Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzesło

jak ją przekonać?

Polecane posty

Gość krzesło

moja dziewczyna była ze mną w ciąży, ale dowiedziałem się o tym po tym jak ja zostawiłem, dla innej niestety. Nie wiem co mną wtedy kierowało, ale powiedziałem jej żeby usunęła, poza tym zapytałem czy to na pewno moje, a wiem że nie miała nigdy innego faceta. Wtedy, po tych złowach zerwała ze mną kontakt, ale poroniła. Teraz jesteśmy znów razem. Chciałbym mieć z nią dziecko, a ona nie chce. Nie chce nawet o tym rozmawiać. JAk ją przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przekonywac. Dales ciala. Teraz tylko czas moze cos zdzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupa dupa Panie Paździoch
I masz babo placek :P Nie dziw się ze nie chce miec następnego dziecka... smierc dziecka to najgorsze co może spotka kobietę.... Na pewno się boi że zaś strac je... Wogóle dziwie się jej że jest z tobą..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaliyahHaughton
dziwisz sie jej?? tez bym nie chciałą dupka z facetem który kazał zabic swoje dziecko, w ogóle to dziwie sie Twojej dziewczynie ze do Ciebie wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaliyahHaughton
* zamiast dupka miało byc dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ogrowa
Nie przekonasz jej, ewentualnie z czasem może zechcieć. Kobieta miała z Toba dziecko, Ty ją oskarżałeś, że może nie Twoje, później mówiłeś ze nie chcesz. Chciałeś śmierci tego dziecka. No i nietstey tak się stało. Ona nie ma do Ciebie zaufania w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupa dupa Panie Paździoch
Tu może nie do końca chodzi w kwestii co do ciebie jak ją zawiodłeś(ale po części tak) Ja mam koło siebie kilka osób które poroniły albo urodziły martwe dziecko i chodź mineło trochę czasu dalej się nie decydują na dzieci bo boją się że historia może się powtórzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juus
Ty jej nie przekonuj tylko bzykaj dwa razy dziennie aż zrobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do krzeslo
ja pierdziele w ilu topikach piszesz to samo!!!!!!????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz twoja chęć posiadania dziecka wygląda jak usilna próba odkupienia win widać partnerka chwilowo takiego odkupienia sobie nie życzy i generalnie na dzień dzisiejszy nie zmuszaj jej czas leczy rany może za pare lat- kiedy wasz związek okaże się szczęśliwy i trwały wrócicie do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×