Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katanka18

NIE CHCĘ ROBIĆ LODA

Polecane posty

Kiedyś sama do tego dojdziesz, nie koniecznie od razu. Za tekst ssij podczas oralu wielu facetów by mogło by już tylko o tym pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzburzony prawiczek
a mnie mdli jak pomyślę że moja dziewczyna robiła komuś loda, każdego jak widac mdli coś innego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mloda i durna jestes dziewczyno1 bylam wychowana w "glupocie i cimnocie" i to ci jak widze pozostalo. Jak nie chcesz nie rob, nie licz jednak na oklaski i uznanie faceta z ktorym bedziesz uprawiac sex. sex oralny jest bardzo istotnym elementem stosunkow damsko meskich. Dla mnie to ty jestes cienka, po trzecim razie poszukalbym sobie prawdziwej kobiety. Zycze szczescia. Jim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010-04-10 23:16:34 [zgłoś do usunięcia] katanka18 mam przekonanie! chcę uprawiać seks.. ale nie robić loda. Bo tą jedną czynność odbieram jako poniżenie... zakodowane mam, że tak robią k**ewki w p****lach. smutas.gif . . Jeżeli to jego pierwszy raz to nawet nie pomyśli o lodziku. Nawet ręką nie machniesz by mu zwalić będą 3 sapnięcia i koniec chłopak dojdzie xD A do eksperymentów sama powoli dojdziesz jak Polubisz sex. Powoli i nic na siłę. Pozdrawiam i miłych igraszek życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak...prawdziwy facet nie będzie zmuszał. Prawdziwy facet nie powie "ssij", chyba że sobie tak będziecie razem świńtuszyć. Żaden prawdziwy facet podczas pierwszego razu nie powinien Ci tego zasugerować. Ale....utrzymuj ten stan dłużej to niedługo znajdzie fajną laskę której się oczka zaświecą jak usłyszy "ssij"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma ssac k****a bo taka jej powinnosc! Tak robi kada normalna wspolczesna kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie stare ludowe przysłowie "mądra baba po gale"tak więc nie ma co się zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magkaa89
wiesz co ja w twoim wieku tez bylam na nie i w ogóle ble fuj. teraz 10 lat pozniej uwielbiam obciagac mojemu i tylko mejemu (zeby nie bylo ze jakas ku***a ze mnie). jesli naciska, a ty nie jestes gotowa to on nie jest wart ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magkaa89 dziś seks oralny to uprzedmiotowienie człowieka to brak szacunku do drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie bedziesz robic loda to inna zrobi. proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś to twoje zdanie. Moje i mojego faceta jest inne. Kłócić się nie będę. Robię to bo chcę nikt mnie do tego nie zmusza. Więc w tym przypadku chyba Sama traktuje się jak przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię Se wylizać obie kobiece dziurki i kto mi zabroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nie rób :D Nie spodziewaj się też minety w zamian a po dłuższym czasie stwierdzi że się nim brzydzisz i poszuka sobie innej. Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, ja również byłam wychowana jak Ty. Swojemu mężczyźnie zrobiłam "loda" dwa razy. Nie spodobało mi się i dziś tego żałuje. Jeśli kocha Ciebie i traktuje Cię na poważnie, to nie będzie Cię zmuszał. W moim wypadku pomogła zwykła rozmowa. A wszyscy Ci, którzy utożsamiają "lodziki" i "minetki" na równi są w błędzie. Niektórzy mężczyźni chcą zapewnić swojej pani jak najwięcej rozkoszy, ale nie chcą robić tego w zamian na coś. Bo miłość nie wymaga a rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty świnio wieprzowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim facetom robię to bez problemu a oni liżą mnie i nam obojgu jest z tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chcę ale jestem brzydka i ci, którzy mi się podobają nie zwracają na to uwagi. A wzięłabym im do buzi aż po same jaja, wyssałabym i połknęłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla30

jak mi dziewczyna robi loda to jej dociskam głowę, jakoś nigdy nie narzeka i bardzo to lubi, większy problem mam z koleżanką z pracy raz mi zrobiła loda i na tym przestała jak zobaczyła, że nie chcę z nią być 😕 eh życie, nie można mieć wszystkiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×