Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobiza

mój dzień 20.08.2011! Bierze ktoś ślub w tym samym terminie?

Polecane posty

Gość embacz
Piękna i niezapomniana oprawa muzyczna podczas ślubu i innych uroczystości skrzypce, Kraków Paulina Sobczyk witam serdecznie, Dzięki muzyce wydarzenie nabiera kolorów tęczy, dodaje magia, a chwila staje się wyjątkowa. Muzyka pachnie miłością, mieni się tysiącem kolorów. Oferuję profesjonalną oprawę muzyczną ślubów i innych uroczystości kościelnych, mam bogate doświadczenie, ciekawy, urozmaicony repertuar (muzyka klasyczna, filmowa, rozrywkowa). Wykonuję oprawę muzyczną solo (skrzypce) lub z towarzyszeniem organów. Zdaję sobie sprawę z tego, iż ten dzień, jakim Państwa ślub, musi być doskonale zaplanowany w każdym szczególe, dlatego też dołożę wszelkich starań, by uczynić go jeszcze wspanialszym, a przede wszystkim niezapomnianym. Muzyka nadaje uroczystości elegancji oraz niepowtarzalnego charakteru. Dźwięk skrzypiec wzrusza, w najpiękniejszy sposób wyjawia miłość. Współpracuję również z wieloma profesjonalnymi muzykami, z którymi wykonuję oprawę muzyczną obiadów weselnych i innych imprez okolicznościowych. Serdecznie zapraszam Państwa do odwiedzenia mojej strony internetowej www.studiomotyl.pl Tel. 601 35 26 35 Kraków skrzypce, Kraków, oprawa muzyczna ślubu, skrzypce na ślubie, skrzypce na ślub, komunia, zaręczyny, ślub, pogrzeb, skrzypaczka, muzyka na ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesli to slub konkordatowy to idziecie do urzedu stanu cywilnego i prosicie o zaswiadczenie do slubu konkordatowego(za ktore placicie 84zl). ja sie zapisywalam w kosciele rok przed slubem wiec wy macie jeszcze czas. na nauki bchodzi sie 3miesiace przed ale kazda parafia pewnie ma inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja tez tego dnia wychodze za mąż :) Mamy załatwioną salę, orkiestrę i kamerzyste. Ja oczywiście nałogowo przeglądam suknie ślubne :D i mam jedną upatrzoną ale do tego czasu to jeszcze 10razy mi sie gust zmieni :P no i chyba obrączki teraz kupimy i alkohol bo musimy finanse rozkładać jak tylko sie da a to sie nie popsuje :) a no i kościół w przyszłym tygodniu załatwiamy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowka09
Dzuewczyny, wszystko super. Ale nauczcie sie pisac poprawnie po POLSKU ! Orkiestra na wesele ? Pytanie do dziewczyn co wlasnie tak napisaly - jestescie pewne, ze bedziecie mialy ORKIESTRE? Moze czas zagladnac do slownika jezyka polskiego ! Ulatwie Wam to bardzo: orkiestra wieloosobowy zespół instrumentalny, grający pod kierownictwem dyrygenta Ciekawia mnie te wasze wesela z orkiestra, tyle macie miejsca na sali ?? Oczywiscie orkiestry pewnie z najlepszych filharmonii w Polsce, prawda? Zenada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy jest tak mądry jak Ty. A jak Ci przeszkadza to nie czytaj. My tu się chwalimy naszymi przeżyciami związanymi z weselem, a nie poprawną polszczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graba07
20.08.2011 to również moja data:) już mamy zarezerwowanego kamerzyste, kościół (jak byliśmy to już jedna godzina była zarezerwowana), sale, orkiestre :D ( i niech tam ktoś sobie komentuje jak chce) :) Ja również przeglądam suknie ślubne:) u nas jest salon sukien ślubnych Agnes więc zawsze jak przejeżdżam obok niego to muszę zerknąć na wystawe:) wiem że to jeszcze sporo czasu...ale przynajmniej wszystko na spokojnie:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUP SLUB!
Drogie Panie, zapraszam do skorzystania z oferty fotografa www.kupslub.blogspot W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres meilowy KUPSLUB@GMAIL.COM pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Ja biore slub 19.08 w piatek :) to z powodu naszego swiadka z zagranicy ktory inaczej nie mogl. sala jest, u ksiedza bylismy:) ogolnie to mam wszystko zaplanowane raczej, fotograf w kosciele i sesja plenerowa tez, kamerzysty rownierz nie chcemy. suknia zamowiona. Garnitur jeszcze nie i brak pomyslu na niego ale jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×