Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość madziak21

Jakie perfumy dla mamy?

Polecane posty

Gość gość
Najbardziej znane perfumy orientalne swiata to Shalimar - Guerlain. To takze jedne z 5 najlepiej sprzedawajacych sie zapachow wszechczasow , wiec z pewnoscia mamie takze przypadka do gustu . Polecam tez zapoznac sie z co zainspirowalo tworce do skomponownaia tych perfum - jest naprawde piekna! http://www.topnaj.pl/najlepsze-perfumy/

Gość gość
Myślę,że Thierry Mugler- Alien będzie dobrym wyborem. Intensywny, elegancki, orientalny zapach. W atrakcyjnych cenach na goia.pl

Gość gość
EAU DE TOILETTE od HB. Woda toaletowa. Kwiatowe i owocowe klimaty, zapach naprawdę wyjątkowy, ale to kwestia taka, co lubicie. Fakty są takie, że w tym przypadku miałam o wiele trwalszy zapach niż przy wszystkich perfumach, jakie przerabialiśmy.

Gość gość
Oryginalne perfumy sprzedają na https://www.testerownia24h.pl/. Polecam, tanie autentyczne testery także można faktycznie zaoszczędzić. Zona ostatnio tutaj załapała na promocję gdzie Carolina Herrera chociażby kosztowała 109 zł gdzie normalna cena w sklepach to jest coś koło trzech stówek.

perfumy czy wode toaletowa? bo to roznica w trwalosci 😄 ogolnie zamawiam zwykle na notino bo tam nie place za wysylke jak kupie za powyzej stowki i mozna zamowic z testerem co daje mozliwosc sprawdzenia zapachu na nim by nie otwierac glownego opakowania i jest mozliwosc odeslania jak by zapach nie pasowal

Moja mam uwielbia zapach Chanel No 5 🙂 i Obsession Calvina Kleina.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować