Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jamaica86

gry komputerowe dla chrześniaka

Polecane posty

Szukam dla mojego chrześniaka jakichś fajnych gier komputerowych. Nie znam się na tym kompletnie więc proszę Was o pomoc. Mogą to być jakieś gry przygodowe, samochodowe, sportowe... whatever. Patrzyłam w sklepach internetowych ale tego jest mnóstwo. Doradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiazke mu kup
a nie grami go pasiesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzaj sie
Ksiaze i tchorz :) fajna i przyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam God of War III - wspaniała gra dla dzieci, bez seksu i przemocy :) dobre będzie też Manhunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Need for speed polecam. Światna gra. Sama w nią często pykam mimo, że nie jestem zapaloną fanką gier. W ogóle ich fanką nie jestem, uważam wręcz że są neisamowitymi pochłaniaczami czasu, ale need for speed to nie jest zwykla gra. To rozrywka dla największych twardzieli! tutaj linczek, żebys nie musiała sama szukac :) http://www.3kropki.pl/p/7/7/need_for_speed_shift.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załoga G - świetna gra, dla dzieci, ale i dorosłych "wciągnie" :), z oryginalną fabułą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jarek zapomniałeś dodać iż Resident Evil też będzie dobra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki mój chrześniak również ma i z chęcią je czyta więc gra komputerowa mu również nie zaszkodzi. Spokojnie, nie jest on jakmiś młodym no liferem i wychodzi też pograć z kolegami w piłkę na podwórko. Need For Speed spoko bo sama pamiętam jak kiedyś w to grałam :D A co do reszty to przejrzę zaraz w internecie o co chodzi z tymi grami. Jak macie jeszcze jakieś propozycje to prosze śmiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Poszukaj może w sklepach internetowych, sprzedających gry komputerowe. Wiem, że na electro.pl jest dosyć spory wybór i generalnie jest z czego wybierać. A chrześniak jest w jakim wieku? Ma oprócz komputera jakąś konsolę? Może konsolę chciałbyś mu kupić? Na electro też są i to całkiem tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oferta na /allegraj.pl jest całkiem interesująca. Zarówno sporo tych gier jest dostępnych jak i masz gwarancję, żę produkt jest oryginalny a to jak wiadomo kluczowa sprawa, trzeba o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztan

Może to nie najlepsze rozwiązanie, ale w biedronce jest sporo gier na wyprzedażach. Ma młody konsolę? 

W biedrze jest też konkurs na bony, wygraj mu taki z biedronka-okazje.pl to mu nakupujesz gier że mu starczy do ślubu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×