Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobiza

mój dzień 20.08.2011! Bierze ktoś ślub w tym samym terminie?

Polecane posty

Zaraz nas tu zbojkotują, bo są juz 3 tematy dot. ślubów w 2011 roku:-) Jeszcze w marcu mamy zamiar zakończyć ostateczny wybór sali (to juz czas najwyższy), namiary na fotografa są, nad opawą muzyczną jeszcze myślimy (DJ czy orkiestra). Dwa kościoły do wyboru (żaden z nich to nasza parafia), wybór uzależniony od odległości do sali. Wiem, że wiecej powinno być załatwione, no ale ludzie przecież robią śluby z mniejszym wyprzedzeniem i też im to jakoś wychodzi (raz lepiej, raz gorzej, ale to nie tylko kwestia poświęconego czasu). Poprawin i kamery nie chcemy. Ze spraw mniej pilnych: Obrączki - wiemy, jakie mają być. Samochód narzeczony już wynalazł (swój wymarzony). Trwa wielkie myślenie nad wyborem pierwszego tańca. Jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie załatwione mam: sala, orkiestra, fotograf, obenie szukam kamerzysty, jeśli chodzi o samochód to moj przyszły maz ma sie tym zajac:) Jeśli chodzi o kościół to jeszcze nie byłam nic załatwiać - chyba mam jeszcze czas:) My poprawin tez nie robimy! Jeśli chodzi o pierwszy taniec tez sie zastanawiamy- ciężki wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję organizacji! Najważniejsza jest sala, później wszystko idzie jak z płatka. Tym bardziej, że tak naprawdę czasu nie jest mało (i lepiej dla nas). My mamy namiary na takiego pana 2w1 - kamerzysta i fotograf (firma dwuosobowa), ale stwierdziliśmy, że niezręcznie byśmy się czuli będąc ciągle na podgladzie. Co do kościołów - przeważnie na początku roku robi się zapisy. Nie mam tyko pojęcia, jak długo ważne są nauki przedmałżeńskie, pewnie wiele zależy od parafii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie musze wybrac sie do parafii i zorientowac sie jakie dokładnie dokumenty będą potrzebne i kiedy mozna sie zapisac co do terminu i godziny... przed Nami jeszcze sporo czasu... ale pewnie ten czas zleci nawet sie nie obejrzymy... Teraz szukam inspiracji na dekoracje sali, kamerzysty, i jakiejsc ciekawej orginalnej atrakcji weselne... co do nauk, to zależy jaka parafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja biorę ślub tego dnia
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja biorę ślub tego dnia
My mamy już salę i orkiestrę, myślę, że to najważniejsze ;) Nad resztą jeszcze myslimy, okolo sierpnia zamierzamy się wybrać do księdza (bierzemy ślub w mojej parafii, a jest mala ;) ) Resztę będziemy załatwiać chyba dopiero w 2011 , a wesele mamy małe na 50 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja biorę ślub tego dnia
No i kończymy własnie nauki przedmałżeńskie, co do ich ważności to nam nic na ten temat nie mowiono, chyba roznie z tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy
a ja biore 27.11.2045 roku.mam juz sie przygotowywać ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarroollinka
ja mam 23.07 .2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1,5 roku
przed ślubem robicie już przygotowania ? To jakaś masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarroollinka
tak, to jest masaskra, ale niestety teraz trzeba poprostu juz rezerwowac wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarroollinka
jak sie chce miec slub i wesele,w takim terminie wybranym przez siebie to trzeba juz rezerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak niestety tyle czasu wczesniej trzeba organizować wesele:( ponieważ są takie terminy:( Ja teraz poszukuje kamerzysty do ilu zadzwoniłam to nie mają wolnego terminu... kkarrollinka masz racje, jeśli chce sie miec ślub w wybranym przez siebie terminie to trzeba wczesniej sie tym zajac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja biorę ślub tego dnia
Masakra ? Nie no jak ktoś woli się obudzić 3 mies. przed ślubem i stwierdzić, że się z niczym nie zdązy, albo robic wszystko w stresie toproszę bardzo :) my wolimy na spokojnie 1.5 roku przed ślubem, tym bardziej, że lato to pora na śluby i nie wiadomo jak byłoby później z terminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarroollinka
mnie tez to irytuje ale takie sa w tych czasach zasady.... my mamy 23.07.2011 i juz wszystko zarezerwowane, oprocz kamerzysty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarroollinka
jak ktos nie ma wesela to niech sie lepiej nie wypowiada,,,,a no chyba ze wpadka to taak!!!!! mozna i w 3 miesiace zorg albo i w 2 tyg ale to nie bedzie napewno wynarzone wesele..... miałaobyc w lato a wypada w zime i to w dodatku 13 lutego...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkarroollinka ja tez poszukuje kamerzysty:) Lepiej organizowac sobie powolutku bez pospiechu:) Zobaczycie jak nam zleci ten czas do ślubu, nawet sie nie obejrzymy i bedzie nastepny rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona mimo woli :D
EEEj to moja data ślubu :P:P Będzie ślicznie :D mam nadzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też 20.08.2011 ;) Mamy : salę, zespół i kamerzystę ;) Reszta chyba w przyszlym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ms Brightside
Polecam zespół El Sue z Muzycznego Centrum www.kusza.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, w końcu znalazłam kamerzyste:):) a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9osia
Witam. Ja tez biore slub 20.08.2011r. jak narazie mamy zarezerwowana sale i zespol teraz szukamy kamerzysty i fotografa. Rzeczywiscie ze 1,5 roku przed slubem to troche duzo no ale niestety takie teraz czasy :P jesli chce sie miec wybrany termin to tak trzeba no i wlasciwie wiekszosc tak robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9osia
Witam. Ja tez biore slub 20.08.2011r. jak narazie mamy zarezerwowana sale i zespol teraz szukamy kamerzysty i fotografa. Rzeczywiscie ze 1,5 roku przed slubem to troche duzo no ale niestety takie teraz czasy :P jesli chce sie miec wybrany termin to tak trzeba no i wlasciwie wiekszosc tak robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×