Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Wydaje mi się że musimy zacząć nowy topik bo na starym nie ma nowych wpisów a nowe topiki funkcjonują bez zarzutu , może spróbujemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dzisiaj też nic sie nie dało wysłać Witaj Tokino - ❤️ ❤️ ❤️ Dzień Dobry wszystkim 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie: bum! bum! bum! dzyń dzyń dzyń!! alarm!!! :D:D:D wszystkie zbiórka na kawe!!!! tutaj - w nowym pokoju 🌻 kawusia I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> herbatka (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> inusia U> U> U> U> U> Bonito ❤️ :D:D ja nie mam takich ciągot :P ale powygłupiać sie - owszem owszem - to z pewnością byłam ja w tym proroczym mam nadzieje śnie Poetki :D:D:D Wesołku ❤️ szykuj spanie na lato - chyba nasz przyjazd jest nieunikniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku - za to moge Ci oddać pole walki :P:D - i wpuszcze Cie na chwile pod kołderke do Bonity :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naszym magicznym stole - który Tokina przeniosła do tego pokoju - robie porządek, kłade świeży obrusik, wazon z kolorowymi tulipanami 🌻 🌻 🌻 i stawiam miseczke twarożku (_____)> jajka na miękko 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 szyneczki drobiowej odrobinke [ [ [ [ [ [ [ [ [ [ i zieloną sałate z rzodkiewkami @@@@@@@@ Pozdrawiam pięknie i życze udanego dnia ❤️ ❤️❤️ u mnie śliczna pogoda a ja wybieram sie polatać za butami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym pokoiku Kawusia super jak zwykle-dzięki,szkoda tylko juz zblizała sie kolejna wielka stronka a ja idę polatać na miotełce bo jakoś dzisiaj nawet mam na to ochotę. Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Dziewczynki co to się dzieje, piszę a nic się nie ukazuje, moderator zablokował nam stronę. Nie wiem czy to pójdzie. Pozdrawiam wszystkie, życząc miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie ładna pogoda:)lampka świeci,a mi smutno na duszy i w serduszku:(rozrywa mi serce,muszę sobie znowu czas przestawić,chodź mi cięzko płyną z oczu łzy ,tęsknota to coś strasznego tym bardziej ,ze wiecie jak dlugo był w domku,a teraz niewie za ile będzie,bo mial sporą przerwę,a ja wyję od wczoraj,:(😭😭 pozdrawiam wszystkie jak ochłonne to częsciej się pokażę.:) http://www.youtube.com/watch?v=p3SsAda2Sc0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko❤️👄 Ty płaczesz a ja Ci mogę napisać tylko jedno,to piękne,naprawdę bardzo piękne,bo Twoje łzy mówią nam że Ty i Twój Miś jesteście piękną parą,dobraną parą.Sama napisałaś że miałaś go przy sobie tak długo,widać nie zalazł Ci za skórę że miałabyś ochotę trochę odpocząć,znaczy to że wasza miłość ciągle trwa,jest mocna i z czasem nabiera mocy jak dobre wino. Terterek🌼 Śniadanie jak zwykle pierwsza klasa a plany na wakacje to już strzał w dziesiątkę.Ostatnio jest u mnie tłoczno więc jakby trochę przywykłam do gości choć na ogół jestem odludkiem:) Tokina🌼 Kolejny raz wykazałaś że jesteś naszą przewodniczką stada:).Wiedziałaś jak rozwiązać problem blokowania naszej inwencji ,,pismienniczej,, Dziewczynki u mnie dzisiaj mgła,zapowiadali mi słoneczko więc się nakręciłam a tu figa,słoneczko utonęło w gęstym puchu,uchu,hu,hu. Jak chodzi o zdrowie to także go nie ma,noc to był koszmar,ani spania,ani leżenia,ani figlowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam[czes dziewczynki dobrze że weszłam teraz na poczte i was znalazłam ja mama dzisiaj wolne jutro do pracy na 4 godziny tylko ide w sobote mam remament bo ide na inny sklep z tej samej firmy ale szef mnie daje na inny sklep będe sama nikogo tam nie będzie tylko że musze dojeżdzać z pól godziny autobusem rano mnie beda wazic a po południu autoibusik ale nic nie szkodzi a przechodze dlatego ze tu mnie dziewczyny nie lubia a szfowi zalezy zebym pracowała zaraz ziem obiadek i ide na działeczke będe cebulkle sadziła a na obiadek kotleciki z karczku @@@@@@@@@@@@@ ziemniaczki ########### i mizeria $$$$$$$$$$$$$$4 życzes maacznego pozdrawiam ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - dzięki za obiadek ❤️ Ty zawsze zadbasz odpowiednio o nasze brzuszki :D Byłam na mieście - kupiłam sobie buty welury" do spodni do pracy bo na sali wykładowej musze mieć wygodny bucik. Ale będe musiała skoczyć do silesi rozejrzeć sie za bucikami do płaszcza lub sukienki bo tu u nas nic nie ma Teraz zajadam obiad który przygotowała Beti :P:P:P i odpoczywam przy komputerku. Na balkoniku wygrzewa sie kot - i słychać aż tutaj jak trawa rośnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Roberta nie ma środka na turkucia ale jest Mesurol, na ślimaki, ponoć działa też na turkucie, niebieskie granulki, w paczce 100g - 18 zł, więc zdecyduj. Kosmi piosenki piękne, ale nie smuć się już, czas szybko zleci i twój M zapuka do drzwi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu - ❤️ Roberta rozesłała już wiadomość, że kupiła środek na turkucia i alarm turkuciowy odwołany - odbierz poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Terterku, właśnie zajrzałam na pocztę i odpisałam Robercie, ale zawsze najpierw wchodzę na topik. Byłam dziś od rana działce, zdrowo się zmęczyłam, ale jestem zadowolona, jeżeli jutro nie będzie padał deszcz też wyruszam na działkę, już mnie wciągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu? to może mi powiesz czy mam sypnąć nawozu pod swoją winorośł? czy sie to robi n wiosne? Bo ja mam nawóz pod dzikie wino ale luzem - bez pudełkai nie wiem jak sie stosować powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku nie różnicuję roślin, zawsze kupuję nawóz uniwersalny np. firmy Target, sypię pod każdą roślinę tzn. drzewa, krzewy po garści. W tym roku kupiłam specjalny do truskawek, nigdy nie stosowałam, bo dawaliśmy obornik albo kompost, w tym roku mamy mało kompostu, to pójdzie pod warzywa, a sąsiad nam doradził żeby wczesną wiosną posypać specjalnym nawozem truskawki, na wzmocnienie korzeni, do owocowania już nie będzie działania nawozu. Terterku a w czym masz winorośl, myślę że garstka na dużą donicę wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi - no właśnie chodzi o to czy TERAZ należy podsypać garstke czy nie? czy nie spali sie roślin - obojętnie o jakie chodzi i jakim nawozem... A ja mam wielką drewnianą skrzynie na 200 litrów ziemi i mam w niej dwuletnie dzikie wino, które pnie mi sie fajnie po ścianie - i nijak nie wiem kiedy to podsypać nawozem - czy wiosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku teraz, czyli na wiosnę należy wzbogacić ziemię, na pewno nie spali a wzmocni roślinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to mi chodziło Bondi Kochana - bo nie mogłam sie tego nigdzie doczytać a zielona jestem w tych "zielonych" sprawach ❤️ Jutro sobie podleje porządnie i podsypie - mam już ładnie podcięte i ziemia uzupełniona jest Ide za godzinke pofikać nóżkami a teraz zapraszam na HERBATKE - Tokina pewnie walczy z remontem - więc parze też kawusie - jak przyjdzie to siorbnie Zapraszam wszystkie I_I? I_I? I_I? I_I? I_I? I_I? jest jeszcze fura ciasteczek czekoladowych które piekłam na święta: I____###################__I?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi i ja Was znalazlam :):) To dobry pomysl, zeby zaczac od nowa. Zamelduje sie pozniej, bo na razie nie mam czasu na komputerek. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wylądowałam i ja 👄 bondusiu... dziękuję ale juz kupiłam w necie jutro powinnam otrzymać ,bardzo dziękuję serdecznie 👄 Teraz poczytam co i jak .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ ja już po działce wszystko posadzone i posiane jeszcze tylko ogórki i pomidory ale jeszcze czas a i mam kiełbaskę z grilla częstujcie się smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina co powiedzieli w Urzędzie Pracy, propozycję jakiej pracy otrzymałaś? Wpadam co chwila, bo robię porządek w pościeli, doszłam do wniosku że mam za dużo muszę oddać synowej. Narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyszedł czas wytchnienia dla mnie :) odsapnę chwilkę ale jestem bardzo dziś zmęczona ,choć prawie nic nie robiłam:P Rano pojechałam do urzędu tam pani wypisała mi skierowanie do ościennej miejscowości do uwaga ................ zakładu produkcji wędlin!!! Oczywiście zaraz tam zadzwoniłam i natychmiast umówiłam się z pracodawcą na rozmowę . Pojechałam tam z synem ,to znaczy on mnie tylko zawiózł :P Okazało się że pan poszukuje kogoś z doświadczeniem masarskim , najlepiej mężczyznę , bo praca ciężka ,a nie babę po 50 :P więc po krótkiej rozmowie ,napisał mi że nie może mnie przyjąć bo nie mam kwalifikacji . Dla pani w urzędzie mój kurs gastronomiczny , był wystarczający jako kwalifikacje:D Oddałam jej papierek i na razie mam spokój bo jej wytłumaczyłam ze w tej chwili dla mnie kurs jest ważny i chciałabym go przejść ,tym bardziej że będą tam również spotkania w psychologiem i doradcą zawodowym więc coś się więcej nauczę , czy dowiem ,pani odpuściła :D Tym sposobem zaczynam spokojnie kurs od poniedziałku i mogę powiedzieć uff bo byłam w wielkim stresie , nawet prawie nie spałam w nocy:( Później zajmowałam się małą , później sprzątałam po drapaniu ścian ,później łaziłam byle gdzie bez celu , nie mogąc sobie znaleźć miejsca w tym domowym chaosie :( Teraz syn już pojechał , a ja wreszcie mogę tu usiąść i spokojnie poczytać Wasze wpisy . Ciekawe czy ten nowy topik nie będzie blokowany i jak nam się tu długo uda zostać ,mam nadzieję że długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to dobry pomysł :-D Zaraz poczytam co się wydarzyło i zagladnę chwilę później! Tokino jesteś WIELKA - udostępniłaś nowy pokoik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×