Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

I ja mysle podobnie jak Ty Bondi. Nic na sile. Ostatnio nie bardzo klei nam sie to pisanie na forum. Tym bardziej ze wiekszosc z nas jest w stalym telefonicznym kontakcie. Osobista rozmowa to nie to co topik:O Trzeba zrobic przerwe i zatesknic do siebie. A wtedy bedziemy mialy sobie tak duzoooo... do powiedzenia:) Na razie lapmy ostatnie promyki slonca w tym roku i korzystajmy z pogody. Uwazajcie na siebie a dzisiaj spijcie dobrze dziewczynki. Do poklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpię jeszcze. Pospałam trochę w dzień. Nie mam już temperatury, czuję się trochę lepiej. Bonita tak się zastanawiam, może poczekamy na opinię innych dziewczyn, może nasza decyzja jest zbyt pochopna?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie był dziś cudny dzień-pogodowo cudny:)))) ...i pachniało cuudnie:D Miałam dziś wolne,ale tak ,,pędziłam,,dziś ze wszystkim:Pże się zmęczyłam :O bondi👄cieszę się ,że masz się ciut lepiej:)))) Bonitko👄moją Mamutkę❤️bolało kolano,też brała zastrzyki...mało pomogły!Teraz się nie skarży,ale kucnąć za bardzo nie może:(((((( Ja rzeczywiście ostatnio zaniedbuję topik bardzo:(((( Przepraszam...za mało mnie jest jakoś,mimo,że duuuuża jestem:P Udało mi się dziś zajrzeć w końcu na @(w tele oczywiście)... Dziękuję za wszystkie małpki...obejrzałam i uważam,że są super!!!Są bardzo zabawne;)))):)))) Ja dawno już nic nie wysłałam:O Życzę dobrej nocy Jutro spokojnego dnia🌼 Ja rano oram niestety:O Wszystkie Was ściskam❤️i buziak👄 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejny ciepły dzień i na kawe zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbate też zaparzyłam (__)? (__)? (__)? (__)? i inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Dzisiaj ide zaszczepić się przeciw grypie. No i jak sie uda to do fryzjera bo zarosłam jak cap - jak podetne włoski to odsiwie - szampon-kolor już kupiłam. Wczoraj po południu małżowina przyjechał srebrną 500-tką bo oddał autko do przeglądu i dostał zastępcze. No i postanowiłam przejechać się tą 500-ką bo jeszcze nie jeździłam :D No i pojechaliśmy do dziecka. Wzięłam dla niej obiadek no i posiedzieliśmy u niej do wieczora. Dzisiaj już nie ruszam sie nigdzie poza szczepieniem i fryzjerem :P Śniadanko: musli dla Bondusi i Rowerzystki (_____)? ja musli niet ale mam siemie lniane zaparzone - wracam do picia siemienia. Jakiś czas nie piłam (przez wakacje) bo musiałam diete bezpestkową mieć przecież no i w szpitalu też sie nie dało. Ale jak któraś ma chęć na siemię to bardzo proszę I__I> I__I> I__I> dzisiaj będą kanapki z szynką i pomidorem: http://www.zdroweconieco.pl/wp-content/uploads/kanapka-z-szynka-i-pomidorem.jpg no i jeszcze mogą być z serem i pomidorem: http://www.kwestiasmaku.com/dania_dla_dwojga/kanapki/serbialy_pomidory/files/kanapka_ser_bialy_pomidory02.jpg Pozdrawiam i życze miłego dnia! ❤️ Widze, dziewczynki, że zniechęcone jesteście. Cafe pustoszeje...:( to sie już od jakiegoś czasu zapowiadało - coraz rzadziej przychodzimy. Ale nie rezygnujmy proszę! kto musi odpocząć niech to zrobi ale od czasu do czasu zaglądajcie :O:O:O Nie wyobrażam sobie żebyśmy po takim czasy tak podupadły na duchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim zaglądam w nadziei na kawę i się nie zawiodłam, za kawusię i śniadanko Tereterku bardzo dziękuję👄 Noc miałam spokojną , mała nie gorączkowała, tak że idzie ku dobremu.Może dziś wyjdziemy na mały spacer, bo pogoda przepiękna. Tereterku znów robisz się na bóstwo, brawo , brawo, napisz jak Ci się jechało tą 500, bo to raczej nowe autko, więc jakiś komfort mam nadzieję odczułaś, choć Twoje autko też niczego sobie. Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino - fajnie sie jechało :D małe to autko i dość twarde - jak to w maluchach. Ale komfort jest - trzeba uznać ;) POZDRAWIAM ciesze sie że wnusia ma sie lepiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto, buty piękne, bardzo lubię buty na grubszej platformie, mam nadzieję że przymierzyłaś w sklepie i są sprawdzone, narobiłaś mi apatytu na te butki a w sumie sklep blisko mnie więc może się przejadę i oglądnę je na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku ściągnął mnie zapach kawy a że noc bardzo mi się dłużyła to bardzo chętnie sięgam po podwójną:D Dzięki za śniadanie 👄 musli wrąbałam ale sięgnęłam też po kanapkę, lubię biały ser i można go jeść do woli:D Ja jutro skoczę chyba do fryzjera, bo też trochę mi się zarosło:D Przestałam malować włosy i doszłam do wniosku że maje jasne przelatane siwizną wyglądają całkiem nieźle:D Muszę znów sięgnąć po olejek rycynowy z naftą, bo zaczęły mi wypadać:( Tokina u mnie pogoda taka sobie, na razie jest pochmurno i ciepło. Roberta pochwal się jaki kolor wybrałaś, ładne butki i modne. Wszystkim życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nie pierwszy zakup u tej pani ,ma butki dobrej jakości i moje nogi czują wygodę więc kupuje bez obaw :D jutro powinny dojść do do mnie bo już wysłała mi je :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podobają te buty Roberto. O szczepieniu też muszę pomyśleć, może w przyszłym tygodniu, tylko nie wiem jak to... muszę najpierw pójść do lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto - podobają mi sie butki - gdyby nie to, że mam rozmiar nietypowy i musze mierzyć - to nawet bym sie nie zastanawiala. W tym sezonie modne są właśnie takie z "ciężką" podeszwą butki i sznurowane też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ ;) :) Pozdrowionka dla KAŻDEJ ;) Roberta .. butki super :) Kosmi dzięki za rozmowę ;) Za jakiś czas się odezwę posyłam buziaczki 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadałam wieczorkiem ale tylko na chwilkę, bo nadal mam małą u siebie , mam nadzieję że dziś też będzie spokojna noc. Życzę wszystkim spokojnej nocy i miłych snów👄👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) wpadam się zameldować:) hmmm sugerujecie, że mam częściej jeździć na grzyby?;) oki oki, lubię te wypady więc pewnie póki można jedździć będę, ale i tak nie dam Wam spokoju;):P tymczasem całuję mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zapraszam na kawe i herbate (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? nie wiem czy dzisiaj ktoś zajrzy ale zostawiam musli dla Bondusi i Rowerzystki i lekkie śniadanko: http://us.123rf.com/400wm/400/400/robynmac/robynmac0805/robynmac080500040/3084044-kontynentalne--niadanie-z-rogale-d-emu-truskawkowego-mas-o-loki-kawa-i-sok-pomara-czowy.jpg Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️ Personalna jesteś już w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim widzę że niezawodny Tereterek zapodaje i kawusię i przepyszne śniadanko, dzięki bardzo. kawa bardzo mi potrzebna bo noc miałam kiepską :( i koniecznie muszę się wzmocnić, dziękuję Tereterku👄 Nie mam na dziś szczególnych planów, popołudniu syn zabiera małą , to może wtedy wezmę się za sprzątanie. Za oknem słoneczko lampi na całego, byle było tak nawet do grudnia:D Pozdrawiam serdecznie, życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo co się dzieje , balujecie w plenerach ? No dobra, nie chcecie gadać to idę sobie z małą na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jestem chora więc proszę o tydzień zwolnienia. Jak mi przejdzie wcześniej to się zamelduję,na razie jestem opadła z sił. narka i buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba miałam rację, że trzeba odpocząć i wyleczyć się. Wesołku zdrówka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na kawe zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Ostatnie tchnienie pięknej słonecznej pogody - kto żyw dzisiaj powinien wuruszyć na łono natury Przygotowałam Wam suchy prowiant - wałówke - wszystko zapakowane - brać i świętować w lesie, na szlakach górskich, nad rzekami, jeziorami, nad brzegiem morza, na działkach ❤️ http://3.bp.blogspot.com/-NpANztcusmo/TmhZFzslgWI/AAAAAAAABko/ORF2m3dkrNA/s1600/IMG_8865.JPG Ja dzisiaj mam lepszy dzień i śmigam w góry nad Jezioro żywieckie do Międzybrodzia. POZDRAWIAM i myślę o Was ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tereterku, jak zawsze pamiętasz o wszystkim, po takim zaprowiantowaniu to my też chyba wyruszymy na jakąś wędrówkę. Dziś sobota, nie jeżdżą u mnie ciężarówy, więc może wreszcie się skuszę i siądę na rowerek. Teraz z przyjemnością zasiadam do kawy, choć dziś jestem wyspana, ale bez kawy ani rusz, dziękuję. Życzę Ci wspaniałej pogody, pięknych widoków, miłego towarzystwa, byś odreagowała i stanęła twardo na nogach. Zapraszam dziewczynki do wędrówek, spacerów, bo pogoda przepiękna, nasza jesień w tym roku jest wyjątkowo łaskawa, więc trzeba korzystać ze sprzyjającej aury. Pozdrawiam Was wszystkie, cudownego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczynki dzien doberek Za sniadanko pieknie dziekuje. U mnie tez jest tak pieknie! Taka jesien to j rozumie:) U nas w programie dalszy ciag ciecia krzakow w ogrodku. Z przerwa na obiad. Dzisiaj jest pieczen:) Pieknej soboty Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×