Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość escargot

Polacy bardziej wola zwiazki z Ukrainkami niz Polkami? - wyniki sondazu

Polecane posty

Gość escargot

Czy uważacie, ze to prawda? Parę miesięcy temu był sondaż i tak wyszło. Polacy stwierdzali ze choć Ukrainki są bardziej agresywnie ubrane (nawet za bardzo) to są czulsze w związkach i bardziej potrafią utrzymać porządek. Potrafią docenić to czego nie miały na Ukrainie (gdzie często biły bite przez swoich partnerów). Polacy również wskazali ze większość Ukrainek nie jest "księżniczkami" i Ukrainki łatwiej idą na kompromis. Z drugiej strony medalu Polki wolałyby cudzoziemców niż rodaków - chociażby ze względu na osobista higienę i lepszy start... Nie mam linka do tego artykułu, ale temat wydaje się ciekawy. Opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnnnaaaa
A ja wole Ukraincow > Mam chlopaka z Ukrainy i jest o 100 procent lepszy od Polakow i tych z zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnnnaaaa
Autorka nie przeprowadzala tego sondazu tylko czytala o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość escargot
Ukrainka, Polka czy Australijka - są ludzie i ludki, stereotypy i szuflady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zouzozouozu
ukrainki tez patrza na kase.ogladalam niemiecki program o facetach ktorzy chcieli miec zone ukrainke.korzystali z biura posrednictwa.pan numer 1 z zawodu stolarz.pan numer 2 -nie pamietam ale pracownik fizyczny.polecieli do kijowa.i co sie okazalo:wybrali sobie posrod kandydatek same modelki i mocno zdziwieni ze zadna nie chciala kontynuowac znajomosci po godzinie rozmowy.kandydatki byly wyksztalcone.wladaly jezykami obcymi .no i nie w glowie im bylo wychodzic za byle kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz iść ze mną na wesele
Daj linka albo nazwę instytucji, co zrobiła taki sondaż :P Jaka podpucha, ludzie, nikt takiego sondażu nie przeprowadził. Jakiś zakompleksiony koleś założył ten temat, dla podrażnienia kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość escargot
Byla sonda i artykuł...pozostało tylko to... ______________________________________ Ślub tylko z Anglikiem "Dziennik": Polki chętnie wychodzą za mąż za Niemców, Brytyjczyków i Włochów. Mężczyźni wybierają z kolei na żony Ukrainki, Białorusinki i Rosjanki - wynika z najświeższych danych GUS. Z najnowszego rocznika statystycznego wynika, że w 2007 r. na poślubienie cudzoziemca zdecydowało się aż 2658 pań. To prawie o sto więcej niż jeszcze rok wcześniej. Polki wybierają przede wszystkim mieszkańców Europy Zachodniej, a Polacy wiążą się głównie z kobietami zza wschodniej granicy. Co ciekawe z roku na rok spada atrakcyjność Amerykanów jako kandydatów na małżonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukr rulez
myślę, ze to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolcia
Mniej kasują za loda z połykiem - pewnie dlatego... No i doświadczone są w tym - w koncu tam nie ma innej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"im mieszkańców Europy Zachodniej, a Polacy wiążą się głównie z kobietami zza wschodniej granicy." i co w tym dziwnego? kobiety nie lecą na biedniejszych. Więc emigracja kobiet na wschód europy, jako zjawisko, nie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prafdata
Każda polka prędzej czy póxniej się zeszmaci. Z ukrainkami nie ma tego problemu - ich profesja jest znana od poczatku, bez żadnych świętojebliwych zasłon. A polka po kościele leci do kochanka się kurfić i to jest dopiero zakłamanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukr
Najbardziej smieszy mnie ze w komentarzach do artykulow tego typu, zawsze jakies zbulwersowane Polki musza pisac np. "Ukrainki to kur*y, leca tylko na kase". Skoro panowie wola je od Was to trudno, pogodzcie sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvvcxnvcvxnvm,cn,
Ukrainki wolą brytyjczyków itd bo będą mieć z nimi lepsze życie niż u siebie na Ukrainie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaaaaa
Powiem tak, na Polaków patrząc realnie na dzisijesze kobiety żadna Włoszka, Hipszpanka, nawet Niemka nie poleci bo jesteście od nich niżej społecznie.Taka prawda. Zadawalacie się Ukrainkami bo one zwracają na Was uwagę ( to tak jak w Niemczech patrzą na Polki -piękne, rodzinne kobiety, zupełnie inne od ich rodowitych kobiet) poza tym nie od dziś wiadomo że faceci lubią czuć się "głową rodziny", poza tym świadomość że dajecie poczucie bezpieczeństwa, że ta biedna Ukrainka dzięki Wam ma "lepsze" życie nizle podnosi Wasze ego ... to cała prawda. A co do ich rzekomej urody, są moze i bardziej delikatne, mają bardziej Słowiańską urodę wbrew pozorom od Polek, u nas panuje większa różnorodność, więcej brunetek o ciemnych oczach niż na wschodzie. I TO TYLE bo ogólnie rzecz biorąc to właśnie Polki, Ukrainki i Rosjanki uwarzane są za jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie, za to Wy, Polscy panowie nie jesteście uważani za przystokniaków : - ) więc zanim zaczniecie krytykować proponuję spojrzec w lustro.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Fasolcia "Mniej kasują za loda z połykiem - pewnie dlatego... No i doświadczone są w tym - w koncu tam nie ma innej pracy" Tiaaaa, tyle że jak widać na zachodzi białą uwieszoną czarnej... szyi to na 95% Polka. No i Polki zwykle dorabiają na zachodzie w burdelach, więc text o kurwach z Ukrainy mocno nie trafiony. @zouzozouozu "ukrainki tez patrza na kase.ogladalam niemiecki program o facetach ktorzy chcieli miec zone ukrainke." Te. Z tego co zauważyłem słowianki chyba ze wszystkich nacji najbardziej na kasę łase. Może być i stary, może wyglądać jak bezdomny a i tak jakaś się znajdzie jeśli tylko portfel gruby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochający Ukrainkę
Wypadało by tu sprostować kilka spraw, bo jak widzę to nie wiele osób opuściło kiedykolwiek granice kraju i się wypowiada na podstawie opinii kolegów. 1.Ukraina to Polska a raczej część Polski zabrana nam podczas rozbiorów, tak samo jak w polkach tak i w Ukrainkach płynie Słowiańska krew. Więc wrodzona uroda jest porównywalna zmienia się dopiero później bo polki i Ukrainki inaczej o siebie dbają, w czym podkreślę dbają bo Ukrainek nie stać na markowe ubrania czy kosmetyki, a polki używają ton maseczek meikapów itd. 2.Na Ukrainie nie ma feminizmu, tam kobiety również studiują i większość z nich ma wykształcenie wyższe, ALE tam nie ma niezależnych bizneswoman, tam kobiety dalej uważają że powinny zajmować się domem dziećmi itd. Ukrainka w Polsce może być nawet i panią prawnik ale to nie zmieni faktu że rodzina będzie dla niej priorytetem czego niestety nie mogę powiedzieć o polkach które mają żal że mąż im ni pomaga gotować, sprzątać czy zajmować się pracami domowymi. 3.Różnica między Polką i Ukrainką jest też taka że Ukrainki są przywiązane do tradycji, to trzeba im przyznać że tradycja i wartości mają dla nich większe znaczenie niż ulotne przyjemności. Tam widok 21 letniej dziewicy nikogo nie dziwi i bynajmniej nie z powodu wiary bo prawosławie nie zabrania im seksu przed ślubem, a z powodu że trzymają ten dar dla męża. Co w Polsce wiadomo jak wygląda 12-18 lat i już dziewczyna pozbywa się „ciężaru. (PS. Powiem z doświadczenia Polka uczy się na dobrą kochankę, Ukrainka ma to już we krwi) 4.Kolejny mit „Ukrainki lecą na kase ja bym to nazwał tłumaczeniem biedaka. Prawda jest taka że Ukrainki u siebie nie są doceniane, to kraj bardzo szowinistyczny i tam kobiety nie mają takiego szacunku, Moja żona (Ukrainka) była w szoku że facet może jej otwierać drzwi, traktować ją jak by była wyjątkowa, było widać w jej oczach łzy jak powiedziałem skarbie a nie po imieniu dla tego szukają szczęścia za granicą a nie u siebie. A jak w ogóle zadbasz o jej potrzeby łóżku to jesteś najwspanialszym facetem na świecie. No drodzy panowie ponoć jesteśmy Gentelmanami. Krótko mówiąc w Polsce jesteś tylko Cycem z kiepskich, tam jesteś Johnym Deppem. 5.Ukrainki pełnią seks usługi? Nie mniej niż polki. Uwierzcie tam takich kobiet jest mało, ale różnica jest taka że w Polsce kobiety się z tym kryją i zachowują się jak by nic złego nie zrobiły, na zachodzie kobiety są bardziej otwarte i bezpośrednie. Dla przykładu: UA Chcę dostać jak prezent taką i taką koszulkę PL A wiesz Magda dostała taką fajną koszulkę, jest bardzo ładna z takimi krótkimi ramiączkami po 30 min nie wiesz czy chce żebyś jej taką kupił czy po prostu chciała ci powiedzieć co kupiła jej koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem materialista
zgadzam się z kochającym Ukrainkę w 100%. a mentalności Ukrainek (niemal anielskiej) nie tłumaczy to, że ona niby z ciemnogrodu, tak sobie to mogą tłumaczyć Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co ukrywac ukrainki
sa ladniejsze niz polki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadz sie
Polki wolą cudzoziemców bo mają więcej kasy, a Polacy wolą ruskie albo Azjatki bo te bida nauczyła że facet jest paniczykiem :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionella
wychodzi na to ze faceci zawsze woleli ulegle dziwki ktorymi bd sobie mogli pozarzadzac a polki powoli przestaja takie byc bo im sie oczy otwieraja. polki sa zajebiste i piekne przy swoich polakach, ktorzy im do piet nie dorastaja, wiec musza jakos nadrobic zranione pieprzone meskie ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syfiara, jesteś żałosna
"Moja żona (Ukrainka) była w szoku że facet może jej otwierać drzwi, traktować ją jak by była wyjątkowa, było widać w jej oczach łzy jak powiedziałem skarbie a nie po imieniu dla tego szukają szczęścia za granicą a nie u siebie." hahaha, taki polski cyc kiepski musiał poczuć się jak młody bóg :D dla tych biednych kobiet otwarcie drzwi to coś wyjątkowego :O dlatego kobiety jak ja wychodzą za mąż za obcokrajowców (nie, nie czarnuch; Norweg) ja: 26 lat, mieszkanie, auto (na kredyt), skończone studia, teraz drugie, podyplomowe, świetna praca, 1,76, 60 kg. i, drogie polskie cyce kiepskie, możecie o mnie pomarzyć :classic_cool: a pomaganie mężczyzny w domu to normalna część związku. żre? sra? brudzi?- sprząta po połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie splunalbym
na ciebie nie ludz sie dziecino 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do syfiary
Wiesz dałaś teraz prawdziwy pokaz tego co do znaczy być żałosną... I dobrze że to ujęłaś "Biednej kobiety" ale chociaż kobiety a nie bliżej niezidentyfikowanego czegoś bo nawet nie wiem jak się odnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham azjatki i typ
urody powala wszystki baby swiata , chcialbym sie w jednej z nich zakochac ze wzajemnoscia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syfiara, jesteś żałosna
tak, cyce z pensją 1200 i niedomytymi zębami. możecie się burzyć i miotać w akcie niemocy, a prawda obroni się sama :) co bardziej wartościowe Polki już dawno są zajęte przez Skandynawów, Kanadyjczyków, Francuzów. a Wam pozostają jedynie Ukrainki-Rosjanki, wyglądające jak bazar lat 90 (choć nie przeczę, niektóre są piękne, np. choćby Książkiewicz). nie zmienia to jednak meritum: musicie pompować swoje maleńkie, rachityczne ego istotami jeszcze bardziej zahukanymi, niż wy sami- kobietami, które nie miały szansy zaznać normalnego traktowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do syfiary
Mówisz ze są zajęte przez Skandynawów itd czyli robią to samo co ukrainki :P Tu nie ma co prawić nie wiem czy ktoś to zauważył ale takich żmij to ja już dawno nie widziałem. Gdyby się nawet pokazał artykuł o hiszpankach amerykankach czy niemkach to było by to samo. Kobiety próbujące udowodnić ze są lepsze od zagranicznych koleżanek. Podszywające się pod facetów itd... Tragedia. Tak nawiasem mówiąc przykro mi że tylko takich facetów jak masz w opisie widzisz. No ale cóż w rynsztoku faktycznie dużego wyboru nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×