Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość venom

NAJLEPSZE SERIALE

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie naj, naj, naj, najlepszym serialem wszech czasów był, jest i będzie "Seks w wielkim mieście" Ogląda ktoś ? Leci codziennie na Comedy Central Family.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Mnie ostatnio naszło na oglądanie różnych telenowel i ostatnio znalazłam bardzo fajny serial na pulsplay "Słodka Miłość". Bardzo przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostając przy playpuls to zobacz sobie Niewolnicę Wiktorię. Zobaczysz jak Cię wciągnie ten serial :) jakoś nie przepadałam za tego typu serialami ale ten mi się na prawdę podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seriale kryminalne,niebanalne-Belfer,Fortitude 1 i 2 ,Zaginiony 1i 2,Midnight Sun - oglądam na "Ale kino" i C+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbuntowani Czarodziejki Czas honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam tą telenowele Niewlonica wiktoria mnie też wciągnęło lubię ogólnie playpuls fajny kanał z innych telenowel lubiłam kiedyś zbuntowanego anioła <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewolnica wiktoria fajna telenowela na playpuls. Oglądam ja od samego początku jakoś mnie wkręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy jest ta niewolnica wiktoria na tym playpuls? to jakaś nowa telenowela bo nie kojarzę lub leci jak mnie nie ma akurat w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkaka
CSI kryminalne zagadki las vegas bardzo lubię i na Pulsie 2 w niedziele o 20 leca po dwa odcinki, poza tym serialem to tylko jeszcze House oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fikkk
Na Puls 2 lubie tez oglądać Gwiazdy Lombardu mozna się czasem uśmiać, teraz najbliżej to chyba dopiero obejrzę 3 maja o 17 chyba leci w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagussskaka
W niedziele teraz 14 maja o 20 na pulsie 2 znów dwa odcinki CIS Kryminalne Zagadki Las Vegas - to jest fajny serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!! Jeeebane kurrrviszcze spamerskie WON!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Puls 2 w czwartki leci mój ulubiony serial! Agenci NCIS sezon 7! co tydzień po 20:50 lecą 2 odcinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię Agentów NCIS. Puls 2 ostatnio przoduje w moim rankingu kanałów, bo tylko właśnie oni puszczają ten serial! Akurat czwartki po 20-tej mam wolne, więc siedzę i oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gra o Tron czekam ma być nie długo nowy sezon .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek

Ostanio znów puścili na pulsie o 15 Zaklinaczke duchow wiec mam co teraz oglądać od poniedziałku do piątku 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Te i inne seriale czy filmy tutaj sa do obejrzenia ;D

https://link.do/rVoiF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Ja bardzo lubię oglądać chirurgów;) A Jeszcze na Pulsie też lubię Zaklinaczkę duchów- akurat o 15 dzieciaki idą na drzemkę więc ja mam chwilę spokoju i oglądam😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Co do Pulsu to ja bardzo lubię ich produkcję- Lombard.Życie pod zastaw. A ponoć już od jutra właśnie rusza 4 sezon serialu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

rodzinny interes na tv pulsie :D jest taki smieszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya

Ja od początku czerwca oglądam powtórki Lekarzy na start na Pulsie. Za pierwszym razem nie udało mi się zobaczyć tych pierwszych więc teraz nadrabiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×