alvaro29
a ja mam 190cm, ale nie wyobrażam sobie laski 175 w szpilach, ..... zalatuje mi babochłopem. wole drobne laski do 170cm. oczywiście w szpileczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 175
Bo nie widziales mnie, ja mam 175 cm i niezwykle kobiecą figurę, ani cm bym nikomu nie oddała z mojego wzrostu :) A najwazniejsze, że mojemu facetowi się nieziemsko podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekuńczy
Kurcze, kobieta może być w tych szpilkach nawet wyższa ode mnie:p nie uważam, że laska mająca 180 w szpilkach z rewelacyjnymi nogami i świetną figurą to babochłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 175
Niska kobieta też może wyglądać jak babochłop . Nic nie mam do niskich babek, ale nie podoba mi sie takie gadanie o wysokich... Ja mam świetną figure i powodzenie, a szpilek nie krepuje sie zakladac i swietnie sie w nich czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturysta26_..
co??? laska 175 i szpile??? przecież to gigant a nie kobieta. Z całym szacunkiem, ale wole drobniejsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturysta26_..
ja mam 175 słuchaj nie mam nic do ciebie, ale dobrych towarów się nie reklamuje. A jak słysze takie zlepki mam powodzenie, jestem piekna.... Dla mnie na pewno byś nie była obiektem pożądania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 175
To, że mam wysoki wzrost nie znaczy ze jestem kolosem :/ Jestem szczupła i mam fajną figurę , długie nogi, więcz dlaczego nie nosic szpilek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 175
Psss nie reklamuje siebie, mam faceta i nie musze sie nigdzie reklamowac, ale wkurza mnie takie gadanie, ze każda powyzej 175 to babochłop.... No sorry, ale niska tez moze wygladac jak babochlop ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 175
Znam swoją wartośc, to co mam pisać, że jestem szarą mysza :) Nikogo przekonywać nie zamierzam, bo każdy ma swoj gust, ale wystarczy powiedziec : nie podoba mi się,a nie rzucac haslami, ze kazda wysoka to babochlop.... :/ P.S. ja na koksa tez bym nie spojrzala, takze luz:D Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturysta26_..
wzrost nie zawsze idzie w parze z długością nóg, ale i tak dla mnie jesteś nie atrakcyjna i tyle w temacie. Jakie byś długie nogi nie miała, ale dla mnie nogi to nie wszystko choć i tak za długie wyglądają nie seksownie. Wysokie laski nigdy nie maja drobnych buziek tylko końskie. Dla mnie nie jestes kobieca IMHO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturysta26_..
Dobranoc potężny babochłopie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiecie, że...
na takich tematach zawsze piszą takie zakompleksione koksiki albo żelusie :) zaraz Ci napiszą, że masz w pochwie duze rozwarcie bo masz wysoki wzrost buahhaha zawsze jeden taki sie udzielal na topikach o wzroscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekuńczy
.Nie przejmuj się ;) Facet ma pewnie z 170 i ma kompleks. Niskie kobiety są piękne ale wysokie mają w sobie to coś ;) Jak dla mnie oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturysta26_..
mam 192cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 175
Nie widziales ani mnie ani moich nog, więc raczej nie możesz sie wypowiadac :) Nie podoba Ci sie, to ok, ale po co obrazasz? Jestem atrakcyjna, przede wszytskim dla mojego faceta, wiec jakos mnie nie boli Twoja opinia na temat mojego wygladu, tym bardziej ze mnie nie widziales:) Nogi to nie wszytsko, a czy ja tak powiedzialam ? Jesli lubisz krotkie, to Twoja sprawa, o gustach sie nie dyskutuje :) Troszke więcej kultury KOKSIE nie wystarczy mieć tu 🖐️ ale jeszcze dobrze miec tu :classic_cool: :) Dobranoc Koksiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekuńczy
.Nie przejmuj się ;) Facet ma pewnie z 170 i ma kompleks. Niskie kobiety są piękne ale wysokie mają w sobie to coś ;) Jak dla mnie oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 175
A tak apropos to mialam kiedys takiego powyżej 190 i "męskość" mial nieadkewatną do wzrostu heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhaha nie moge
jak lubisz "drobne " buźki to pedofil jestes :) To, czy ma ładną buzie, nie zalezy od wzrostu, kretynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturysta26_..
ja mam 175 :) lubie zgrabne nóżki w szpileczkach i drobne laseczki, a takie jak ty to babochłopy:) masz za dużo hormonów męskich w organizmie stąd ten przerost hehhheheh Uważasz że laseczki ze wzrostem 167-170 mają krótkie nogi? to sie bardzo mylisz. Mają delikatną budowę ciała, drobniutkie ciałko, a szpile dodają im sexapeelu, a takie po 175 buahahahahaha no sorry ale:) kojarzysz mi się z transwestytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturysta26_..
co drobne buzie maja wspólnego z pedofilią?? buahahahaha o jepp musisz być niezłą konnicą buahahah z długim ryjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturysta26_..
a później takie trollice jak ty robią opinie dziwek tym zajebistym laskom.... BO ZAZDROSZCZĄ :) Babochłopie nie jeden facet by cię kijem nie ruszył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hullllu
mi sie nie podobaja wysokie kobiety i do tego w szpilkach, to malo kobiece, powinna byc roznica kobieta-mezczyzna, nie w szpilkach zyrafa 1,85 albo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze myslicie
co poniektorzy ze jak kobieta jest wysoka to musi byc tez nie wiadomo jakiej budowy , wyobrazcie sobie ze ponad 170 i drobne tez istnieja , ja mam 181 i tez chodze w szpilkach tylko nie takich 10 cm. tylko troszeczke nizszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 175 cm i noszę szpilki ;) jak ustanę przy moim mężczyźnie który ma 198 cm to nawet przy 10 cm szpilkach wyglądam jak maleństwo :P i nie zgadzam się, ze kobieta wysoka to babochłop! ja ważę 48 kg przy moim wzroście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze myslicie
cassablanca " jeju to ty strasznie drobniutka jestes , ja waze wiecej bo 65 kg do wzrostu 181 , ale moj facet tez wysoki i lubi jak chodze w szpilkach, tez sie podpisuje ze wysoka kobieta to nie babochlop , do mnie wszyscy mowia " zebym w koncu zaczela jesc" , a ile jest niskich a ile wysokich kobiet .. zastanowiliscie sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×