Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kacperkowa

Dentysta Kraków-stomatologia estetyczna

Polecane posty

Gość OlgaWu
trudno znaleźć dbrego lekarza zajmującego się estetyką. Ale ja zaufałam klinice dr Cichonia. Zdecydowanie na plus oceniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle dobrego dentystę jest ciężko znaleźć. Ale mnie się udało znaleźć bardzo dobry i profesjonalny gabinet, od jakiegoś czasu chodzę do Galerii Uśmiechu, moim zdaniem najlepsze miejsce, nie tylko ze względu na jakość i zakres oferowanych usług, ale też dlatego, że mogę u nich zrobić w zasadzie wszystko co jest potrzebne, od plomby, po bardziej wymagające zabiegi. I też muszę powiedzieć, że atmosfera, jaka tam panuje jest naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ten sam problem i aż nie chciałam się uśmiechać nawet. Tylko ja robiłam dwie licówki na jedynkach, a resztę zębów wybielałam, bo dentysta stwierdził, że nie ma co na wszystkich robić :) w każdym razie efekt aż przerósł moje oczekiwania. I robiłam w pro.orto http://www.pro-orto-dent.pl/stomatologia-estetyczna.html jakoś się tak przyzwyczaiłam, że już od dłuuugiego czasu tam chodzę i zawsze wychodzę zadowolona . Słyszałam też od szwagierki o ogrodach uśmiechu http://ogrodyusmiechu.pl/ Nie wiem czy to ma coś wspólnego z tą galerią uśmiechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biber
W Krakowie słyszałam właśnie o dr Cichoniu, mam nadzieję ze u niego uda mi sie wszystko podreperować bo mam trochę dziur....no i moje żeby są takie brzydkie...może coś zaradzi pan doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojkaa
Tak, potwierdzam. Klinika dr Cichonia jest bardzo dobra! fajni stomatolodzy tam leczą, mili, usmiechnięci. a samo miejsce jest dobrze wyposażone i przyjazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poldki34
PROFEMED przy al, Pokoju 5 to bardzo dobre miejsce jeśli chodzi o stomatologię estetyczną. Korzystam od samego początku ich pojawienia się w Krakowie, wcześniej byłem stałym klientem w Warszawie i wszystko na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSZYSTKIE te wypasione gabinety to tylko i wyłącznie wyciąganie pieniędzy. Do Cichonia namówiła mnie znajoma która chodzi z mężem. Zapłaciłam prawie 800 zł!!!!! za prawie NIC na pierwszej wizycie! Jak pogadałam z właśnie tą koleżanką to wyszło że zawsze kiedy nie pójdzie ona czy jej mąż to płacą ok tysiąca. To chyba taka polityka jest że pacjent musi tak zapłacić. A to co mi zrobili za dużą kasę z zębem i to z przodu to jakiś dramat. ZUPEŁNIE INNY KOLOR! i oczywiście upierają się że jest dobrze. Nie wiem co robić. Jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci polecić https://stomatologiaswiatkowska.pl/ . Miałam uszkodzony ząb i zrobioną licówkę. Jednak nie była to dobrej jakości licówka i widac było wyraznie linię na zębie. Poszłam więc do gabinetu doktor Świątkowskiej i tam naprawiono mi zęba. Później byłam tam tez na zabiegu wybielania i wszystko poszło dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chodzimy do kliniki stomatologicznej na Batorego - http://www.studiose.med.pl/ Studio stomatologi estetycznej :) na prawdę znają się na rzeczy. Implant jak mi zakładali to nawet nie czułam i świetnie wygląda i się trzymie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan Drzewny
Villa Dentica w Krakowie, stomatolog nie wlacza lampy przy robieniu plomb, myslalem, ze zapomina, ale jest to kolejny raz i raczej jej nie wlacza. Po kilku miesiacach plomba wypada. Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z całego serca mogę polecić Ci Dental Park skoro szukasz dentysty w Krakowie. Z uśmiechem robią cuda. Chodzę tam ja z mężem i nasza córeczka. Mają świetne podejście i nowoczesny gabinet. A ceny, jak na nasze miasto, wcale nie są duże. Warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszkalaszka
jak ktoś się naciął już na tego superpolecanego doktora to niech idzie do pani Anny Król na Nową Hutę, naprawi to ;) też miałam taką sytuację i tam mi pomogli - doprowadzili moje zęby po partaczu do eleganckiego stanu. I nie jest tak drogo, a nie oszukujmy się - dentyści sobie nieźle liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekp303
W Krakowie, a dokładniej w Modlniczce mogę polecić klinikę Dental Park, która w swojej ofercie ma również stomatologię estetyczną. Wykonywałem tam innego typu leczenie, ale w tym temacie widziałem wiele pozytywnych opinii wśród internautów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dentamax w Krakowie, wyposażenie gabinetu profesjonalne, dbają o czystość i higienę. Ale zachowanie personelu pozostawia dużo do życzenia. W innych gabinetach u innych stomatologów nie spotkałam się z takim zachowaniem w stosunku do klientów. Po przyjściu na pierwszą wizytę pojawił się klient-znajomek, "Ten już wszystko wie". Następnie Pani Kucharska przy kliencie i o kliencie do recepcjonistki "Ten nie wie o co chodzi". Pan Ryżanowski "Też Rak". Takie zachowanie u stomatologów!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to wina polozenia, ale do Dentamax w Krakowie przychodza jakies wychudzone pijaki, oblesni, ze az strach tam czekac w poczekalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzewko5
Nie wiem czy to wina polozenia, ale do Dentamax w Krakowie przychodza jakies wychudzone pijaki, oblesni, ze az strach tam czekac w poczekalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojciech Klonowski z gabinetu http://www.klonowski-krakow.pl/ oferuje wysokiej jakości zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Miałem ogromną przyjemność skorzystać z jego usług już wiele razy. Fachowe podejście, miła atmosfera skłaniają mnie do kolejnych odwiedzin. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina7893
Dla mnie w Krakowie najlepszy gabinet to Villa Dentica. Byłam świadkiem wiele razy, jak z gabinetu wychodziły osoby z pięknymi zębami i uśmiechem na twarzy. A sama robiłam tam korekty kształtu i koloru zębów. Efekt jest po prostu super. To dobry sposób, aby poprawić swoje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety mają spore ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlkaWojcik
Jesli chodzi o licówki to moge polecic Scnandinavian clinic na pewno, to ta na placu szczepanskim może kojarzysz, tam na pewno robia dobrze, wiem bo sama korzystałam, robiłam dwie dwojke i trojke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Najlepiej udać się do Villa Dentica. Zawsze kiedy tu przychodzę jestem spokojna o swój zgryz. Dzięki stomatologom z Villa Dentica, w końcu mam zdrowe, piękne i białe zęby. Chociaż zajęło nam to trochę czasu, jestem bardzo zadowolona z efektów, gdyż było nad czym pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka

W zakresie stomatologii estetycznej mogę polecić gabinet stomatologiczny Steczko na ulicy Krakusów 1C w Krakowie - http://www.steczkodentysta.pl/project/stomatologia-estetyczna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorenka

Dla mnie stomatolodzy dr Cichonia są na prawdę bardzo dokładni i dobrze leczą. Zawsze pomocni a samo siedzenie na fotelu dentystycznym przebiega w miłej atmosferze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenacc

Bardzo polecam klinikę LUXDENTICA, jeśli chodzi o stomatologię estetyczną, to mają tam najlepszych specjalistów, którzy mają na swoim koncie prawdziwe metamorfozy uśmiechu 🙂 Polecam sobie sprawdzić na ich stronie. Sama robiłam tam wybielanie, z efektu jestem baaaaardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

mam bardzo dobre doświadczenia z dr Agnieszką Wójcik. jest bardzo dokładna. Rozbiłam u niej licówki i jestem zachwycona efektem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×