Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradnikorg

Organizer ślubny

Polecane posty

Gość poradnikorg

Mam do was takie pytanie. Zamierzam wydać organizer ślubny dla osób,które planują ślub i wesele. Będzie to coś w rodzaju książki-poradnika ,z formularzami umów,wszystko od A-Z.Dodatkowo taki dodatek przegródki na różne papiery,dokumenty,które osoby planujące sami zorganizować sobie ślub i wesele mogliby wszystko mieć w jednym miejscu. Co myślicie o takim pomyśle? Albo druga wersja- segregator z dodatkowymi miejscami na te dokumenty i oczywiście lektura,wzory umów z podwykonawcami. Jest już książka taka na rynku,ale ja wolałabym coś takiego aby w jednym miejscu mieć wszystko.Znam z doświadczenia,że karteczek,umów,wizytówek zbiera się przez rok i potem nie wiadomo jak i gdzie to trzymać. Widziałam już taki organizer na rynku ale za 90 zł nawet 110 zł.Mój koszt byłby mniejszy. No i koniec monopolu,niech każdy wybiera to co chce mieć. Wcześniej zajmowałam się organizowaniem ślubów,przyjęć weselnych. Niestety z przyczyn zdrowotnych nie zajmuję się tym już. Wiem wszystko od strony organizatorskiej i wiem również,że przygotowaniem do takiej uroczystości poradziłby sobie każdy.Najważniejszy jest plan pracy.Dobra organizacja. Czekam na wasze sugestie. Myślę,że że czas 2 m-cy i byłoby to już na rynku. Pozdrawiam Dusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradnikorg
Nie ma nikogo kto by był zainteresowany tym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś takiego już istnieje. :) Nazywa się nawet tak samo. Ja mam i bardzo sobie chwalę, niesamowicie przydatna rzecz. Bardzo chętnie porównałabym te dwa organizatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga autorko
szczerze nie slyszalam nigdy o czyms takim, ale sadze ze bylby to swietny pomysl :) a jaki bylby koszt Twojego organizera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradnikorg
A może jakieś opinie warto kupiłybyście taki poradnik-organizer z kalendarzem itp za ok 50 zł ok 150 stron ,kalendarza na biurko taki stojący trójkącik. mam wiele pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaP...
Taki organizer jest już na rynku... http://organizer-slubny.e-nexto.com.pl - osobiście sama zamówiłam właśnie poprzez powyższą stronę, organizer po wpłacie otrzymałam kurierem na II dzień. W rzeczywistości prezentuje się rewelacyjnie (lepiej niż na zdjęciach) Szczerze polecam - Wyjątkowo praktyczny poradnik, do tego te kieszenie na umowy i wizytówki, poza tym może wydawać się zbyt drogi, jednak uwierzcie naprawdę wart jest tych pieniędzy, ale o tym można przekonać się dopiero wtedy kiedy weźmie się go do rąk :) Pozdrawiam Ania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradnikorg
No właśnie A ja mam nadzieję,że już niebawem to co wejdzie na rynek to będzie hit. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×