Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LesYeuxVerts

Odezwać się pierwsza? Czy czekać?

Polecane posty

Gość LesYeuxVerts

Dzisiaj mój kochany przyszedł do mnie do domu. Już na wejściu był jakiś nie taki.. Mało rozmawiał, zachowywał się dziwnie. Spytałam o co chodzi, on zbywał temat, mówił, że jest zmęczony itp. Potem było trochę lepiej. Zaczął mnie całować, przytulać, rozmawiać.. Posiedzieliśmy jeszcze trochę i musiał jechać do domu. Napisał eska, że kocha itp. Potem ja mu odpisałam, ale on mi nie odpisywał. Gdzieś dopiero po godzinie odpisał i mówi, że przeprasza, i że nie widział. I potem ja do niego napisałam: chodź na GG. A ten już nie odpisywał. Zadzwoniłam po jakimś czasie i odebrał jego brat i mówi, że mój jest na siłowni. Ehh wkurwiłam się trochę, bo nawet mi nie napisał i telefonu nie wziął. A mógł przyjechać do mnie a poleciał na tą siłownię. Już 22, on powinien już po 21 kończyć, a nie ma go ani na GG ani nie pisze żadnego eska.. Eh boję się trochę o co chodzi.. Bo zawsze to już by coś napisał. Odezwać się do niego czy czekać? Wiem, że trochę przesadzam, ale boję się czy coś mu się stało, czy tak poprostu nie chce ze mną gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet czasem potrzebuje pobyć sam ze sobą i może to jest właśnie taki moment. Ma pewnie do przetrawienia jakiś problem i stąd ta siłownia i milczenie. Poczekaj cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź kobieto nadpobudliwa. Zajmij sę sobą, a jemu daj zająć się tym, co lubi. Zbyt częsty kontakt, nie jest wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz..jak przeżyjesz wiele takich sytuacji nie koniecznie z tym facetem to nauczysz sie wiele spraw olewać. ja przynajmniej tak robie..olewam, niedociekam i zajmue sie sobą. zacznij go tez tak traktować...nie mówie tu o olewaniu ale traktuj go tak samo jak on Ciebie, jeśli uważasz ze to złe. choć uważam ze troche przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LesYeuxVerts
do grubyyo : Jeśli twierdzisz, że może mieć jakiś problem, to czemu ze mną o tym nie porozmawia. Mnie to denerwuje, gdy on tak zamyka się w sobie. Może nie zdarza się to często, ale jednak tak jest. Rozmawialiśmy na ten temat i on obiecał mi mówić o wszystkich swoich problemach. Nie wiem.. Może o niektórych nie chce mi mówić. Ehh w końcu się odezwał. Napisał, przepraszam ale telefon się ładował a byłem na siłowni. Kurwa tylko, że on wczoraj też był i też telefon ładował! Codziennie mu sie chyba nie rozładowuje.. Eh nie wiem co mam robić, czy odpisać czy olać to ::(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyy....
z kim on tak gada, że codziennie musi ładować tel :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LesYeuxVerts
nie no gadał trochę ze mną i pisał smsy. a tak pozatym to nie wiem. mam nadzieję, że nie zdradza mnie, bo on z reguły jest szczerym człowiekiem i gdyby nie chciał by już ze mną być i miałby kogoś to by mi o tym powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LesYeuxVerts
nie no gadał trochę ze mną i pisał smsy. a tak pozatym to nie wiem. mam nadzieję, że nie zdradza mnie, bo on z reguły jest szczerym człowiekiem i gdyby nie chciał by już ze mną być i miałby kogoś to by mi o tym powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LesYeuxVerts
nie no gadał trochę ze mną i pisał smsy. a tak pozatym to nie wiem. mam nadzieję, że nie zdradza mnie, bo on z reguły jest szczerym człowiekiem i gdyby nie chciał by już ze mną być i miałby kogoś to by mi o tym powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś mega upierdliwa
a faceci nie cierpią takich bab więc spodziewaj się że zacznie cię kłamać bo nikt nie zniósłby takiego siedzenia na głowie non stop widzieliście się? tak to daj mu spokój niech wychodzi gdzie chce i z kim chce bo zacznie cię okłamywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LesYeuxVerts
postaram się to olewać. Nie wiem czy będzie łatwo. Ale nie może mi napisać głupiego SMSa, że wychodzi tam i tam? :( Czy to tak wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś mega upierdliwa
a co cię to obchodzi gdzie i z kim wychodzi, ?! po co go kontrolujesz był u ciebie a potem musi się spowiadać że był w kiblu? chora jesteś, zapewniam cie ze dlugo nie wytrzyma tylko bedzie ci sciemnial a i pewnie ta siłka to była ściema żeby z toba nie gadać, ja też kryję brata przed upierdliwymi babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LesYeuxVerts
ale jak jest ze mna w związku to mam prawo wiedzieć z kim się spotyka. Nie kontroluje go tylko chciałabym wiedzieć. On wie, gdy gdzieś wychodzę. A na siłownię to on naprawdę chodzi bo ma wykupiony karnet i codziennie chodzi więc był raczej na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość formnitore eokorig
powiem tak; bedziesz głupia jak but, but!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś mega upierdliwa
bozzzz... widzisz a nie grzmisz:o masz prawo?:o głupia jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LesYeuxVerts
nie rozumiem takich naskoków. czy ty jeśli masz kogoś to nie obchodzi cię z kim on się spotyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×