Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatkakakakaka

Jak poznac, ze podobam sie chlopakowi?

Polecane posty

Gość agatkakakakaka

Jestem dosc niedoswiadczona w tych milosnych rozgrywkach i chcialabym zapytac sie bardziej doswiadczone kolezanki, jak poznac ze chlopak jest zainteresowany moja osoba:) Ostatnio zaczelam rozmawiac z pewnym chlopakiem na lekcjach, wcesniej patrzyl sie na mnie i usmiechal, ale dopiero ostatnio porozmawialismy. Okazalo sie, ze mamy podobne zainteresowania, wypytywal sie o mnie, zamiast pojsc do kumpli poszedl ze mna po lekcjach. Niestety jestem bardzo wrazliwa i boje sie porazki, nie chce sie przed nim skompromitowac, niestety nie znam sie na flircie i na tych wszystkich znakach - nie wiem czy wpadlam mu w oko czy tylko chce sie zaprzyjaznic:( Niestety taka ze mnie naiwna i niesmiala istotka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkakakakaka
Wlasnie kolezanki tak mi mowili, mam wrazenie ze jest pomiedzy nami jakas "chemia", ale boje sie ze byc moze za bardzo sobie wszystko dopowiadam. W sumie chyba powinien zrobic jakis krok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexysexysexy
cięzko teraz cokolwiek wywnioskować. Może po prostu zaczekaj, poobserwuj go, ale jednocześnie miej z nim kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkakakakaka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseniawita z malinamy
dziecko drogie nic nie rob po co co miec chlopaka? nie lepiej zaczekac na prawdziwa milosc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×