Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa

duża otyłość - w jakim czasie można schudnąc 25 kg?

Polecane posty

Gość andziaaaaaaaaaaaaaa

Pytanie jak w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta + wysilek
to tak 4 miesiace i bedziesz laska;) Ja zrzucilam 30 w 4 miesiace.Przez pierwszy miesiac wiadomo,duzo wody,zrobilam sobie lewatywe..Duuuzo cwiczylam.Biegalam codziennie rano i wieczorem,zalezalo mi na tym bardzo poniewaz bralam slub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa-ba
mnie 24 kg zajeły jakieś 8-9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy od tego co bedziesz robic! Jezeli bedziesz cwiczyc to na pewno szybciej Ci to "zejdzie" ! I zalezy ile masz tluszczyku,bo sa osoby z 30kg nadwaga,ale maja np ciezkie kosci albo sa wysokie i az tak tego po nich nie widac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas zależy przede wszystkim od Twojego samozaparcia i konsekwencji w diecie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
Zacznę od tego że startuje z bardzo wysokiej wagi bo aż 125 kg! Oczywiście nie chcę schudnąć "tylko" 25 kg.Na początek to mój 1 cel wlaśnie minus 25 kg przynajmniej będę jako tako wyglądać :o Potem będą kolejne cele czyli ważyć ok 70 kg i utrzymać tą wagę. Zdaje sobie sprawę że nie schudnę 10 kg w tydzień :) Ale fajnie by było mieć coś na minusie jak przyjdzie lato,bo nie ukrywam dla grubasa jest to straszne :( Na początek ze względu na stawy zostają mi spacery.Ale z czasem zameirzam ćwiczyć -systematycznie.Przynajmniej te 20-30 minut dzinnie! Do tego dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
Mam póki co dużo w sobie zaparcie bo w końcu chcę zmienić swoje życie raz na zawsze! Myślę ze teraz dopiero do tego dojrzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namnamamamamamamam
a ile masz lat, wzrostu i czy zamierzasz włączyć ruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze kg najszybciej spadają. Jeśli będziesz trzymać dietę i się ruszać to rzeczywiście 3-4miesiące powinny wystarczy na schudnięcie 25kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
Mam 170 wz,27lat,jeden poród za sobą :) Tak jak wcześniej pisałam na początek dużo spacerów.A to cięzkie nie będzie -do pracy i z pracy w sumie mam 4 km.Więc piechotą jak na początek będzie idealnie.,Do tego oczywiście spacery z dzieckiem.Kiedy będzie już lżej i bezpieczniej ćwiczyć -aerobik,rower to jak najabrdziej.Systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz przeciez chodzic na aerobik! Ja cwicze i nie jest mi ciezko a waze troszke wiecej od Ciebie! Ja nawet biegam,ale nie duzo,bo pod koniec dnia nie wytrzymuje z bolu na stopy! Ja mam 174 cm..U mnie problemem jest brzuch,bo jest wielki! Taka falda skory,ktora zostala po ciazy..Mialam brzuch jakbym blizniaki nosila! I to doslownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu to uwazaj, bo prawdopodobnie tracisz miesnie... a przy wiekszej nadwadze to naprawde problem.. raz ze miesniach (mitochondriach) spalany jest tluszcz, a dwa ze skora... cos robisz zle, bo tluszcz ma duuuza objetosc i cm leca jak oszalale jesli chudniesz z tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na początku miałam tak samo waga leciała ale centymetry nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamboogie
O mj Boze... Dziewczyny - nie obrazcie sie, ale strasznie sie spaslyscie! Ja myslalem, ze u mnie te 84 kg przy 184 cm to jest juz katastrofa. Ale zeby wazyc 125 kg przy 170 cm wzrostu??? NO COMMENT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamboogie
DO Grubej na maxa! Na poczatku tracisz tylko wode. Ale po 2 - 3 tygodniach juz tluszczyk zaczyna sie spalac. Daj sobie troche czasu. Ja trzy lata temu, gdy zrzucilem 15 kg (z 84 na 69 kg) - dopiero po 6 tygodniach zauwazylem, ze ciuchy sa juz na mnie za szerokie... A wiec troche cierpliwosci i WYTRWALOSCI!!! Nawet, jak w ciagu dnia zjesz troche wiecej, to sprobuj nie jesc juz po godz. 18! Po kilku tygodniach zobaczysz, ze unikanie jedzenia w nocy na serio powoduje utrate wagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
Gruba na maxa-----Na bank będę chodzić na aerobik.Ale 2 miesiące temu miałam operację biodra więc to chyba jeszcze zawcześnie na aerobik.Dlatego teraz to tyle co spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pomysł
zgadzam się z wami... z 96 kg schudłam do 82 kg w prawie 2 m-ce a w ostatnie trzy tygodnie gdy zaczęłam ćwiczyć to najbardziej, ale żeby się za to zabrać musiałam się trochę odchudzić samą dietą.... teraz mimo wagi 82 kg i wzrostu 168 cm wchodze w rozmiar 42 i moge sobie nosić ubrania z metką xl więc też myślę, że nie widać po mnie aż tak dużej wagi... mam płaski brzuch i proporcjonalną sylwetkę, chciałabym jeszcze zjechać chociaż do 70 kg i mieć jeszcze bardziej wysportowaną figurę. myślę, że trzeba dużo cwiczyć, głownie aeroby by spalić tłuszczyk i uważać na węglowodany, dużo białka i wody niegazowanej. dzięki białkom mięśnie się wyrabiają a to one muszą mieć siłę żeby wykonać pracę która spala tłuszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxoy
Hmn... Ja też chciałabym schudnąć, to by była moja pierwsza próba i nie wiem jak się do tego zabrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pomysł
no ja mam w rodzinie dziewczynę 150 kg od 2 miesięcy schudła 6 kg ale nic nie widać, dietę też ma lipną bo albo widzę, że nie je, albo je tak, że wg mnie żre... ważne co się je i jak się ćwiczy, a łatwe to nie jest. 3 mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxoy
Jakie ćwiczenia mi polecacie? Chciałabym wyszczuplić uda i brzuch i ogólnie wyszczupleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi

Do dziewczyny co ważyła 125,udało Ci sie schudnąć?Jak wyglada Twoja skóra?Obkurczała sie czy została zwisajaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz w miare szybko schudnąć to polecam na tabletkach, sama korzystałam z tych:

 

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szybkie diety trzeba uważać, ale w diecie 1:1 konsultant wszystko dopasowuje pod ciebie, twój styl życia i pomaga nauczyć się zdrowych nawyków odżywiania! Posiłki są niskokaloryczne, ale syte, więc nie chodzę głodna, a te dietetyczne ciasteczka czekoladowe są wspaniałe :DD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×