Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamatusi34

bardzo sucha skóra u dziecka jaki krem lub balsam macie wypróbowany proszę o rad

Polecane posty

Gość mamatusi34

chodzi mi o jakis dobry krem ,balsam lub mydełko do kapieli dla 3latka mała ma strasznie sucha skórę aż chropowata dotad smarowałam ją maścią cholesterolowa niestety bez efektów ale nie wiem tez jakie sa te inne kosmetyki może coś polecacie dobrego wypróbowanego ?dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatusi34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnych mydelek, balsamikow i innych cudow! Olejek migdalowy do kazdej kapieli! Aha i nie ten do ciast, ja kupuje w aptece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge tylko
hehe dobre z tym olejkiem do ciast ;) a raczej nie do ciast :) ja uzywalam parafiny, jest bardzo dobra, tlusta. Sa jakies mydelka natluszczajace, ale ja sie nie wypowiadam, bo nie mam o nich pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatusi34
ja myslałam o jakis emulsjach ,czy kremach typu balneum,, Emolium, lub oilliatum ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaaaaaaaaaaaaaa
OILATUM ja uzywalam cala serie tych kosmetykow, pomoglo raz dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po piewsze to koniecznie
krem oilatum jest dobry ale ostatnio mama przywiozla mi z polski zwykly krem pielegnacyjny bambino i okazalo sie ze jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas oilatum nie zdalo egzaminu,dolewam do kapieli po prostu troche oliwki i po kapieli,2 razy w tygodniu smaruje ja oliwka i pomoglo,skora juz wyglada lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to jakieś alergiczne zmiany to bambino odpada. Musisz sama dopasować kosmetyk,bo każdemu dziecku może pomóc co innego.Balneum jeszcze do niedawna polecałam,bo ceny przystepne a kosmetyki wydajne,ale nagle dzieciaki zaczęły czerwone się robic,plama na plamie.Najbardziej pomaga u nas emolium,a na intensywne zmainy advantan na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetolodzy twierdzą, że oliwka nie jest najlepszym rozwiązaniem... lepiej już posmarować malucha oliwą z oliwek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas sprawdziła się
emulsja emolium.4 miesiace walczylam z sucha skora u niemowlaczka.Soswalam olilatum,oliwki,kremy a pomogł w koncu emolium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćma ćmę goni
Polecam tak samo jak Pani wyżej -EMOLIUM super natłuszcza i wygładza skóre,a przy tym nie jest tłuste :) Naprawde polecam, bo skóra gładka jak jedwab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moix
karite masełko, l'occitane, bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny kremik Clobaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorokko
ja kupiłam atoperal baby, bardzo ładnie nawilża, niestety u mnie w rodzinie wszystkie maluchy mają wyjątkowo suchą skórę więc nawilżanie u nas to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatapyskata
Ja przetestowałam sporo emolientów, czytałam opinie, analizy składów, bardzo spodobał mi się atoperal, szczególnie emulsja z olejem lnianym. Używam jej zarówno u niemowlaka, jak i u starszego dziecka. Pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parafina kosmetyczna uzywalam u noworodka polecam syn mial sucha skore i polozna jeszcze w szpitalu mi polecila i sie sprawdzila ta parafina kosmetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emolium i olejek parafinowy to chyba najgorsza z mozliwych opcji do smarowania dziecka. W Niemczech pediatrzy smieja sie z Polakow ze smarujecie tym dzieci. tam ZADEN produkt nie zawiera pochodnych parafiny poniewaz jest szkodliwa dla skory dziecka. tam juz dawno to zauwazono i wycofano a wy nadal smarujecie tym syfem dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parafine produkuje sie z ropy naftowej inteligentne mamuski a wy smarujecie tym dzieci. Na zachodzie zadne produkty dla dzieci juz jej nie zawieraja. Czasem sie zastanawiam czy w Polsce zyjemy jeszcze w czasach sredniowiecza i zadna wiedza medyczna do nas nie przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorokko
a o tym nie wiedziałam, dobrze, że na forum pisze się o takich rzeczach, u nas póki co sprawdza się atoperal ale azs to naprawdę uciążliwa przypadłośc, często to walka z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emolium emulsja specjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, u mnie atoperal baby nic nie pomógł. pediatra polecił dermedic baby - balsam i olejek do kąpieli. od czasu stosowania obu problem ze zmianami skórnymi się skończył. jednak zobaczymy co będzie zimą - ogrzewanie mieszkań kaloryferami i grube ubrania robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam bardzo sobie cenię zwykły olej ze słodkich migdałów. Nie pamiętam jaka to była firma ale w sklepie zielarskim ciemna plastikowa buteleczka z zielonkawą etykietą. Kiedyś kupiłam w aptece innej firmy i nie nawilżał już tam ładnie, nie wiem od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zapraszam do wypróbowania emolientów Demsa, które można stosować już od 6 miesiąca życia. W ofercie dostępne są dwie linie: do stosowania na co dzień i w zaostrzeniach. Bezpieczeństwo stosowania i skuteczność działania Demsy zostało potwierdzone w badaniach dermatologicznych i klinicznych. Kupić je można w aptekach oraz na stronie internetowej www.demsa.pl. W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji, Online Ekspert marki Demsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu przepłacać na takie preparaty, jak wyżej. Niezawodna jest nasza tania Ziaja - seria dla osób z AZS. Ma żel/olejek do mycia i balsam, przynosi natychmiastową ulgę. Używam, więc polecam. Promujmy polskie dobre firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*za takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×