Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marysia ze Wspólnej

rower czy skuter?

Polecane posty

Heh, co waszym zdaniem jest praktyczniejsze? Co sie bardziej może przydać, co byście wolały? Czym wygodniej jeździć po mieście? Jakie macie modele (jesli amcie)... itp :) Ja osobiście wolałabym skuter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiadam to i to i jeszcze dwa autka i wszystko mi sie przydaje w zalezności gdzie i po co chę jechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytnij houstą
zapytaj Włodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, to to bardzo mobilna i zmotoryzowana jesteś :P pozazdrościć :) Ja póki co mam rower i teraz czatuję na skuter. Widziałam cudowny różowy w electro wygląda jak wyjęty z filmów z Brigitte Bardot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytnij houstą
ale monitoring załatwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuter oczywiscie chociaz
rower dobry na letnie wycieczki :) Skuterem szybko zajedziesz na niewielkie zakupy czy do pracy i nie zmęczysz się przy tym a rowerem musisz pedałować. Skoro masz już rower to kupuj skuter dodatkowo. Sama mam skuter i nie żałuję zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca hehe xD
Drogie panie... Znam się na skuterkach i na rowerkach tez nieco i powiem, że nie kupujcie w supermarketach ani tego ani tego szczególnie rowerka za 300 zl i skuterka za 2,5 tys. To co opłaca się kupić to używane markowe skutery i rowery, a nie nowe lecz chińskie podróbki, które zepsują sie po przejechaniu ledwo 1000 km. Z markowych skuterów polecam yamahe, peugeota, kymco i aprilię. Drogie na początku, lecz koszty szybko się wrócą. A co do rowerków to TYLKO I WYŁĄCZNIE takie, które kosztują ponad 500 zł i nie w markecie tylko w sklepie rowerowym i na gwarancji. Pamiętajcie, żeby nie kupować po wyglądzie i cenie tylko po funkcjonalnosci i wytrzymałości... Ale namieszałem... Chciałem szybko to napisać ;D Jeśli chodzi o rowerki to tu jest mała pomoc: http://www.k2rowery.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=56&Itemid=60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda2333
jak dla mnie to rower będzie lepszą opcją ;) skuter droższy w utrzymaniu itp a na rowerze pedałujesz i jeszcze ćwiczysz. Radzę Ci zajrzeć na http://www.sklep.eurorower.pl/ jak zobaczysz jaki mają super wybór to od razu zapomnisz o skuterku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3232
rower z silnikiem spalinowym dostepny w internecie jest lepszy i od roweru i od skutera i szybszy jest O !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowanie jestem za skuterm i to jak najbardziej oryginalnym. Stawiam na vespę. Sama kupiłam sobie taka www.motoroom.pl . Zobacz sobie ofertę myslę, że warta uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekkon
Ładna dziewczyna na łądnym skuterze - to jest to! Polecam zerknać co mają choćby na scooter.com.pl - moim zdaniem część z nich jest naprawdę piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że rower. co za pytanie? ja ostatnio zainwestowałąm w super model z tego sklepu: http://www.goride.pl/. Mają też ochronną odzież, akcesoria rowerowe i ogólnie w razie jakiś awarii serwis. Moim zdaniem warto się zainteresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaden2
Jestem za ochroną środowiska. Mieszkam w Krakowie i smog który tutaj panuje często jest nie do wytrzymania. A to wszystko przez spaliny więc jeśli mam wybierać to wolę rower. Właśnie jestem na etapie kupna i zdecydowałam się na ofertę https://www.sklep.eurorower.pl/ Słyszałam że ich rowery są najlepsze i wiele pozytywnych opinii można na ich temat przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynikaOle
ja mam Vespe na dluzsze dystansy, a na krotsze kupilam sobie rower Indiana :) teoretycznie mozna miec dwa w jednym i kupic sobie rower elektryczny, ale dla mnie to troszke bez sensu. warto troche odlozyc i kupic sobie oba srodki lokomocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie999
jasne że rower! jest bardziej bezpieczny i super zrobisz sobie mięśnie ;)) polecam rowery od Indiany - mają świetny wybór miejskich damek. ja wzięłam czerwoną i się z nią nie rozstaję <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rower, no pewnie że rower!!! jak tu już ktoś stwierdził, jest bardziej ekologiczny i tańszy w utrzymaniu. A poza tym świetnie działa na sylwetkę ;) przymierzam się do zakupu Indiany, mają niezłe ceny, a w sieci mnóstwo pozytywnych komentarzy. przekonamy się, czy faktycznie firma jest tak solidna, jak mówią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewaligia
skuter, zdecydowanie. Jak ktos już wcześniej wspominał, na scooter.com.pl można dorwać fajne skutery marki peugeot, naprawdę ładne! No i to solidny sprzęt, bo jednak nie tylko wygląd się liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zadecydowanie jestem za rowerem, niedawno kupiłam sobie nowy w sklepie internetowym www.rowermot.pl by pracować nad swoją kondycją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole rower - na pewno zdrowszy. Niedawno kupilam sobie jeden w http://skuteryniepolomice.pl/ - wysoka jakosc i ciagla pomoc w ich serwisie. A rowerem jezdzi sie naprawde swietnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutka9999999
znam najlepszy serwis rowerowy właśnie w Krakowie. Nazywa się rowmix . Maja profesjonalne rowery górskie w korzystnych cenach na prawdę godne polecenia. Mają tam rowery różnych firm od giant po merida oraz unibike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.30 Ja wole rower - na pewno zdrowszy. Niedawno kupilam sobie jeden w http://skuteryniepolomice.pl/ - wysoka jakosc i ciagla pomoc w ich serwisie. A rowerem jezdzi sie naprawde swietnie! U nas i jedno i drugie. Dzieci wola skutery my rowery. Wszystko jednak kupowalismy tez w ogród-dom s.c. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahana221
zdecydowanie rower :) mięśnie pracują więc bardzo pomagasz swojemu organizmowi. Jeśli chodzi o sklep to polecam ten http://maltasportpro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×