Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OPIEKUNKA- WROCŁAW :)

OPIEKUNKA- WROCŁAW :)

Polecane posty

Gość OPIEKUNKA- WROCŁAW :)

Witam Jestem młodą, energiczną osobą, która podejmie się opieki nad dzieckiem w czasie czerwiec+lipiec+sierpień+ ewentualnie wrzesień 2010. (Możliwa opieka dorywcza w maju, aby dziecko przywykło do nowej osoby, np 2-3 raz w tyg na kilka godzin). Opieka nad dzieckiem w pełnym wymiarze godzin od rana do wieczora, w razie potrzeby po umówieniu się również w weekendy:) Opieka jest możliwa u Państwa w domu, jak i u mnie (OSIEDLE GAJ, DZIELNICA KRZYKI) zapewniam dziecku wyjścia do pobliskiego parku, odpoczynek z innymi dziećmi, dla starszych możliwe wyjścia na aquapark pod moją opieką oraz inne miejsca- wedle życzenia rodziców. Wieka dziecka nie gra roli, preferuję dzieci w wieku 3msc-10 lat, ale z resztą równie dobrze dam sobie radę:) RZETELNA OPIEKA I POŚWIĘCENIE W OPIECE NAD MALUSZKIEM:) Oferty proszę kierować smsami pod numer 512192983, lub telefonować w godzinach popołudniowych na 071 7837955. Pozdrawiam serdecznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdama
A napisz może coś więcej o sobie- ile masz lat, co porabiasz? zapewne studiujesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPIEKUNKA WROCŁAW
Myślę, że jeśli jakaś mama będzie zainteresowana to odezwie się prywatnie i wtedy się porozmawia :) Jestem osobą odpowiedzialną, mającą w sobie pełno energii do życia. Od 10 roku życia kupowałam sobie gazety Mamo to ja i tego typu podobne, latałam do dzieci jak tylko miałam okazję. Teraz również spotykam się często z przyjaciółką mającą malutkiego synka. Uważam siebie pod tym względem za osobę nieco wyjątkową :)) Poza tym- mam 19 lat, w tym roku zaczynam studia pedagogiczne - wychowanie wczesnoszkolne i przedszkolne we wrocławiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×