Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rgereg

co zamierzacie kupic sobie na wiosne?

Polecane posty

Gość rgereg

bouty, kutki ......a jeśli tak to co? :) co jest modne, co Wam się podoba? co zamierzacie kuoić? :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasiona nawozy i sadzonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarną dzianinową sukienke, spodnicę dzinsowa-mini albo do kolan, jakies botki a no i okulary przeciwslonweczne, bo w zeszlym roku 3 pary polamalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa79
Na wiosnę to ja zamierzam zrobić porządek z kuchnią. Trzeba będzie wyrzuć ten cały stary sprzęt i kupić nową lodówkę, kuchenkę, zestaw garnków, robota kuchennego. To będzie trochę kosztować. Chyba załatwię to od ręki i kupię wszystko na electro.pl Zaoszczędzę na przesyłce no i tak ogólnie, bo przecież jest taniej niż zwykłych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam sobie kupić na wiosne :butki , jakiś płaszczyk albo kurteczke wiosenną,kilka sukienek , żel do pielęgnacji ciała, maseczkę odżywczą i to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabel ...
Ja spodnie (chociaż 2 pary), sukienkę, buty (kilka par pewnie :P) i jak znam życie mnóstwo rzeczy pod wpływem chwili ... Wielkie paki kosmetyków już do mnie idą ... A mam oszczędzać.. bo się buduje ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabel ...
No tak jeszcze z dwie pary okularów ... i seksowną bieliznę ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylkowa dama
Ja zaopatrzyłam się już w okulary słonaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zamiar kupić sobie zestaw do fitnessu i biegania, żeby w końcu mieć motywację i zabrać się za siebie ;) A chłopak polecał mi odzież "termoaktywną" (tak chyba to się pisze?) firmy Under Armour. Podobno najlepsza. Mówił, że wszystkie inne to jakiś chłam. A te Under Armour znalazłam tylko na fa-pol.pl Fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty buty, koniecznie musze sobie buty kupić. Wszystie moje a'la wiosenne się rozpadają, a w kozakach nie będe pomykać skoro temperatura za oknem to 15stopni. Poza tym jakąś sukienkę. O tak, koniecznie chcę ładną sukienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Nie wiem jeszcze co kupię sobie na wiosnę, ale na pewno będzie to coś wspaniałego, wielkiego i cudownego. No i pewnie też bardzo, bardzo drogiego ;) Zbierałam kasę całą zimę, prawie 5 pensji musiałam sobie uciąć, ale mam nadzieję, że będzie warto. Może wydam to na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynianka
Na wiosnę zamierzam przede wszystkim zadbać o siebie. Chcę schudnąć parę kilo i odświeżyć swoją domową kolekcję kosmetyków. Myślałam żeby w tym sezonie kupić sobie wreszcie jakiś eko-kosmetyk. Widziałam w aptece Juventa u nas w Łodzi, w manufakturze, że ceny tych naturalnych kosmetyków znacznie spadły. Dlatego jak nie w ten weekend to w następny pójdę tam i zobaczę co mi polecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynianka
Na wiosnę zamierzam przede wszystkim zadbać o siebie. Chcę schudnąć parę kilo i odświeżyć swoją domową kolekcję kosmetyków. Myślałam żeby w tym sezonie kupić sobie wreszcie jakiś eko-kosmetyk. Widziałam w aptece Juventa u nas w Łodzi, w manufakturze, że ceny tych naturalnych kosmetyków znacznie spadły. Dlatego jak nie w ten weekend to w następny pójdę tam i zobaczę co mi polecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynianka
Na wiosnę zamierzam przede wszystkim zadbać o siebie. Chcę schudnąć parę kilo i odświeżyć swoją domową kolekcję kosmetyków. Myślałam żeby w tym sezonie kupić sobie wreszcie jakiś eko-kosmetyk. Widziałam w aptece Juventa u nas w Łodzi, w manufakturze, że ceny tych naturalnych kosmetyków znacznie spadły. Dlatego jak nie w ten weekend to w następny pójdę tam i zobaczę co mi polecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lista rzeczy, które mam zamiar kupić jest taka długa, że zupełnie nie wiem co kupić w pierwszej kolejności. Bo oczywiście trzeba nieco odnowić szafę dokupić kilka rzeczy. To jest absolutna podstawa, ale też chciałabym też nieco o siebie zadbać. Myślałam o tym, żeby kupić sobie kijki do nordic walking, bo widziałam, że na wassermanie można je kupić dość tanio. Może też kupię nowe buty do biegania. I jeszcze nowe okulary, torebkę, etc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy samochod
moze moja wymarzona alfe romeo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
pare letnich bluzek,sandalki,pizamke krotka,spodniczke z falbanami,mala torebke,bielizne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Na wiosnę to ja sobie kupię nowy samochód, prawdopodobnie BMW serii 3, albo Mercedes S klasy. Na razie jeżdżę maluchem, ale powoli znudził mi się ten samochód, mam ochotę zostań oportunistką i rozpieścić się w swoim życiu, a pozostało mi ich już tylko 3 (jestem kotem, 6 już wykorzystałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam bardzo fajne kijki do nordic walking na wasserman.pl:) W sumie to coraz bardziej popularna forma ruchu to może pora spróbować:) Na pewno jednak kupię sobie nową sukienkę i buty:) Jak jeszcze mi coś zostanie to się jeszcze zastanowię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiki UR
ja juz kupiłam , perfumy Ushera , sa nieziemskie.Poza tym remont mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma it is me
Chce jakies extra designerskie oprawki do okularow, buty na wiosne, wzorzyste jeansy, jakas fajna kurtke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baleriny, bo mam tylo jedne, zeszłoroczne (w panterke). Zakupie sobe kilka pra z Primarku, na pewno te slynne juz kwiatowe i zwykle czarne. Usilnie poszukuje rowniez legginsow z kolekcji H&M Garden. Wyslalam dzisiaj siostre do galerii, mam nadzieje, ze sie spisze ;) A poza tym jakas dzinsowa kurtke i dzinsowe spodenki, no i jakies zwykel boskerki czarne i biale. W sumie nie tworze zadnych list typu must have, kupuje to czego akurat potrzebuje, albo pod wplywem impulsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i porzadny zestaw do fintesu, jak juz ktos wspomnial :) Musze sie udac do factory outlet, tylko ciagle odkladam, bo mam strasznie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydźka
A mnie się kończą wszystkie perfumy (a muszę mieć zawsze choć kilka do wyboru, w zależności od nastroju:)), a w piątek mam urodziny, więc planuję zrobić sobie prezent za odłożone pieniądze i kupić kilka zapaszków w superpharmie :) na ich promocjach może uda mi się nawet ze cztery! hihi No i torebkę jakąś wiosenną muszę, bo czarna taka smutna mi się wydaje, więc do Zary i H&M się też urodzinowo wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×