Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adisz29

dla fajnej

Polecane posty

Gość ale masz piekne piersi
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hala 2006 114 osób
dorcia + adish29 = big sexy love ❤️:) and devin bodies:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnna
dorcia + adish29 = big sexy love and devin bodies :):) a stancie teraz obok siebie i zróbcie sobie fotke:) dorcia i adish:D:)? i wklejcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adish29
dorcia kiedy się umówimy na...;)?:D? Jak widzę twoją fotkę, bo bardziej chcę się umówic:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aż uniosłam brwi...
I jak tam Dorcia? Ładna jest....:)...bierz i nie zastanawiaj się.... Wiem że myślałeś że to może ja.....ale nie....to nie moja fotka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie innna
zastanawiam się w co się bawi autor.. te nagie fotki... Jemu chyba nikt mikrokamer w domu nie zamontował...i nie podglądał... Ale pewien R, tak zrobił, takiej jednej fajnej. I nie wiem..chyba autor fotki razem z R. sobie tę fajną podglądali przez mikrokamery w łazience... mieli wyrzuty sumienia i zamieścił swoją nagą fotę... ale to nie to samo drogi autorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie innna
a ty teraz nie udawaj idioty. I odpowiadaj na moje pytania. Bo i tak nie porozmawiasz ze mną o tym w realu. a mam prawo wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie innna
I powiem ci, że na prawdę się dziwie, że mając do wyboru miła, a taką zołzę, która doprawiła ci rogi, wybrałeś tę zołze - marzec 2008.. po co do mnie zagadywałeś? I to jeszcze życząc mi z okazji drugiego imienia..(masz bardzo szczegółowe informacje) jak wiedziałeś, że jesteś łatwy? i polecisz na sex z nią? Jak się dowiedziała, że ze mną piszesz..zaoferowała ci ostry sex przez tydzien...ona cię sexe'm zdobyła..98...i sexem cię trzyma..:O rozumiem jakby wierna ci była i szanował cię..rozumiałabym twój wybór..w marcu 2008...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra co ty gadasz? idz kobieto do psychiatry,lub znajdz właściwy topik!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie innna
masakra..:O raczej co wy wyprawiacie, panowie (?):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie innna
to wy idzicie do psychiatry..obydwaj! R. i J.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie innna
rozumiem jak ktoś zdobywa o kimś tajne informacje..śledzi tę osobę...i dązy do poznania jej..tzn nie jezdzi autem i nie czeka, aż ona go poderwie...tylko wysiada z auta i mówi...wiem to i to..zrobiłem to i to... ale jak ktoś tyle lat kogoś śledzi, wie o nim wszystko...i nic nie robi..to jest to zachowanie psychaitryczne... sam bronisz swojej prywatnosci.. a czyjąś naruszasz..bardzo dziwne i egoistyczne zachowanie. I co dały Ci te informacje o mnie? to śledzenie? miałeś ciekawszy życiorys? I tak nie zwalnia cię od tego, aby powiedziec mi prawdę. Ile wiesz o mnie. I odpowiedzenia na kilka pytan: o te mikrokamery... dziwne, że jestem w domu.. a ty raptem jedziesz..znaczy że podglądasz przez te mikrokamery...bo skąd byś wiedział, że akurat wychodzę...z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie innna
a najgorsze jest to, że mnie śledzisz...od 2007..zbierasz informacje... wiesz wszystko.. a sex uprawiasz z V. To normalne??? Jak facet jest zainteresowany kobietą to rozmawia z nią. Nie czeka aż ona go wyciągnie z auta. To jego działka. Nie jej. To on ma pokazac, że od ostergo sexu z V. woli panią X. Ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie innna
A ponadto nie rozumiem co to za moda: śledzenie osób prywatnych, wyciąganie o nich najintymniejszych informacji, robienie fotek, podsłuch w telefonie, mikrokamery w domu, łazience- podglądanie za darmo:O a ta osoba o niczym nie wie!!! Nie jest ani dziewczyną żoną tego faceta!! Rozumiem jakby chciał byc z nią, ale jeśli nie cche byc, to poc to robi??? to powinno byc karalne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aż uniosłam brwi...
adisz29, Hmm....jest ....atrakcyjna:)...nie wiem co ci w niej nie pasuje..... ......jakie masz wykształcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aż uniosłam brwi...
Poniekąd nie rozumiem twojego zachowania zwłaszcza iż w twoje dłonie ładuje się sama całkiem ładna kobieta-Dorcia której zdjęcie oglądałam i muszę przyznać że laska jest całkiem do rzeczy nawet jeśli maluje w tak jaskrawym kolorze paznokcie i nosi bieliznę nie w moim guście to co jak co ale cycki ma ładne i stąd moje pytanie dlaczego nie chcesz się z nią umówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki to ambaras
aby dwoje chcialo na raz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aż uniosłam brwi...
Powiedz mi zatem, dlaczego Adish nie chce Dorci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby ......
skąd ja to mam wiedzieć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aż uniosłam brwi...
Uhm:) jestem z pozka:) I lubię pizzę-hut w browarze oraz kawiarenkę, tę na górze, w plazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×