Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani hindu

Czy chlopak hindus to wstyd ?

Polecane posty

Gość pani hindu

Prosze odpowiedzcie mi tak szczerze czy chlopak z Indii do powod do wstydu ? Mieszkam w UK i mam chlopaka wlasnie z Indii , troche sie wstydze z nim chodzic, bo nie wiem co reszta o mnie mysli. Nie wiem jaka moze byc reakcja w Polsce jesli przyjade z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewna_
tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfads
sluchaj sie ludzi daleko zajdziesz hahah masz mozg czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek
czy to w uk czy w polsce zawsze bedzie to wstyd, ludzie cie beda obgadywac i traktowac jak pusta idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani hindu
Zle mnie zrozumieliscie opinia innych nie przyczyni sie do rozpadu mojego zwiazku, tylko chcialam poznac opinie innych i sie przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani hindu
Moze za duzo powiedziane ze jestem z nim, spotykam sie z nim od miesiaca nawet sie z nim nie calowalam ! Mam wrazenie ze jak idziemy za reke to dziwnie sie na nas patrza. Tak stac mnie na "cos" lepszego jestem dosc atrakcyjna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mertoro
Jeśli jest to dla Ciebie problemem, to nie rozumiem dlaczego się z nim spotykasz. Z desperacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daruj sobie tę znajomość, skoro stać Cię na innego. Przecież ten chłopak wyznaje inną religię, inna jest jego kultura i inne zwyczaje. Zastanów się po co pakować się w taki związerk, skoro pod dostatkiem jest mężczyzn blizszych Twojej tradycji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani hindu
Wiedzialam, ze od razu bede posadzona o desperacje. Nie , nie jestem brzydka ! Po prosto tak wyszlo. Chcialam tylko poznac wasza opinie, nie potrzebuje zebyscie oceniali mnie w szczegolnosci ze mnie nie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniulkaaaa
twoje zycie nie ludzi pamietaj o tym :D ja kocham indie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcndjks;a
nie, to zaden wstyd. Wstydem jest szykanowanie ludzi bo maja inny kolor skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mertoro
Jeśli założyłaś wątek na taki temat, to jednak coś Cię uwiera. Osobiście nie mam nic do związków ludzi z różnych kręgów kulturowych, moje najbliższe kuzynki(4) wszystkie są w związkach z obcokrajowcami, w tym dwie z arabami i ich związki są akceptowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani hindu
Nie wiem, ale naprawde sie zle czuje jak ide z nim za reke , nie wiem jakby to bylo w Polsce. Czuje sie gorsza, ze ide z hindusem a nie z anglikiem czy szwedem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani hindu
Teraz zaczelam doceniac polakow...ehh A jest tu ktos zwiazany z arabem czy hindusem na kaffe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani hindu
prosze o wiecej wpisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani hindu
Ale z drugiej strony dlaczego az tak wiele polek ma chlopakow i mezow hindusow Chyba az nie jest tak zle z opinia o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem tolerancyjna
nie obchodzi mnie z kim chodzisz za reke, klor skory, etc....poza tym nie jestes na etapie zaawansowanym raczej.....ale pomysl tylko czy w przyszlosci nie pozalujesz wyboru...to jest jednak zmiana o360 stopni niestety..religia, kultura, spoleczenstwo, jest tyle progow, barier i etapow do przejscia zaliczenia, zeby sie na powaznie i do konca zwiazac z facetem z innej kultury innego swiata religinego i spoleczosci, ze zycze Ci duzo wytrwalosci ceirpliwosci i samozaparcia.....ja jestem z Polakiem, po prostu nie wyobrazam sobie bycia z kims z innego kraju. Mieszkam tez w Uk...ale dla mnie malzenstwo z Anglikiem czy Holendrem to bylaby juz przepasc kulturowa i spoleczna, inne tradycje i obyczaje potrafie docenic i zaakaceptowac, a nawet zapozyczyc do wlasnego zycia...ale nie znioslabym ciaglych kompromisow i doasowywania sie na swieta i inne takie, wiec po prostu sie zastanow...nei jest to kwestia fizycznosci, choc nigd nei podobali mi sie azjaci murzyni i reszta.....ocen......posluchaj serca i rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem jak sie czujesz, bo podejrzewam ze ja bym na twoim miejscu sie czula podobnie.. kiedy mieszkalam w berlinie mialam chlopaka greka, mial czarne wlosy ,byl opalony, wstydzilam sie troche z nim chodzic za reke bo ludzie sie na nas gapili - pelno tam turkow i ludzie zapenie mysleli ze to turek a oni w nieczech i nie tylko nie ciesza sie zbyt dobra opinia. niesetety takie mamy spoleczenstwo nietolerancyjne. jak czujesz sie niekomfortowo to raczej zakoncz to poki jeszcze mozesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd? Chyba tylko w takim gownie, jakim jest Polska. Przyznajcie sami. Poznaj dobrze tego kolesia, zebys potem nie plakala. A ludzmi sie nie przejmuj, szczegolnie tymi z Polski. Gadali zawsze i zawsze beda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani h...
dzieki za wpisy,musze sie zastanowic. Troche mnie przeraza posiadanie takich ciemnych dzieci. Wiem , ze to glupio zabrzmialo ale tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahha sie usmialam
moj facet jest Polakiem, mieszkamy w UK i nie ma plecaka :( hahahahha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet nie jest polakiem, ale nie jest ciapaty. i on tak kiedys do mnie mowi: a wiesz jak poznaje polaka na ulicy? po plecaku, polak zawsze nosi plecak. a nikt mu tego nie mowil :P do autorki --> no to skoro nie wyobrazasz sobie a mialabys sie tak wstydzic cale zycie to hindus nie dla ciebie.. i tak bys predzej czy pozniej go rzucila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani h...
tak wlasni mysle, ze najlepiej jest rzucic go. Szczerze to spodobal mi sie ktos inny i moze dlatego mam taki dylemat i probuje sie usprawiedliwic . A jakiej narodowosci jest twoj facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani h....
Jest szkotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani h....
I czujesz roznice kulturowa miedzy wami ? rzepraszam ze tak pytam, ale ciekawi mnie ten temat, nigdy wczesniej nie spotykalam sie z obcokrajowcem oprocz hindusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×