Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cherry wine.

Posiłki.

Polecane posty

Przechodzę na dietę, a właściwie zmieniam styl życia. Mam zamiar jeść 5 posiłków dziennie, 3 główne i 2 przekąski co okolo 3-4 godziny. Stad moje pytanie, na codzien jestem w szkole, pozno wracam do domu, a gotowanie zabiera jednak troche czasu. Ogólny jadłospis wygląda tak: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, przekąska, kolacja. Czy moogłabym zamienić kolejność np. śniadanie, drugie śniadanie, przekąska, obiad i ewentualna kolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie pewnie pewnieeee
pewnie ze tak. Najwazniejsze to ,zebys nie bylas glodna. Ale lepiej jedz co max 3 godziny, bo 4 godziny to za duzy odstep czasu i staniesz sie glodna. A 3, a nawet 2,5 h to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy głównie od czasu.. postram się robić przerwy 3,5 h, gdyż poza domem jestem około 8 godzin.. ale jeśli tu chodzi o głód to jakoś dam sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie pewnie pewnieeee
to w jakich mniej wiecej godzinach bedziesz jadla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadaczka
Skoro późno wracasz do domu, to ja bym zrezygonowała z przekąski między obiadem a kolacją, bo jeżeli póżno zjadasz obiad to masz mały odstęp czasowy do kolacji, a kolcaję zjeśc do 18 :) I będzie Ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 7 musze zjesc sniadanie, do domu wracam o 15 wiec obiad przygotuj sobie kolo 16.. i kolacja kolo 19.. ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie pewnie pewnieeee
no wlasnie nie!! najglupisze co moze byc to jesc kolacje do 18! trzeba zjesc kolacje najlepiej 3 h przed snem,aby metabolizmu sobie nie rozregulowac. Wiec jesli idziesz np. o 23 spac to kolacje -najlepiej bialokowa-zjedz o 20. Wazne aby kolacja byla lekka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie pewnie pewnieeee
no wlasnie nie!! najglupisze co moze byc to jesc kolacje do 18! trzeba zjesc kolacje najlepiej 3 h przed snem,aby metabolizmu sobie nie rozregulowac. Wiec jesli idziesz np. o 23 spac to kolacje -najlepiej bialokowa-zjedz o 20. Wazne aby kolacja byla lekka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 7 musze zjesc sniadanie, do domu wracam o 15 wiec obiad przygotuj sobie kolo 16.. i kolacja kolo 19.. ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie pewnie pewnieeee
o 7 jesz sniadanie-ok super o 10-2 sniadanie o 13-przekaska o 16 obiad o 19 kolacja moze byc a spac o ktorej chodzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy ... zalozmy kolo 23-24 jeszcze jedno pytanie, np. jesli w weekendy bede miala ochote zjesc sniadanie o 10, to moge sobie pozwolic na przestawienie godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie pewnie pewnieeee
no to wtedy kolacje mozesz zjesc nawet o 20 zamiast o 19,bo skoro obiad bedzie o 16, to dluzej Cie utrzyma najedzona:) A w weekend pewnie- mozesz zjesc o 10 sniadanie, nie trzeba wstawac rano i specjalnie jesc. To wtedy albo zmniejszysz odstepy miedzy posilkami i bedziesz jadla co 2,5 h. Albo wyrzucisz 1 posilek i zjesz 4. Ale mysle, ze najlepszym rozwiazaniem byloby wtedy zjesc 5 posilkow co 2,5 h np.: sniadanie 10 2 sniadanie-12.30 obiad15.00 przekaska-17.30 kolacja 20.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie pewnie pewnieeee
nie ma za co,powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×