Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinomino

Najdurniejsze, najbardziej poryte, niezrozumiałe i bezsensowne filmy jakie

Polecane posty

Gość ja powtórzę Pasję
nie zeby mi się nie podobała tematyka ale nawiazując do pwypowiedzi "Co do Pasji to kwestia pod jakim kontem sie oglada ten film... Efektow masakrycznych czy historii!' Mi efekty masakryczne całkiem przesłoniły wątek historyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o Felon, to nie jest to film, który ma być obrzydliwy i nie będzie raczej tam krwawej sieczki, wyprutych flaków i innych obrzydlistw. Jest to zwykły film o więzieniu, ale zawsze może być poryty, niezrozumiały i bezsensowny. Nigdy nic nie wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bardziej bym polecił z tej tematyki pasji, Ostatnie kuszenie Chrystusa, o wiele lepsze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosiaczek62
co do noc zywych trupow czy jak tam to dla mnoe fajny byl ale popierdolony jest STRASZNY FILM ZASOSNE DO BANI ALBO AMERICAN PIE wszystkie czesci zal zal zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nekomantik, ten rozpoczynający się czrno-biało i facet zaczyna popełniać samobójstwo, nożem i ma wytryski jak słoń???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nóż w wodzie" jest akurat zajebisty! moj ulubiony film!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc żywych trupów (ta pierwsza część gdzie głównym bohaterem jest ten czarny mężczyzna i krótkowłosa Barbara) to świetny film psychologiczny, zauważice, że reżyser nie robił z tego taniego filmu gore tylko chciał pokazać jakieś głębsze treści - jak ludzie zachowują się w chwili zagrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość number oneee
mam faceta nigeryjczyka wiec polece kino nigeryjskie hehehe to dopiero amatorszczyzna jak ktos nie ogladal to nie wie coi to znaczy filkmowe dno;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evone
Egzistens -jakoś tak- z Jude Law i Pocałunek wampira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STALKER , oglądał ktoś?, podobno to b dobry film, nudny jak cholera , ale nie mogłam przełączyć na inny kanał.....może o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja...a może i nie ;)
wiem kto mnie zabił był trochę zryty, zamykałam oczy jak ten psychopata odcinał jej palce, ale potem znalazłam na filmwebie inną interpretację tego filmu i pomyślałam,że to nawet ma sens, mimo kiepskich ocen to jednak coś w sobie ma, taki trochę mroczny, psychodeliczny klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
wy chyba nie widzieliscie porytych filmow, skoro wymieniacie tu pasje albo dzien swira. poszukajcie sobie na youtube "Guinea Pig", tego jest chyba 6 częśći i kazda po kolei coraz bardziej zryta. ale uwaga, dla ludzi o mocnych nerwach, tam jest obrzydlistwo, okrucienstwo i kompletnie zadnego sensu. nie ma w tych 'dzielach' zadnego moralu. man behind the sun jest filmem strasznym, tymbardziej, ze takie rzeczy dzieja sie na swiecie nawet teraz, chiny i korea to chore kraje i dla nich nie ma czegos takiego jak humanitaryzm, dla nich ludzie to zwierzęta. jesli chcecie cos porytego ale z sensem to polecam Martyrs, ale naprawde, tylko dla ludzi z BARdzo mocną psychiką. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoby krytykujące "wszyscy jesteśmy chrystusami" i"dzień świra" to chyba dzieci do 14 roku życia, które nie zrozumiały o co kaman 🖐️ bezsensowny film: " masakra piłą motorową w Teksasie" [ czy jak to tam szło] :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej bezsensowne jakie obejrzałam ostatnio---> AVATAR- na ktorym prawie zasnelam w kinie i 2 razy wychodzilam do toalety zeby jakos przetrwac ;) i 2012---> ogladalam na kompie, a wlasciwie przewinelam do konca i tak mnie zaciekawil ze go skasowalam ;D O Polskich filmach nie ma co pisac bo zabrakloby miejsca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie teksańska masakra piłą mechaniczną?? ;) nie oglądalam ale obilo mi sie o uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej bezsensowne jakie obejrzałam ostatnio---> AVATAR- na ktorym prawie zasnelam w kinie i 2 razy wychodzilam do toalety zeby jakos przetrwac ;) i 2012---> ogladalam na kompie, a wlasciwie przewinelam do konca i tak mnie zaciekawil ze go skasowalam ;D O Polskich filmach nie ma co pisac bo zabrakloby miejsca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niccoline, może i masz rację ;) a filmu nie kojarzę już nawet bo w połowie zasnęłam:D :P tytuł też mi umknął:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czytałam to alternatywne spojrzenie na "Wiem kto mnie zabił" - bardzo fajnie ktoś to wymyślił... jeśli reżyser miał to na myśli to 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie: Penny.Dreadful Olbrzym Noc kawalerów Supersamiec Pełzacze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaza.
Zywot Brajana i Dom na przekletym wzgorzu-stary film.Akcja rozgrywa sie w nawiedzonym domu.Ten kto przetrwa jedna noc dostanie kupe kasy.Zjawy rozpierdolily mnie na maxa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eligiusz Niewiadomski
Begotten, Eraserhead-głowa do wycierania, Tetsuo-the Iron Man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemon czy juz wszystkie masz
Do autora/autorki tematu- ten film o samochodzie,ktory zabijał to "Christine", ekranizacja książki Stephena Kinga. A z moich propozycji to był kiedyś taki film o tytule bodajże "Krwiożercze pomidory atakują" i to bylo po prostu żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wożonko :O Wieczny student - najbardziej kretyńska, obrzydliwa i bezsensowna amerykańska komedyjka jaką na nieszczęście swoje widziałam...tak samo te wszystkie American Pie :O co jedno to głupsze 2012 - po 10 minutach, jak zobaczyłam te wprost rewelacyjne efekty specjalne, z czystym sumieniem zasnęłam, koniec tego żałosnego filmidła był i tak oczywisty Wszystkie komedie romantyczne polskiej produkcji - już nazw nie pamiętam bo tyle ich było a oprócz Nigdy w życiu żadna nie jest godna polecenia Wszystko o żywych trupach haha :D Miażdży mózg xD Ogólnie to chyba więcej na szczęście widziałam lepszych filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa bez muzyki
hahah słyszałam o ty filmie o krwiożerczych pomidorach :D :D :D Czytałam jedynie recenzję, a nieźle się uśmiałam :D Ciekawe co by było gdybym zobaczyła film :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie znalazłam taki film
Jest najbardziej poryty, bezsensowny, najdurniejszy i nie zrozumiały jaki kiedykolwiek widziałam w życiu :O Co prawda nie oglądałam całego filmu, tylko jedynie 2 zwiastuny, ale to mi wystarczy aby tak twierdzić :O Po prostu szok :O http://www.youtube.com/watch?v=nFKP9lB_F7s&feature=channel Ostrzegam, żeby osoby wrażliwe trzymały się lepiej od tego z dala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×