Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chris222324

Jak jest we Władysławowie ??? Warto pojechać na wakacje właśnie tam ???

Polecane posty

Gość chris222324

Jak jest we Władysławowie ??? Warto pojechać na wakacje właśnie tam ??? Co wam sie tam podoba a co nie ? czekam na wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups.............
Ja zawsze wybieram małe miejscowości, nigdy na wakacje nie pojechałabym do miasta, z miasta do miasta to mogę na wycieczkę a nie na dłuższy wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chris222324
wybieram sie w lipcu. chce wypocząć ale również sie nie nudzić, chodzi o otwarte knajpy, bary itd. czy we władysławowie (podobno duzo ludzi tam jeżdźi) zrealizuje te plany ? jakie macie wrażenia z pobytu we "władku" ? podobało wam sie czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFFFFFFFA
Piękna plaża.Pyyyyszne jedzonka.Co najgorsze mnóstwo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczkaa..
ja bylam tam juz 6 razy,wczesniej z rodzicami, od 2 lat z chlopakiem jezdze , w tamtym roku bylam zarowno w Grecji jak i we Wladyslawowie, tam jest super, my mieszkamy zawsze na os.Cetniewo na Zawiszy, super miejscowka,blisko na plaze zarowno jak i na miasto. zycie w knajpach tetni do bialego rana, jest gdzie poszalec,napic sie piwka, tylko trzeba mieszkac w centrum, czyli zalozmy os.Cetniewo, ul.Morska,Spokojna, naprawde goraco polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma chyba gorszego miejsca niz polskie morze. bylam w zeszlym roku w łebie i stegnie - masakra. wszedzie jakies stragany jak na wiejskim odpuście, bardzo bardzo duzo ludzi, niemalze pielgrzymki a tak naprawde zadnych atrakcji- ceny z kosmosu, tylko piach i lodowata woda. zmienilam w tym roku kompletnie kierunek. w ferie zimowe wybralam sie na tydzien do egiptu - rewelacja. temp. powietrza 30 , temp wody ok 27, nurkowalam, snorkowalam, spacerowalam, zwiedzialam a to wszytsko za 2 tys / tydzien. teraz policz ile ciebie wyniesie takie wladyslawowo - juz wole do egiptu na tydzien niz nad polskie brudne morze na 2 czy nawet 3 tygodnie. w egipcie wypoczywasz, zapominasz o calym swiecid, woda jest czysciutka, piękne rafy, piękne widoki a we wladyslawowie??? bez komentarza... jesli juz sie wybierac w polskę to w góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ,że warto we Władysławowie jest spokojnie i pięknie. Ja zawsze zatrzymuje się w domu wczasowym Lidia na ul. Piwnej 14. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Władysławowo piękne i bardzo milo się tam wypoczywa. Polecam jak kilka osób przede mną odwiedzić dom Wczasowy Lidia. Bardzo fajne warunki lokalowe no i fantastyczny nadmorski klimat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2020 o 11:43, Zbigniwe Gryc napisał:

Władysławowo piękne i bardzo milo się tam wypoczywa. Polecam jak kilka osób przede mną odwiedzić dom Wczasowy Lidia. Bardzo fajne warunki lokalowe no i fantastyczny nadmorski klimat. 

Znam Lidie. Sa tam fajne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2020 o 20:32, ErykaB napisał:

Znam Lidie. Sa tam fajne warunki.

Dzięki za ten namiar. Jak już ta cała sytuacja z pandemia minie, to chce właśnie pojechać do Władysławowa. Namiar na pensjonat Lidia będzie mi bardzo potrzebny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×