Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelia Szczecin 23

facet mieszka z rodzicami i ma ....lat

Polecane posty

Gość Amelia Szczecin 23

Wypowiedzcie się proszę, co o tym myślicie. Czy facet 29 letni który ma stałą pracę, stałe dochody, auto, dziewczynę od 6 lat, mieszka z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillali
o boże może to mój facet? Bo opis idealnie pasuje. Ale niedługo będziemy mieszkać razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allahaja
I mój były. Właśnie- były. Ma teraz 34 lata. Nie chcę się wypowiadać ale przyjrzałabym mu się na Twoim miejscu uważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allahaya ma swita racje:)U mnie bylo tak : miesiac byl u mnie miesiac u matki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy facet 29 letni który ma stałą pracę, stałe dochody, auto, dziewczynę od 6 lat , mieszka z rodzicami?" może zbiera na wasze gniazdko ? skoro nie może na ciebie liczyć ;) różne sa powody takich sytaucji .. od lenistwa i wygodnictwa , po przymus i na rozwiazaniach doraznych koncząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia Szczecin 23
nie nie, to nie tak, on nie chce mieszkać u mnie, w żadnym wypadku, zagaduje ciągle o mieszkaniu, nawet gazety kupuje i wydzwania, szuka, ale mi chodzi o to że do tej pory tyle czasu mieszkał w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam problemu :) Musze Cie chyba polubic :) ot to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi chodzi o to że do tej pory tyle czasu mieszkał w domu" może nie miał takiej potrzeby ... mam kumpla ( ma 31 lat ) mieszka nadal z rodzicami jest sam ... kasę traci na podróże ( jedynie gdzi eni był to jest Antarktyda i Arktyka ) woli po prostu kase spożytkować na coś co go interesuje a mianowicie na pasje ... a gdzie jest powiedziqane ze w wieku lat 29 musisz miec chate pytanie do ciebie autorko ... ty masz mieszkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Cie chyba polubic" dam sie lubić ;) trzeba mnie tylko poznać i nie oceniać po niewygodnych postach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia Szczecin 23
nie wiem ale mnie to dziwne, ja np czuje się nie swojo że mieszkam u rodziców choć uczę sie i pracuję, ale szukam mieszkania w miarę z przestępna ceną, ale żeby do 29 lat z rodzicami tak mieszkać?.... z tego co wiem to nie zbiera na nic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam sie lubić trzeba mnie tylko poznać i nie oceniać po niewygodnych postach ok:) od dzis proba poznania:)nie oceniajac po niewygodnych postach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to nie zbiera na nic," a ty zbierasz i odkładasz ? ile juz masz kasy ? następna która wymaga a nie daje przykładu tylko gada :( ze ona to to ...i ze tamto kobiety wymagajcie !!! ale dawajcie przykład , bo gadac i żądać to prosta sprawa tak to każdy potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia Szczecin 23
ja? mam odłożone od kiedy pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKAROLISIA
MOJ TEZ MA 28 LAT I MIESZKA Z MAMA , ale za rok sie pobieramy i sie przeprowadzi do mnie ... mieszka zmama to za duzo powiedziane , bo nocuje u mnie ale w domu jje obiad i przyjezdza jak ja wroce z pracy, bo obecnie nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia Szczecin 23
a czem do ciebie? nie lepiej jakbyscie osobno zamieszkali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKAROLISIA
do mnie , bo ja mam duzy dom , nie trzeba płacic czynszu i gniesc sie w 70 m ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja? mam odłożone od kiedy pracuję" to dobrze , przynajmniej dołożysz sie do wspólnego zakupu lub wynajmu mieszkania :D może i on ma , tylko to ukrywa przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKAROLISIA
zreszta ja nie chce mieszkac w bloku!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia Szczecin 23
no ale zawsze samodzielnie,j a nie wyobrazam sobie np mieszkac z rodzicami pod jednym dachem, wole jednak nezaleznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKAROLISIA
a ja nie, to bylo by bez sensu... mamy duzy dom , rodzice sa na dole , a ja na gorze mam swoja łazienke kuchnie i wszystko... wiec bez sensu było by wynajmowac mieszkanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dżisyss
ja mieszkam z rodzicami pod jednym dachem, ale w mieszkaniu obok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia Szczecin 23
no nie wiem, ja jednak wole w bloku ale osobno od rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allahaja
On może być ok, ale nie będzie samodzielny. Nie będzie zaradny. Bo kiedy ma się nauczyć tego, czego by się nauczył poza domem? Czy chociaż partycypuje w kosztach utrzymania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKAROLISIA
ja w bloku w zyciu bym nie chciała mieszkac, od urodzenie wychowaam sie mieszkajac w domu z ogrodem i przestrzenia i poprostu nie wuobrazam sobie inaczej, zreszta głupota wynajmowac mieszkanie jak sie ma swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaaaaaaaaaaaa
To jest Polska i marne pensje nie USA gdzi dzieci dostaja chalupy 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, co Cię tak zainteresowało, czy autorka topiku ma odlożone na chatę? Chciałbyś załapać sie na nią?:D:D:D Oto wsółcześni faceci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolusia, każdy uważa po swojemu.A ja np.nie chcialabym mieszkać z rodzicami tak jak Ty,nawet jak Paweł i Gaweł:D Jeden na dole a drugi na górze.I błędnie myślisz twierdząc,że w bloku się należy gniezdzić.Ja widzialam większe pomieszczenia w nowoczesnych budynkach,apartamentowcach,wysokie.I ciasne klity w tych tzw,domach,willach.Także nie uogólniaj.Też wychowałam się w dużym pięknym domu,ale wyprowadziłam się do dużego lokum,gdzie nic mnie nie obchodzi i mam i patio,i taras i w życiu pielenia i chałupy nie chcę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×