Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezrozumiemfacetownigdy

Dlaczego faceci nie myją rąk po skorzystaniu z łazienki?

Polecane posty

Gość niezrozumiemfacetownigdy

Ok, potrafię przeżyć to, że nie myje rąk po tym jak się wysika. Ale jak zrobi kupę to już nie potrafię :O Ostatnio przyznam specjalnie nasłuchiwałam, czy po tym jak zrobi numer dwa, czy będzie słychać jak odkręca wodę i myje ręce. A skąd :O Wyszedł zadowolony i poszedł jeść chipsy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezrozumiemfacetownigdy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlatalaj
weź nie obrzydzaj mnie bo ja zawsze myję po czymkolwiek więc chyba masz jakiegoś szczyla a nie mężczyznę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezrozumiemfacetownigdy
No tak, szczyla, 28 lat :D Z tego co słyszałam to żaden facet nie myje :O Mój kumpel stwierdził, że to niepotrzebne bo i tak wszędzie są zarazki :O A też nie jest szczylem, tylko oczytanym dżentelmenem robiącym doktorat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tam myje
nie tylko po skorzystaniu z toalety (też słyszę) - ale w ogóle często. A mnie razi z kolei to, że ludzie wracają do domu - i też nie myją rąk - tylko zaraz zaczynają jeść, albo coś innego robić - a ile zarazków na tych łapach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezrozumiemfacetownigdy
No ja właśnie myję ręce zawsze po powrocie z dworu i w ogóle dość często, a mój facet chyba tylko wtedy gdy je czymś mocno pobrudzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlatalaj
jeśli czują się z tym czysto to po co się pytasz, ja tam się takimi brzydzę,może są tacy ale wątpię żeby mieli doktorat bo jak lekarz by tak robił to wyleciałby z pracy, ja raz takiego chyba widziałem, ale jak ja nim gardzę, żeby nie umyć rąk przecież to żaden wysiłek tylko przyjemność, czasami właściwie on się na mnie patrzył chyba po co ja ręce tak myję, to są dziwni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a a aa a b cc
a dlaczego wszystkich razi tekst Rysia z Klanu "dzieci umyjcie raczki" :D a tak na powaznie ludzie to sa fleje czasami bleeee i te chipsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a a aa a b cc
ps a dlaczego nie mowicie o tym swoim facetom tylko piszecie na kafe??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopo
moj facet myje czesto rece - tak jak ja mysle, ze rodzice wpoili mu podstawowe zasady higieny Polacy to brudasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlatalaj
to mu powiedz nie umiesz mówić kobieto! albo go rzuć bo zasługuje na to bzdurny temat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlatalaj
na szczęście jak na lek, nadchodzi nowe pokolenie metroseksualistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafee latte
Niestety moj maz nie myje rak po wyjsciu z toalety,na szczescie moj 16letni syn zawsze myje (sam sobie ten nawyk wyrobil)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafee latte
No raczej nie myja :( Moj maz nie myje i jakos zmusic go nie moge,za to moj 16letni syn po kazdym skorzystaniu z toalety lapki myje (sam sobie ten nawyk wyrobil)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamimimka
lepsze bakterie z ręki, niż chemia z płynu do naczyń i mydła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego faceci nie myją rąk po skorzystaniu z łazienki?" Bez uogólnień, to , że Wasi faceci to brudasy to nie znaczy, że wszyscy nimi są.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×