Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość co polecacie na wypadanie

Co polecacie na wypadanie włosów

Polecane posty

Gość co polecacie na wypadanie

Strasznie zaczęły wypadać mi włosy.Przy każdym myciu,rano na poduszce też jest ich sporo,często lądują w jedzeniu które przygotowuje hahahahahah. Mam włosy długie,ale strasznie cienkie i słabe.Zauważyłam że z tygodnia na tydzień,robiąc kucyk,jest on co raz cieńszy,taki mysi. Poradzcie coś proszę!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys ktos mi podpowiedzial ze picie herbatki z pokrzywy... ale wypilam kilka opakowan i nic :( nadal strasznie wypadaja Dzis ide kupic skrzypowite bo kiedys bardzo mi pomogla wlasnie na wlosy moze i teraz da rade bo inaczej to niedlugo bede lysaaaa :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu wam brakuje
biotyny zmiana diety zaczac trzeba jesc warzywa a nie tylko gotowane zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichy dercos czerwony + ampułki + VITAPIL - tabletki ziołowe.....mi po takiej kuracji przestały wypadac...a dziennie sciagałam ze szczotki po 2 garsci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaa:)
kup sobie w aptece humavit:) z pokrzywa:) mi pomoglo bierzesz 4 tabletki dziennie:) poprawia sie tez bardzo skora:) mi wloski wypadaly codziennie garsciami i wygladaly strasznie:( ale zainwestowalam 11 zl i mam teraz ladne wloski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarrusia
tak vitapil jest skuteczny, ale nic nie pomoze od razu.. i szamopn tez zmien na zwykły pokrzywowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie na wypadanie
byłam w aptece i pani poleciła mi szampon Libiotica Wax,zobaczymy może pomoże.Może ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny raz napisze ze wlosy
maja prawo wypadac jesienia zima i wczesna wiosna!brak witamin w organizmie!ja bralam przez 4 miesiace belisse i bardzo mi pomogla.aha i jak juz zaczniecie ja lykac to nie przestawajcie po 2 razach od wziecie 2 tabletek nikimu jeszcze nie przybylo witamin!belissa jest najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypadaja bo w organizmie brakuje witaminy h czyli biotyny moga terz wypadac z stresu albo grzybica strzygoca ja ja miałem i mi pomogła biotyna cytryna z oliwa z oliwek i wmasowałem w głowę seboradin lition do wypadajacych włosów i przetłuszczających się i tabletki dogomet ta sa homeopatyczne tabletki terz na wypadanie i taki zestaw mi pomógł na wypadajace włowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew ryczacej gesi
włosy to barometro zdrowia a jak sie zre chemie to jak włosy nie maja wypadac jestes tym co jesz , jesz gówno to guwnem sie stajesz czyli by zachowac zdrowie człowiek powinien jesc z poł kg dziennie warzyw i owoców by dostarcvzyc witamin i minerałów a tego w ugotowanej zupie nie ma Pokarm powinien być przyjmowany w stanie naturalnym, tzn. jak najmniej przetworzonym i w ograniczonej ilości. Wszelkie nadmiary lub niedobory zarówno ilościowe, jak i jakościowe dopro-wadzają do szeregu chorób cywilizacyjnych Paradoksem jest to, że człowiek XX wieku odżywia się zbyt obficie, a jest niedożywiony. Brakuje mu wielu niezbędnych składników pokarmowych, które w procesie przetwarzania żywności uległy eliminacji. Brakuje m.in. niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś łykałam Humavit z drożdżami i nie widziałam żadnej poprawy, a wręcz przeciwnie - miałam wrażenie że włosów wypada mi znacznie więcej. I właśnie gdzieś na forum znalazłam info o szamponie Revita (http://www.szamponrevita.pl/). I pomogło - tak jak napisała poprzedniczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jak wywołać???
Peruke,zdecydowanie skutecznosc w pare sekund:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Przestań robić kucyk bo przez takie naciąganie włosów osłabiasz mieszki włosowe i też są bardziej włosy przez to podatne na wypadanie :) A po drugie idź do trychologa na badania to Ci więcej powie o Twoich włosach :) https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zapper nunczako,J.Taratajcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirekEs
Mi lekarz przepisał Urti Complex i jak się okazało szampon ten świetnie sobie poradził z wypadającymi włosami. Przeciwdziała wypadaniu włosów na skutek stresu czy też niezdrowej diety, czyli to co u mnie było powszechne. Produktu szukałem w różnych sklepach, jednak najbardziej przemówił do mnie ten https://bmsalononline.pl/pl/p/URTI-COMPLEX-Szampon-przeciwko-wypadaniu-wlosow-250ml/756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam szamponu i odżywki na wypadanie włosów biotebal. W składzie tych kosmetyków jest biotyna, która hamuje wypadanie i pobudza porost włosów, a do tego jest żeńszeń, który wzmacnia włosy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska78
ja polecam Biotebal, szampon i odżywkę. Używam od jakiegoś miesiąca i widzę znaczącą poprawę. Włosy są mocniejsze, silniejsze i do tego jest ich więcej. Nie zamieniłabym biotebalu na nic innego, tym bardziej, że mój dermatolog też go używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc prepraty / szampony z czarną rzepą pomagają, ale tak czy inaczej warto iść z tym tematem do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszałaś może o takiej nowości dermastic? Są to plastry, które przykleja się na noc np na czoło, czy skroń tak żeby znajdowały się niedaleko włosów. Taką kurację stosuje się kilka tygodni, a włosy stają się mocniejsze i przestają wypadać. Jestem już w połowie kuracji i widzę znaczną różnice podczas szczotkowania włosów. Juz nie zostaje na niej tyle kudełków co kiedyś. Wiem też że w tej serii mają również szampon i serum wzmacniające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttak
Podwójna kuracja Chantal, najpierw prosalon med., doprawiona szczyptą fantastycznej odżywki Prosalon Intensis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskuteczniejsza i najtańsza kuracja na wypadające włosy to skrzyp. Wziąć czubatą łyżkę skrzypu do garnka , zalać 1,5 - 2 szkl. wody i po zagotowaniu , na malutkim ogniu parzyć 15 minut. Tak przyrządzoną herbatkę pić 1 raz dziennie. Włosy na pewno przestaną wypadać.Skrzyp zaparzony w szklance , nie gotowany , jak podałam , nie będzie działał wogóle. i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedziecie sie smiac ale mialam wlosy w tak fatalnym stanie,ze szukalam wszelkiej pomocy.na lysienie androgenicznwé najlepszy jest lek na prostate,nazywa sie chyba prostagut ale zawiera Palme sabalowa i jeszcze inne elementy.mozecie mi wierzyc lub nie ale po trzech miesiacach wlosy byly mocne i bardzo sie poprawily.wypadanie prawie ustapilo.bo to jest normalne,ze wlosy wypadaja troche codziennie zeby zrobic miejsce na nowe.bralam ten lek pol roku.prostata mi nie wyrosla jaja tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milorka2
Przy cienkich i rzadkich włosach trzeba mocno o nie dbać, by nadmiernie nie wypadały. Kilka miesięcy szukałam odpowiednich kosmetyków, az trafiłam na szampon i odżywkę z Biotebalu. I nie sądziłam, że te produkty mogą aż tak pomóc, włosy są mocniejsze, mniej ich wypada i są grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keep professional - włosy rosną po miesiącu tam gdzie były łyse miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bezwzględnie najlepsza jest kuracja tym Seboradin Fitocell, znaczna poprawa stanu włosów, po ciązy mi strasznie włosy wypadały, garściami, kilka miesięcy i juz ich wypada coraz mniej https://seboradin.pl/pl/4-seboradin-fitocell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarzena
Wita mi włosy bardzo wypadały. Po mezoterapii igłowej w gabinecie http://www.vita-derm.pl/mezoterapia przestały. Wykonałam 6 zabiegów. Efekty naprawdę są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×