Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sylwia c

powiększenie piersi

Polecane posty

Gość Łucja

Mi biust uniósł się i zaokrąglił i lekko nawet wydaje się pełniejszy i większy dzięki serum intensywnie ujędrniającemu Sexy look Bielendy. Apeluję do wszystkich kobiet, aby 4 razy zastanowiły się zanim zdecydują się na operację plastyczną. Pokochajcie swoją naturę 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona26

pamela nie zgodzę sie z tobą po 4 tygodniach stosowania tego kremu mam 1 rozmiar więcej zobaczymy co będzie dalej na pewno nie skorzystam z usług chirurga boje się powikłań https://nplink.net/54d3csif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Ja robiłam zabieg powiększenia piersi Pani Doktor Aldony Stachury  Krakowie    Bardzo ładnie mam powiekszone i wymodelowane piersi, wygladaja bardzo naturalnie. Bardzo jestem zadowlona z tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ja wielu namysłach, obawach przed bólem i strachem przed znieczuleniem zdecydowałam się w końcu na zabieg. Teraz jestem już pól roku po operacji. Mam implanty Polytech 350 ml. Przyznaję, że jestem bardzo zadowolona i była to najlepsza decyzja w moim życiu. Jedyne czego żałuję, to że tak późno zdecydowałam się na zabieg. Robiłam zabieg u dr Tomasza Sirka w Bielsku-Białej. Świetny lekarz. daje z siebie 200%. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl40pl

a ja rbiłam u dr Bieńkowskiego w klinice w Bydgoszczy - mam implanty motiva, teraz jestem przeszczęsliwa, bo wreszcie moj biuust jest piekny i symetryczny 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jungii

Dziewczyny kupcie sobie serum do biustu Perfect bust. Jestem specyficznie nastawiona do tego typu kosmetyków ponieważ próbowałam juz kilka lecz ten mnie zaskoczył bo jako jedyny się sprawdził. Aż się zdziwiłam i pewnie jakby moja koleżanka mi o nim nie powiedziała to bym sobie nie kupiła.....
Efekt widać juz po dwóch zastosowanich.
Serum powiększa biust staje się on pełniejszy, ładniejszy i bardziej jędrny.......
Jestem bardzo zadowolona i napewno będzie on zawsze obecny na liście moich kosmetyków.
Jeśli chodzi o skład jest adekwatny do ceny, naprawdę dobre serum.
Cena wiadomo nie niska ale myslę że serum jest warte zakupu jest bardzo wydajne i ma super zapach, tak jak już wcześniej wspominałam jedyny kosmetyk na rynku który daje efekt powiększenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubka

a gdzie mogę to serum dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria78

Moja kuzynka zawsze marzyła o większym biuście, dlatego gdy poszła na operację u dr Boligłowy nie byłam zaskoczona. Efekty zaskakująco dobre. Myślę, że warto czasami zaryzykować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jungii

No właśnie jedynie przez neta i jest to jedyna wada tego kosmetyku.Nie widziałam go stacjonarnie i sama musiałam zamawiać sobie internetowo. Zastanawiałam sie jeszcze nad tabletkami do powiekszania biustu z tej samej serii bo miały dobre opinie, ale samo serum już dzialało tak więc na razie nie bedę kupowała.Własnie na ujędrnieniu mi najbardziej zależało a jeśli chodzi o ujędrnienie to jest ono bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalami

Miałam to serum i faktycznie jakość jest o wiele lepsza jeśli przyrównać do kosmetyków drogeryjnych, również polecam. Jedyna wada perfect bust to dostepność bo widziałam jedynie w sklepach online. No chyba, ze się mylę i jednak mozna dostać stacjonarnie gdzieś w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nedjo

Sklep intymnosc pl . Na stronie mają spore zniżki na zestawy kosmetyków z serii perfect bust, tak wiec powinni mieć również i w sklepie. W Warszawie mają swoje dwa punkty (jeden w podziemiach dworca głównego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga Autorko wątku 🙂 Nie dziwię się, że masz wiele pytań. Ja też miałam. Ale moim zdaniem na forum nie znajdziesz rzetelnych odpowiedzi. Tylko lekarz specjalista może Ci powiedzieć o aktualnych technikach, preparatach, akcesoriach stosowanych w zabiegu powiększania biustu. Tak samo tylko lekarz dobierze implanty, które będą ładnie i naturalnie wyglądały. Także moja rada - idź do specjalisty. Ja zaufałam specjalistom z trójmiejskiej kliniki Derm-Estetyka. Tutaj masz do nich kontakt: +48 500 430 484, a na ich stronie też sporo przydatnych informacji znajdziesz. Popatrz tu: https://derm-estetyka.pl/powiekszanie-biustu.html 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowan

Ja pół życia stosowałam kremy, ćwiczenia, sera i nic to nie dało. Operacja to poważny temat i na pewno nie można podjąć decyzji ot tak, dlatego zanim ja się zdecydowałam, to chodziłam do dr Łątkowskiego na konsultacje. Tam omawialiśmy jak będzie przebiegała operacja, rekonwalescencja, czy na pewno chcę to zrobić. Muszę przyznać, że dzięki lekarzowi zrozumiałam, ze wcale nie potrzebuję mega wielkiego biustu i owszem powiększyłam, ale po 2 rozmiary i to była doskonała decyzja. Różnica jest istotna, ale blizy zagoiły się super, ja ich nie widzę, piersi dalej wyglądają naturalnie, ale są większe i ładniej się układają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia

Świetne efekty daje powiększanie piersi implantami i tak naprawdę jest to najskuteczniejsza metoda. Ja długo szukałam odpowiedniego miejsca aż znalazłam klinikę Galena w Bielsku Białej gdzie specjalista wszystko mi wytłumaczył a potem wykonał zabieg. Po blisko roku jestem tak samo zadowolona jak na początku, piersi są takie jak chciałam. Polecam się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Sądzę, że warto zrobić taką operację w renomowanym miejscu 🙂w moim przypadku doktor zastosował implanty Motiva o anatomicznym kształcie, wyglądają "jak prawdziwe", jestem bardzo  happy że się na to zdecydowałam, bo po prostu zniknęły moje kompleksy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubi

Ważne, żeby operację powiększenia piersi robić dla siebie, a nie dla kogoś. U mnie sprawa była jasna, niestety mój naturalny biust zawsze był mały i stanowił źródło moich kompleksów, więc postanowiłam to zmienić. Powiększyłam do ładnego D, bardzo naturalnie to wygląda, wcale nie sztucznie. Robiłam u świetnego chirurga Knakiewicza z KNACK CLINIC we Wrocławiu, naprawdę polecam. On przeprowadził mnie przez całą procedurę i wszystko wyjaśnił, a operację przeprowadził sprawnie i bardzo ładnie się mi szwy zagoiły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunka

No cóż, to przecież indywidualna decyzja, ja chciałam to powiększyłam, czy to jakoś wpłynęło na moje życie? Ogromnie! Wcześniej wstydziłam się rozebrać, bo moje piersi nie dość, ze się rozchodziły, to jeszcze były dosłownie jedna niżej, druga wyżej. Po wielu poleceniach trafiłam do kliniki w Polanicy-Zdroju, do dr Łatkowskiego, który zajął się moją operacją. Spisał się doskonale. Biust wygląda tak jak powinien, całkiem naturalnie, nie mam zmniejszonej wrażliwości, ani nic takiego, jest wszystko ok, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pela

No wlasnie sama sie zastanawiałam nad tabletkami Perfect bust ale juz sama nie wiem czy to działa czy nie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbo

Poczytaj sobie jeszcze dla pewności opinie na wizażu czy na kafe. Sa tam całe tematy o tych tabletkach. Osobiście bralam i jestem zadowlona. Kupiłam właśie pod wpływem tych dyskusji i nie żaluję. Jeśli chcesz powiekszyć biust o miseczkę tak jak pisałam czy ujędrnić to super. Nadadza sie.Zel miałam ale nie jestem w stanie napisac na ile sam zel powieksza czy nie bo stosowałam z tabletkami... i to chyba tabletki miały najwieksze poiekszające działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pela

Przez ile brałaś? Kiedyś widziałaś efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbo

Brałam przez 3 miesiące i to wystarczyło ( jest opisane ze dla dobrego efektu tyle się powinno to brać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrPeppers

Ja tabletki perfect bust brałam przez 4 miesiące.zadowolona jetem z efektu.piersi się powiększyły i stały się jędrniejsze.a presja była duża widząc inne dziewczyny np.na basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrPeppers

Ja tabletki perfect bust brałam przez 4 miesiące.zadowolona jetem z efektu.piersi się powiększyły i stały się jędrniejsze.a presja była duża widząc inne dziewczyny np.na basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sena

Ja własnie od dziś zamierzam masować swoje piersi, bo mam niestety małe 😞 A co do rady z tabletkami moze spróbuje, jak masaze nie podziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepperoni

Tabletki? No właśnie sama zastanawiam się czy sobie nie zamówić tych czy może innych. Nie mam wielkich oczekiwań do ich działania, ale chciałabym aby chociaż trochę wypełniły i powiększyły mój biust bo po porodzie oraz po karmieniu dziecka nie mogę się na niego patrzyć :( Miałam duże oraz jędrne piersi, obecnie nie mają już za nic poprzedniego wyglądu i to wprowadza mnie w niemałą deprechę.... Też ogólnie czytałam opinie o perfect bust ale ciągle coś mnie wstrzymuje przed zamówieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Ja zdecydwałam się na operacje. Całe życie porównywałam się do innych dziewczyn. W końcu zdecydowałam się na implanty anatomiczne bo podoba mi się bardziej naturalny efekt.  Robiłam w szpitalu Orthos w komorowicach i naprawdę polecam, bardzo dobrzy soecjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam serdecznie, Postanowiłam poddać się operacji powiększenia piersi, w związku z tym byłabym bardzo wdzięczna , gdyby osoby będące już po operacji podzieliły się swoimi doświadczeniami. Którego chirurga plastycznego najbardziej polecacie? Najlepiej z okolic Poznania, a którego odradzacie? Chodzimi o osiągnięcie naturalnego efektu i nieznaczne powiększenie biustu. Czy ktoś ma implant wielkości 100 ml? Implanty jakiej firmy są najbardziej miękkie w dotyku i naturalne? Implant umieszczony pod mięśniem. Z góry dziękuję za pomoc.

Małe cycuszki są bardzo sexy, po co je usztuczniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co, kto lubi. Ale rozumiem, że jak kobieta ma mały biust to może chcieć je powiększyć tak dla siebie, żeby czuć się lepiej w swoim ciele. Poza tym dużo kobiet boryka się też z asymetrią piersi, co też jest przyczyną wielu operacji plastycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam "zrobione" - niewiele powiększone, ale poprawiony kształt i jędrność. Zrobione na wzór naturalnych. Chwalę sobie, a mój facet nawet jeszcze bardziej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

  hey  dziewczyny  .jak co styczeń  pojfcgsksm na  kontrolę  ,piersi robiłam  w 2010  roku.wszystko  ok.w marcu  zachcianki  mi się powiek, mam wspomnianego lekarza, bo nie  naciągnąć  mnie utwierdził że  moje powieki nie  nadają się jeszcze  do  wycięcia.  przy okazji pokazałem kulkę  pod  piersią. Podejrzenie  pęknięcia  wkładki.  10 lat  temu  allergany  295  i 315  przy  wadze  47 wzrost  172  .  sommamografia potwierdziła  podejrzenie  pęknięcia  implantu.   szybki termin ze strony  kliniki -załapałam się  na  gwarancję-  po 515×2.pp 10 latach  wzrost 182 waga  63  .  teraz  leżę  niedziela  zabieg  był w środę  ,  piersi mnie  aż tak  nie  bolą  jak  płuca  mam bardzo  scisniety  bandaż  czy  tak  ma  być   czy   ktoś  miał   podobną  sytuację  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×