Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Banderasku ❤️ :D lepiej że sie wpis zdublował niż gdyby go nie było bo ciekawe wieści wpiisałaś. Chętnie spróbuje Twojej kapustki bo ja kapuściara jestem. Też tak robie młodą: ze śmietaną i koperkiem :D Pozdrawiam Całą Ferajnę ❤️ ❤️ ❤️ Zuziczku - dzięki za poczte - SUPEROWA jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino - przez brak paragonu cierpi też moja szwagierka, która wygrała zmywarke i niestety musiała się oblizać ze smakiem bo paragon wyrzuciła a on był podstawą odbioru nagrody. Ściskam kciuki żeby twój laptoczek szybko wrócił do formy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokna
cholerka narobiłam błędów ale jak wiecie tu jest inna klawiatura i jeszcze mam trudności z jej opanowaniem. Banderasku cieszę się że podjęłaś wreszcie dobrą decyzję w sprawie pracy ,trzymam kciuki byś dostała taką pracę o jekiem marzysz i by Cię już nie wykorzystywano już nigdy więcej. Tereterku dziękuję na zdjęcia , na razie tylko szybciutko pooglądałam i jestem zachwycona jak swietanie wyszliście z Małżem i widzieliście takie piękne miejsca . Małgorzatko świetnie że poszłaś na ten kurs ale zastanawiam się na jaki jeszcze byś chciała ? Decyzja o sprzedaży domu jednak mnie zaskoczyła ,ale skoro jest kupiec i w dodatku daje dobrą cenę to pewnie nie ma się co zastanawiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokna
Witaj Tereterku widzisz jak to jest ,teraz już wiem ze nie ma przeproś trzeba zawsze ale to zawsze prosić o fakturę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokna
Zuuziczku jeśli możesz mi przesłać zdjęcia na pocztę tlenową to bardzo proszę , tutaj moge wejść jedynie na dwie czyli tlenową i onetową a nie dam rady wejść na go-net bo nie potrafię się ustawić w Outoolocu . Rowerzystko jakoś nie bardzo wierzę ze długo będziesz wojować z Małżem ,może po prostu mace chwilowy kryzys ale ogólne to przecież z niego jesteś zadowolona ,przypominam że nie dawno chciałaś nawet rurę zainstalować w sypialni:P więc chyba nie jeste tak źle :) Dziewczynki kończy mi się przerwa obiadowa więc znikam na razie Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki Melduje sie z okazji swieta Wniebowstapienia:O U nas swietuje sie duzo i czesto wszystkie swieta w kosciele rzymsko-matolickim i jeszcze te od ewangelikow:P Ale jest zimno jest tylko 10 stopni i wszyscy swietuja w domu:( Terterek dzieki za zdjecia. Pieknie wygladasz naturalnie bardzo tak jak na zywo.W sprawie torciku to podpowiadam Ci ciasto ala Torcik Sacher. Takie ciasto jak na murzynka moze byc troszke delikatniejsze z mielonymi migdalami z dodatkiem olejku rumowego. Przeciete na pol i przelozone dzemem morelowym lub brzoskwiniowym. Calosc opolana grubo polewa czekoladowa lub rozpuszczona czekolada. Ciasto nadaje sie sie do wysylki, trzyma sie dllugo i bardzo smakuje chlopakom. Przynajmniej mojemu. Wpisz w Google wyskoczy przepis. Musze konczyc bo w kuchni sie przypalaja papryczki. Pozniej sie zamelduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko - pierwsza moja myśl to właśnie tort sachera - znam go bardzo dobrze - zastanawiałam sie tylko czy jest tak jak piszesz że "chłopaki go lubią" - mam przepis w swojej "Złotej księdze czekolady". Tylko, że on jest taki zwarty bardzo a może chłopaki lubią takie bardziej pulchne ciasta? - pewnie zrobie ten torcik w wersji z migdałami jak piszesz - dzięki ❤️ halo! Dziewczyki! kawe zrobiłam poobiednią! (_) (_) (_) (_) (_) (_) (_) (_) i herbate gruszkową U U U U U U U U U U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nikt nie chce kawy ani herbaty - zostawiam w termosach - ide pofikać nóżkami ;) Dziewczynki - na tych fotkach z Budapesztu jestem posiniaczona bo dwa dni wcześniej walnęłam sie czołem o otwarte drzwi szafki w kuchni i czoło miałam w kolorach tęczy :D wyglądałam jakby "zupa była za słona" :P:D:D:D Miłego wieczoru! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem:) papryczki sie nie przypalily. Z moim nosem nie jest jeszcze w porzadku, nadal mam katar i myle zapachy:( Terterku, mysle ze torcik nie bedzie taki zwarty jak dodasz ubita piane i np. 2 lyzki maki zastapisz pol szklanka zmierlonych migdalow. A jak dokladnie oblejesz czekolada nawez boki torcika to tak pieknie delikatnieje na drugi dzien i nabiera wilgotnosci z dzemiku. My mocno lubimy:) Banderasek najwazniejsze masz juz poza soba. Podjelas decyzje o odejsciu. Teraz spokojnie czekaj na wlasciwa okazje. Nie uciekaj do pierwszej lepszej innej pracy z deszczu pod rynne. Teraz jak juz wiesz ze odchodzisz bedzie Ci latwiej wytrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ dziewczynki jestem jak narazie jeszcze żyję u mnie nic nowego byłam dzisiaj na masażu ide znów w poniedziałek pada cały dzień i cosik zle sięczuje już chyba od dwóch tygodni jest mi niedobrze w głowie mi się kreci cosik nie tak ze mna ale zobacze moze samo przejdzie i jakas nerwowa jestem nawet mój masażysta powiedział żebym troche wyluzowała bo jestem strasznie zestresowana nie moge sobie poradzic z nerwami nie wiem co jest byłam u pani psycholog na terapi jeszcze raz ide w poniedziałek we wtorek musze isc do psychiatry bo takie sa wymogi a 26 maje na grupe powiedziała ze w moim przypadku grupa najleprza bedzie tyle marudzenia pozdrawiam wszystkie serdecznie buziam ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti sprobuj sie wyluzowac i odprezyc. Masazysta ma racje. Ogladam sobie telewizornie jednym okiem i pokazuja ladnie Polske. Warszawa, Rzeszow i okolice Bechemootka. Nie tylko pokazuja, ale i mowia ze jestesmy mlodym i bardzo wyksztalconym spoleczenstwem z wielkimi perspektywami i bardzo dynamicznie sie rozwijajacym. Przyjemnie sluchac. Terterek ja wole wlasciwie dobrego murzynka robionego z dodatkiem kakao, zamiast czekolady, od torcika sachera. Jest pulchniejszy. Ale sie nudze.Chyba zapatrze sie w telewizornie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita kiedy nie moge zaraz mnie coś wezmnie chyba zwarjuje nie wierm co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zapraszam na kieliszek dobrego szampana rocznicowego! To już 32 lata jesteśmy z M :-). Siedzę w otoczeniu bukietów bzu, konwalii i róż i staram się odstresować przed jutrzejszym zabiegiem Mony :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wieczorkiem Terterku zdjątka cool, że nie wspomnę o widokach:) a kolorowego czółka nie zauważyłam;) Tokina nie wysyłałam żadnych fotek tylko głupotki takie:) a tak w ogóle chciałam wysłać Wam filmik, ale macie dziewczynki za ciasne;) skrzynki:o moim zdaniem pojemna poczta jest na wp, Bechemotek potwierdzi, bo ma tam @ i do niej filmik doszedł:) czy chciałoby się Wam założyć tam swoje konta? no chyba, że nie;):P Wesołku cierpliwie czekam na foto Twojego ogródka, ale na Twoje foto w nim z naciskiem na Twoje jeszcze bardziej:) Bonita podaj łapkę - uwielbiam murzynka - to mój żelazny przepis zawsze wychodzi:) robię z kakao - byle nie za dużo i z całymi migdałami, bez przekładania, ale z polewą (po roztopieniu masła, cukru, kakao i wody - odlewam z tego pół szklanki na polewę właśnie) mniaaaammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku gratulacje dla Was👄🌻👄 sto lat sto lat sto lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadzio jeszcze w szpitalu, wyszedłby dzisiaj, ale krwawi z rany (na własne życzenie niejako, bo nie powiedział, że zażywa leki na rozrzedzenie krwi i się porobiło) zabandażowali mu głowę i czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieę, że jutro będzie już ok i wyjdzie do chałupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po takiej operacji jest ok? :Pomijam krwawienia na własne żądanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po fikołkach:P. Bonitko - no właśnie murzynek jest pulchniejszy ale na torcik urodzinowy troche pospolity - chyba żeby go ekstra polewą potraktować i ozdobić pięknie Zuziczku ja dostałam fajny filmik zaraz Wam pośle :D Beti - trzymaj sie Dziewczyno - wyluzuj - jesteś bardzo dzielna i godna podziwu. Tylko wytrwaj w terapii i dbaj o siebie a widze, że dbasz co mnie bardzo cieszy. ❤️ Bechemotku :D:D Gratulacje!!! ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 ja za dwa lata 30-tke będe obchodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po oper. jest ok, dziadek żywczyk, nawet laski nie potrzebował (a bez niej się nie rusza) jak nas odprowadzał do windy w szpitalu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku witaj gimnastykowa;) siostro:) ja chiałam wysłać filmik jak miziam ogródkową kotkę - nie wiedziałam, że małż nagrywa, myślałam, że robi foto:P ale dostałam zwroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik - trzymam kciuki za Dziadzia - tacy meżczyźni są jak dzieci :D pilnować trzeba ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Zuziku - miałaś na myśli swój prywatny filmik. No te niestety to są w takich formatach że zajmują naprawde dużo miejsca i pocztą sie nie przepychają. Trzeba by było zmienić na inny format (są takie programy) ale nie wiem czy warto. Może tylko jakiś kadr z tego filmu wyciąć i posłać? :P np jakąś scennkę fikuśną? nakręcił Małżyk? :P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za przerwę, ale doczytuję informacje na temat operki Monci. Terterku, dzięki 👄! To ja już taki długi staż mam???? A dziś mój pierworodny złożył takie życzenia - "To ja wasza metryka przyszła z życzeniami" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku, ja dostałam cały filmik od Zuuzika pt. "Mizianie kocia" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajna metryka:) Terterku masz rację - jak dziecko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×