Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PCC-2

jaka fryzura pasuje do mej twarzy? ;) zdjęcie

Polecane posty

Gość PCC-2
fryzura dąbrowskiej jest troche za krotka - jak bede wygladac b. zle to nawet kity nie zrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq26
PO pierwsze nie widać twarzy od przodu więc trudno coś dobrać. Po drugie trzeba jeszcze widzieć włosy z bliska i kierunki w jakich rosną, porost na karku, żeby dobrać fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCC-2
tak, tak... dzis pojde do fryzjera i zapytam o moj porost na karku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty głupia jestes
pytasz sie o fryzure, a potem wybrzydzasz i zlosliwa jestes, choc tutaj osoy staraja ci sie pomoc ! To prawda, kazdy ma inne wlosy...a zreszta na tym zdj to nawet ksztaltu twarzy dobrze nie widac :o po cholere zalozylas ten topik ?? skoro sama wszystko wiesz najlepiej ... Szanuj czas innych, nie musieli go powiecac zeby szukac tych zdjec na necie, a ty sie jeszcze plujesz. Glupia jestes i tyle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq26
Nie dość, że złośliwa to jeszcze głupia... Popatrz sobie na ulicy dziewczynom na karki jak im różnie włosy rosną (mogą rosnąć w bok albo nawet pod górę). W wielu przypadkach nie da się zrobić chociażby klasycznego boba...Ale jak jesteś taka mądra to się nie pytaj innych tylko sama sobie wymyśl fryzurę...bo ja z powodzeniem wymyślam je innym i je wykonuję i znam się na tym więc daruj sobie kpiny... I uprzedzę Twoją fryzjerkę i powiem Ci jak ona zareaguje na takie pytanie: też drwiąco...bo wyczuje twój drwiący ton w pytaniu i powątpiewanie...a że jej zostawiasz pieniądze to powie Tobie to co chcesz usłyszeć bo skapnie się, że takim banałem może Cię kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCC-2
ale ze mnie glupia dziewczyna :D moja fryzjerka tez idiotka - nie przedyskutowala ze mna kwestii porostu na karku ;) a Ty kobieto stonuj troche, bo w sumie jestes smieszna z tym swoim buntem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCC-2
a ja nie mialam niczego zlego na mysli ;] aczkolwiek 'porost na karku' brzmi dla mnie przekomicznie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq26
Otwórz podręcznik do fryzjerstwa to już nie będzie takie śmieszne... "Zwykle włosy wyrastają ze skóry pod kątem, tak, że te cieńsze włosy rosną płasko na skórze. Kąt pod, którym leżą mieszki włosowe oraz sposób ich rozmieszczenia na głowie determinują naturalny kierunek porostu włosów, tworzą spontaniczne przedziałki oraz formują włosy w części ciemieniowej głowy."... To natomiast jak one rosną wpływa na to jaką można zrobić u danej osoby fryzurę i jak się będzie układała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty głupia
Nie ośmieszaj się dziewczyno, popatrz na siebie... Najpierw zakladasz topik, a potem sie plujesz jak ktos chce ci pomoc . Szanuj innych i ich czas, a nie jeszcze sie wysmiewasz. Zal mi takich ludzi :O A jak masz taka zajebista fryzjerke, to co tu jeszcze robisz ? Zmykaj, niech sama Ci fryzure wymysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty głupia
ile masz lat 16 ? jak cie śmieszą takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCC-2
wyciagnij kij z dupy to moze zrozumiesz :D a tym, ktorzy pomogli -dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty głupia
Wyrażaj się :o Jak ktoś powie "penis" to pewnie tez rechoczesz jak glupia, obstawiam, ze jeszcze z gimnazjum nie wyszlas :o Żenująca jestes i tyle i nie szanujesz innych, a to dobrze o tobie nie świadczy i brak "kija w dupie" nic tu nie zmieni, jak podrosniesz mentalnie, to moze zrozumiesz co mam na mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq26
"Wyrażaj się Jak ktoś powie "penis" to pewnie tez rechoczesz jak glupia" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukaaa_s
Dobrac fryzure do twarzy umie przede wszystkim dobra wizazystka albo fryzjerka, dobrze robia to dziewczyny z Denique w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimparampam
Hej, dziewczyny pomocy!!! Kombinuje z fryzurą już długi czas, dłuższe krótsze z grzywką bez grzywki naturalne ciemne i nic. Mam pociągłą twarz za czym idzie bardzo, bardzo wysokie czoło. jesli nie mam grzywki moja głowa to jajo. moje wlosy naturalnie nie są idealnie proste ani tez kręcone więc ni w 5 ni w 9 wogóle sie nie układają. aktualnie mam dłuzsze włosy za biust (marzyły mi się do pupy) wycieniowane z grzywką tzn grzywka jest już za oczy scieta na prosto tak urosła i zastanawiam sie jak i czy wg ją scinac. kiedy mam grzywke na prosto i wloscy lekko falowane kiedy uda mi sie poskromic szope to czuje sie taka ociezala jak bym miala worek na twarzy. przez prostą grzywke czuje sie taka przytloczona a grzywka na bok dodatkowo wydłuża twarz. pomocy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimparampam
Hej, dziewczyny pomocy!!! Kombinuje z fryzurą już długi czas, dłuższe krótsze z grzywką bez grzywki naturalne ciemne i nic. Mam pociągłą twarz za czym idzie bardzo, bardzo wysokie czoło. jesli nie mam grzywki moja głowa to jajo. moje wlosy naturalnie nie są idealnie proste ani tez kręcone więc ni w 5 ni w 9 wogóle sie nie układają. aktualnie mam dłuzsze włosy za biust (marzyły mi się do pupy) wycieniowane z grzywką tzn grzywka jest już za oczy scieta na prosto tak urosła i zastanawiam sie jak i czy wg ją scinac. kiedy mam grzywke na prosto i wloscy lekko falowane kiedy uda mi sie poskromic szope to czuje sie taka ociezala jak bym miala worek na twarzy. przez prostą grzywke czuje sie taka przytloczona a grzywka na bok dodatkowo wydłuża twarz. pomocy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań kombinować tylko lepiej idź do dobrego salonu fryzjerskiego w którym pracują styliści fryzur i dobiorą Ci odpowiednią fryzurę do Twojego typu urody i najbardziej pasującą do Twojej twarzy,. Ja już dawno przestałam kombinowac bo zawsze kończyło się to katastrofą. W Warszawie jest dobry fryzjer berendowicz&kublin w którym pracują fryzjerzy-styliści. Tacy najbardziej się znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×