Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juh

pominięta 6 pigułka z opakowania-czy możliwa ciąża w takim przypadku?

Polecane posty

Gość juh

to moje drugie opakowanie pigułek. kochałam się z facetem w czwartek i piatek, w sobotę zapomniałam wziąć pigułkę( 6 z opakowania) , kochalismy sie w niedzielę i w niedziele wzięłam pigułkę.niestety wczoraj z powodu grypoy jelitowej zwróciłam koleja tabletkę. czy możliwe jest że mogłabym zajść w ciążę? pytam bo nie wiem czy powinnam dalej brać tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, nie powinno się tak sobie przerywac tabletek na poczatku opakowania. a czy mozliwa ciąża? zawsze jest mozliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie że możliwe
nawet wczoraj ginekolog mi tłumaczył że pominięcie 1 pigułki=1 tydzień dodatkowego zabezpieczenia. a czy brac w tym wypadku tabletki? nie wiem, ale chyba jak zrobisz przerwe to okres dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może skonsultuj sie z ginekologiem? moja bratowa zapomniała tylko 1 pigułki, opakowanie wzięła regularnie do końca , okresu juz nie dostała, zaszła w ciążę. pominęła pigułkę w pierwszym tygodniu opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możliwa
nie zaszłaś w ciążę napewno, a tabletki bierz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
a jeżeli przerwę branie pigułek to w ciągu kilku dniu okres dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorę tabletki
od 14 lat i to co opisałaś może zakończyć się ciążą--pierwszy tydzień brania pigułek jest bardzo ważny,,a jeżeli bierzesz od niedawna i tak zapominasz o regularności to zmień metodę zapobiegania ciąży,,pigułki są dla zdyscyplinowanych kobiet pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baa ja to juz mam z 20 nickow
niekoniecznie od razu dostaniesz okres jak przerwiesz brac tabletki. cykl moze ci sie rozregulowac i mozesz okres dostac po 2-3 tygodniach. a jezeli doszlo do zapłodnienia ( bo nie ukrywajmy że w tej sytuacji mogło dojść) to możesz okresu nie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie że możliwe
poczekaj z 2 tygodnie i test zrób dla pewności. bo nie wiem czy szybciej test coś wykryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień, w którym miał miejsce stosunek, który zaowocował poczęciem dziecka, nie musi być jednoznaczny z dniem zapłodnienia. Plemniki mogą czekać na jajeczko w drogach rodnych nawet kilka dni. więc jak ostawisz teraz tabletki to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
ale jeśli odstawię pigułki dzisiaj to napewno okres dostanę i wtedy wiadomo że ciąży nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli doszło do zapłodnienia to odstawienie pigułek w tym momencie czy ich branie nie ma tu różnicy. uważam że powinnaś opakowanie wziąć do końca żeby nie rozregulować cyklu. jeśli teraz odstawisz to nie dostaniesz okresu, bedzie to krwawienie z odstawienia pigułek.jeśli po skończeniu opakowania nie dostaniesz krwawienia to wtedy zrób test.odstawienie w tym momencie tylko rozreguluje ci cykl. ale ciąża jest mało prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja zapomniana pigułka
Ma na imie Zuzanna i była to 7 zapomniana pigułka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
do postu powyżej, a stosowałaś opakowanie pigułek do końca? dziękuje za rady, to lepiej nie będe przerywac i zjem do końca opakowanie żeby nie rozregulowac cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie że możliwe
przede wszystkim dokończ te opakowanie i po nim zrób test bez względu na to czy będzie krwawienie czy nie. moja siostra miała " okres" po tabletkach a potem się okazało że w tym czasie już była w ciąży. jeśli odstawisz teraz to możesz tylko sobie zaszkodzić, i tak juz 2 tabletek nie wzięłaś , co prawda nie 2 dni pod rząd no ale jednak nie jest to pełne opakowanie, więc lepiej teraz je dokończ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
no tak, ale czy to ze pominęłam te 2 pigułki to nie zaszkodzi to mojemu organizmowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie że możliwe
bardziej zaszkodzisz przerywajac te opakowanie. bo jeżeli nie dzieje się cos niedobrego( czyli dolegliwosci zwiazane z ewidentnie źle dobranymi pigułkami) to nie powinno sie opakowania przerywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×