Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nina83

proszę o radę

Polecane posty

Gość nina83

jestem mężatką od 4 lat mamy wspaniałego syna 3 latek ale od jakiegoś czasu mój mąż się do mnie o wszystko czepia traktuje mnie jak ,,szmate" mam wrażenie że mnie już nie kocha ale on twierdzi że kocha ostatnio nawet myślałam żeby wziąść z nim rozwód nie wiem co mam robić? proszę o jakieś rady może wy też mieliście taką sytuacje i pomożecie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko sie czyta, jezeli nie stosuje sie znakow interpunkcyjnych:) Rozmawialas z mezem o tym co czujesz? Czy tylko pytasz sie, czy Cie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina83
rozmawiała z nim. Twierdzi że zachowuje się normalnie. Przez jakiś czas zachowuje się jakiegoi go pokochałaale, tylko kilka dni i jest znowu to samo. Mam już tego dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialas czy oskarzalas? Postaraj sie spokojnie powiedziec o swoich uczuciach, o tym czego chcesz, oczekujesz. Nie licz na cuda, ze wszystko sie zmieni w ciagu 1 dnia. Jezeli maz sie z Toba zgodzi w pewnych kwestiach to konsekwentnie sie trzymaj ustalen, ktore w trakcie rozmowy padly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nawet myślałam żeby wziąść z nim rozwód a w toalecie o tym myslalas czy w drodze do pracy? to bardzo wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×