Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

hej Bonitko, myślałam że już nikt tu nie zaglądnie :( cieszę się że chociaż Ty znalazłaś chwilkę. Współczuję z tymi krzaczorami, u mnie też był ten problem z tym że u mnie wysokie porosły, trzeba było drabinę i nie wiadomo było jak to ugryźć, bo do tej pory nie ścinaliśmy z góry. W końcu udało się ale to sprzątanie po ścinaniu...bbrrrrr nie cierpię tego, w dodatku niski żywopłot to berberys, który jak wiesz ma strasznie kłujące kolce :( i nie wiadomo jak to świństwo zbierać, eh sama nie wiem co mnie pokusiło by takie badziewie posadzić jako żywopłot:( Po południu, czyli za jakąś godzinkę wybieramy się do synowej na urodziny- imieniny tak że nie wiem czy tu dziś kuknę. Jakby mnie nie było to życzę Wam miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Pozdrawiam i tulam❤️ A ja już prawie lulam Jutro odpoczywam cały dzionek:)))) Dobrej nocy:)))a jutro spokojnego dnia:D Pogoda dziś była cuuuudna:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!!!:(((( Dobry wieczór Wiem,że pogoda cudna:)))ale żeby nawet łapką nie machnąć???? Nu!Nu!:ONie ładnie,oj nie ładnie;)))) Życzę ,,moim,,Dziewczynkom❤️dobrej nocki A jutro proszę się tłumaczyć;))))dlaczego wczoraj,znaczy się dzisiaj:Dbyło tutaj tak puściutko No!:))))Ma się rozumieć:)))) Buziaczki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednym okiem się ,,kryminalnię,,a drugim drymlam💤 A zaraz będę lulała jak susełek Paaaaaaaa Do jutra:))))) Jutro miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy poranek znów nie mogłam spać w nocy:O ciągle mam takie przypały że wali mi się dom:O przez to gonitwa myśli i zero snu. Za to dziś od rana wstaję , przystrajam stolik bukietem kwiatów 🌼🌼🌼🌼🌼 i głośno śpiewam dla naszej solenizantki Bondi Wszystkiego najlepszego radości szczęścia moc słoneczka wesołego , snów pięknych co noc, Pieniądze szczęścia nie dają , być może lecz kufereczek stóweczek daj boże Wszystkiego najlepszego Bondi 👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 a teraz zapraszam na kawusię, herbatkę, inkę żurawinkę, cappuccino, do tego rogaliki z różą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Tokino👄dzięki za kawusię:-D:-) bondi👄z całego serducha❤️życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🌼Dużo :-)bardzooo dużo zdrówka 🌼🌼🌼 Sto lat❤️ Dziewczynki👄miłego dnia:-D:-D:-D Ja spadam do pracory:O:O:O Całuski 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziękuję za piękne życzenia, mam nadzieję że wszystkie się spełnią👄 Zapraszam na ciasto, kawę i drinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Bondi W dniu imienin najserdeczniejsze zyczenia zdrowia, szczescia wszystkiego co dobre i piekne. STO LAT!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Niech Ci sie darzy Kochana Bondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne pozdrowienia i buziaki dla wszystkich. U mnie nic nowego ani waznego sie nie dzieje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek 🌻 pospałabym dłużej ale kocisko już darło pyszczek ;) kawa i herbata gotowe a i inusia też bo Personalna mam nadzieje, zajrzy na chwile (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? Popadało troszke Bondusiu - ściskam Cię i cmokam imieninowo za wczoraj bo nie mogłam tu zajrzeć po południu a rano obiecywałam sobie że to zrobie spokojnie Wszystkiego najweselszego! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ śniadanie skromne jak zwykle musli (___)? frankfuterki na gorąco z chrzanikiem http://1.bp.blogspot.com/-GtXVVI7dzJY/TlvrvH1GxII/AAAAAAAACKM/LwxzGgr9QSo/s1600/IMG_8593.JPG Pozdrawiam i życze miłego dnia! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, widzę że wczoraj powróciła Bechemootek, cieszę się że szczęśliwie odbyłaś podróż i że już jesteś z nami👄 Tereterku , dziękuję za musli, ostatnio tym się zajadam :D i łapię się za kawusię, bo za długo spałam i jakaś jestem do niczego, mam nadzieję że mnie kawusia rozbudzi na dobre. Wczoraj posadziłam wraz z synem 8 sztuk borówki amerykańskiej, niby nic ale było bardzo ciężko, bo ziemia tak twarda, wysuszona ze nawet trzeba było użyć w niektórych miejscach kilofa:( No ale udało się posadzić , mam nadzieję że się przyjmą , dziś pada więc nie muszę podlewać. Teraz zmykam, muszę się czymś zająć , bo coś mnie goni, coś mnie pcha. Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Terterku dzięki za śniadanie i kawusię👄 Tokina borówka lubi torf, sadząc dałam do dołka trochę torfu i co roku wiosną obsypuję krzaki torfem. Mam nadzieję że ci się przyjmą. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Bondi❤️ wszystkiego co najlepsze!!! Spóźnione ale bardzo szczere życzenia dużo zdrowia!!🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim:) Dziewczynki bardzo dziękuę wszystkim za maile....dopiero przed chwilką po raz pierwszy od dłuższego czasu zajrzałam do skrzynki mailowej,a tu tyle widomości:)Na razie nie umiem się połapać,choć coś tam mi świta ,o co kaman:P Mam nadzieję,że dojdę do sedna sprawy:P Na topic też zaglądam po dłuższej przerwie. Niestety nie mam kompletnie czasu,jak wiecie właśnie zaczęłam dalszą edukację.....jakby mało mi było tego wszystkiego, co się dzieje teraz w moim zyciu.Zobaczymy czy to wszystko udżwignę. Widzę,że Bondi ma imieninki..... Z tej okazji Bondi przyjmij najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia,szczęścia oraz wszelkiej pomyslności i spełnienia marzeń🌼❤️👄 Dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️ na kawe zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? O! Marijka! ❤️ Witaj kochana - no widzisz pobrały dziewczyny urlopy i pustawo tu się robi - ale wrócą wrócą na pewno :O:O:O @@@@ poczytaj - pisałam do Ciebie sporo jak znajdziesz chwile to pomyśl i daj znak. Dziewczynki - zaglądać! liste obecności podpisywać! ;) dzisiaj podaje musli i sałatke jarzynową z pieczywem i lece do pracy ❤️ POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryDziewczynki❤️ Ja tylko machnę łapkąi już mnie nie ma;))) Pracora wzywa:P bondi❤️ terterku❤️dzięki za kawusię :))) Mariijko❤️ Personalna❤️bechemootku❤️Witajcie urlopowiczki:D Miłego dnia ,,moim,,wszyściutkim Dziewczynkom❤️życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydawało mi się :Pże widziałam bechemootka...??? Przeca na @ była;))) Omamy mam chyba ze zmęczenia! Masakra:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki, też jestem spóźniona, byłam w urzędowych sprawach,brrr już pisałam , bardzo tego nie lubię,no ale dziś miałam odebrać ważne dokumenty i okazało się że jeszcze nie przygotowane i muszę czekać Teraz poproszę kawy, wiem że pora raczej już obiadowa ale dla mnie może być nawet zimna kawa, jestem tak klapnięta jak deska sedesowa :( więc ożywczy łyk kawy dobrze mi zrobi. Banderasku miłej pracy👄 Mariijka Ty nasza studentko, jak dobrze że się pokazałaś, ostatnio tu gościłaś miesiąc temu:( 😭 mam nadzieję że jednak będziesz częściej zaglądać, bo choć ostatnio pustawo jest na topiku ale przez miesiąc to masz nie złe zaległości, szczególnie kiedy nawet poczty nie odbierałaś tak długo. Teraz uciekam lecę coś upichcić, choć pewnie będę się posiłkować zapasami no ale coś na świeżo też trzeba, więc do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zrobiłam kawusie i inusie a i herbatki nie zabraknie (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? ale kto to będzie pił? Rzeczywiście urlopy na całego. Dobrze chociaż że Marijka i Banderasek i Tokina zajrzały :O:O:O U mnie szaro ale ciepło. Zostawiam Wam bułeczki z serem gouda: http://burczywbrzuchu.pl/Content/Restaurant/Poznan/sprytnakuchnia.pl/Images/mini_bulka_14_gora.jpg Życzę miłego dnia! dzisiaj śmigam do moich emerytek więc mnie nie będzie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej:(((( Co tutaj tak cichutko???????????? Naprawdę nie macie czasu żeby choć chlipnąć kawki i pogadulić ,,parę sekund,,??? Nu!Nu!:O terterku👄pałaszuję śniadanko;)))bo przeca nie może się zmarnować:Pno i jest pyyszne jak zawsze:))))Dzięki bardzo!!!:)))) Pozdrawiam ,,moje,,Dziewczynki❤️i życzę spokojnej nocki Buziak👄 p.s.Pewnie życzenia dobrej nocy;)))) będą na jutro dla terterka, jak przybędzie ze śniadankiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak muszę się "wyautować" na dłużej...jakoś tak nie mogę się pozbierać:-o Posyłam👄, przytulam do❤️ i buziam :-D! I proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!! Do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim widzę że już nikt tu nie zagląda:( smutno mi, przykro mi ale cóż takie życie:( widocznie macie inne sprawy ważniejsze na głowie :( Też się odmeldowuję, może kiedyś tu wrócicie, wtedy będę z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki🖐️ A u mnie juz jesien zaczela sie na dobre:( Smutne. Jesien za oknem i jesien w sercu. Jakas smutna jestem bardzo. Mam nadzieje ze u Was nastroje troche lepsze. Serdecznie pozdawiam, buziam👄 i do poklikania kiedys tam koniecznie znajdziemy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki tokino👄jak to nikt???:PA ja to co??? No rzeczywiście puściutko tutaj ostatnio,ale ja wierzę:)))że to tylko przejściowe???? Bonitko👄nie smutkuj proszę...Jesień też ma swoje uroki:))) Pachnie palonymi ,,łętami,,(???) i rosa rano jest na trawce i słychać grabienie listeczków i bardziej smakuje ciepła herbatka z cytrynką i syropem imbirowym i ciepła kąpiel przynosi więcej przyjemności...a niebawem będziemy ubierały choinki i piekły pierniczki:)))i nie tylko:D Zatem głowizna do góry!!!🌼 Ja z całego roku najbardziej niecierpię listopada😭 Ale co tam...szybko minie:P:P:P Pozdrawiam serdecznie i ściskam baaardzoooo mooooocnooooo❤️ I zapodaję herbatkę z cytrynką i syropem imbirkowym (__)>>(__)>>(__)>>(__)>> Buzioooole👄👄👄 Nie zostawiajcie mnie tutaj samiuśkiej proszę:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×