Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

oj jesteś Banderasku👄 a ja myślałam że wszyscy się już wyautowali:( ja też lubię taką słoneczną suchą jesień no ale żeby mogły rosnąć grzybki to deszcz jest potrzebny a jak nie będzie grzybków to nie będzie prawdziwego świątecznego zapachu, więc niech jednak trochę popada by ludziska mogły nazbierać grzybków, coby święta pachniały i wanilią i grzybkami :D Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę już Was tutaj nie ma:-( Ale ja i tak zaglądnę od czasu do czasu:-D Bądźcie zdrowe!!!!!!:-) Będę za Wami❤️baaardzo tęskniła👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaglądam, pozdrowienia i całusy przesyłam, może jakaś zaplątana duszyczka jeszcze tu wpadnie 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitulitu
minęło już kilka miesięcy, czy ktoś jeszcze pamięta te spotkania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna_mgr
Szanowna Pani! Zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie ankiety (34 pytania), której celem jest uzyskanie niezbędnych dla mnie informacji, które wykorzystam w pracy magisterskiej. Poniższa ankieta skierowana jest do kobiet w wieku powyżej 45 lat. Jest ona dobrowolna i przede wszystkim anonimowa. Tematem pracy jest: Nowa jakość życia w okresie klimakterium. Koniec czy początek życia kobiety? Jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku Położnictwo, Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum. Poniższa ankieta wykorzystana będzie jedynie do celów naukowych. Będę niezmiernie wdzięczna jeżeli zechce Pani poświęcić swój czas na wypełnienie poniższej ankiety. http://moje-ankiety.pl/respond-38596.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaV5353
Korzystaliscie z preparatu o nazwie Perosall D? No bo szukalam danych dotyczacych tego leku i nie wiem co myslec. Moze moglibyscie cokolwiek napisac mi o tym produkcie? Oplaca sie go uzywac, znacie jakies zamienniki? Tutaj przeczytalam troche opinii o Perosall D: http://www.listalekow.pl/perosall-d/ - myslicie, ze warto sie tym zasugerowac? Wolalabym sie nie naciac i zmarnowac bezsensownie czesc swojej wyplaty, dlatego pytam Was o rade. Dzieki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy tu się stronki zacinają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i bez problemów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×