Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosannes tears

PROTESTUJEMY- zwróćcie uwagę Polski! Wpisujcie się!

Polecane posty

Gość ...........oj............
no tak komentarze frustratow z portali interenetowych to jest zrodlo wiedzy co mysli spoleczenstwo PUDŁO!! W tvnie już mówili o tym że społeczeństwo nie zgadza się na pochówek Kaczyńskich na Wawelu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
a co do Walesy-tez go uwazam za dobrego prezydenta tylko cos na starosc duzo glupot gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
W tvnie już mówili o tym że społeczeństwo nie zgadza się na pochówek Kaczyńskich na Wawelu no nastepna opinitworza stacja TVN....hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel !!!
Rachael Apell, a Ty widziałeś? Mieszkałeś z prezydentem, że wiesz lepiej niż inni jaki on był? Chodziło mi o to Kochanie ;) że media pokazywały nam to co chciały a ludzie temu ślepo wierzą. I skoro tak to skąd wiesz, że Ty masz rację co??? Też nie mieszkałaś/eś z Prezydentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
na szczescie teraz nasz prezydent ma nieograniczony czas antenowy i nie musi sie obawiac ze sie spóźni i cos go ominie z calyszm szacunkiem ale to juz jest hamstwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
Poziomka- a coś jeszcze oprócz bezpodstawnych obelg? Apel- no proszę Cię... :D Cały świat śmiał się z prezydenta Polski i nie tylko przez Jego aparycję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
O tak, ja to codziennie podglądałam go przez okno. Chodzi mi jedynie o to dlaczego akurat z Kaczyńskiego niby media postanowiły zrobić ofiarę? O innych jakoś mówią pozytywniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
cały świat:O większośc naszego globu nie wie gdzie leży Polska a Ty już o całym świecie. Chciałabyś;) i to nie "cały świat" się smiał tylko media wyłapywały tylko to co złe o Kaczyńskim bo to lepiej się sprzedawało i lepszą sensacje wzbudzało niż to co robił konkretnego dla naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
"Cały świat śmiał się z prezydenta Polski i nie tylko przez Jego aparycję!" to ze sie smial podobno caly swiat yto wiesz zapewne z GW albo od pani Olejnik! mozesz bcy pewna ze ja od wielu obcokrajowcow slyszalem glosy uznania,glownie za patriotyzm i nie uleganie innym (no ROsji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też to się nie podoba...
media to czwarta władza, manipulują emocjami żeby nakłady i słupki oglądalności rosły a w kwestii pochówku jakoś wierzę GW. Moim zdaniem Jarosław niestety wykorzystuje nastroje społeczeństwa i poszedł na całość wiedząc że rząd się nie sprzeciwi. a Dziwisz pewnie poprze jego kandydature na prezydenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
oglądam tvn i nic nie mowili-chyba że mamy różne tvn kiedy mówili o tym że zapadła decyzje o pochowaniu pp na Wawelu dodali że pojawiły się już głosy sprzeciwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel !!!
Rachael O tak, ja to codziennie podglądałam go przez okno. Chodzi mi jedynie o to dlaczego akurat z Kaczyńskiego niby media postanowiły zrobić ofiarę? O innych jakoś mówią pozytywniej. Bo go nie lubili wiesz. Pojmujesz to? A dlaczego jego zona była zła co? Bo cała Polska śmiała się z tego, że niosła reklamówke lub cos w tym stylu??? TYlko to Wam pokazali i tylko to widzieliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Złe rzeczy o Tusku też by się dobrze sprzedawały, a jakoś tyle ich nie było, więc nie uwierze w to że był to spisek mediów przeciwko Kaczyńskiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
oj bedni wy biedni. szkoda ze tak oceniacie z gory Jarka,,,,,pomyslcie jaka ten czlowiek przezywa tragedie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
nie no, oczywiście to nie prezydent nie znał hymnu własnego kraju i użył sformułowania 'spieprzaj dziadu', nie był nazwany kartoflem... Tu nie chodzi o to czy ja się zgadzam, czy nie, ale o sam fakt- to miało miejsce i odbiło się na postrzeganiu osoby pana prezydenta. I pytam nadal, czym się wyróżnił, aby był pochowany w tak waznym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dziewczyno chciałabyś usłyszeć?nie w waszych rękach przyszłość tego kraju i za to Bogu dziękuję bo zeszylibyśmy kompletnie na psy-wtrącacie się gdzie nie trzeba,to może Jan Paweł 2 też nie zasłużył żeby być pochowany obok innych papieży w Watykanie-jacy wy jesteście płytcy Jan Paweł 2 był papieżem i został pochowany obok innych papieży. Prezydent Kaczyński był zwykłym prezydentem i zostaje pochowany obok bohaterów narodowych, którym on zdecydowanie nie jest. Nasza opinia wiadomo, że nic nie da, ale co z tego? Własnego zdania nie można wyrazić? Podajcie proszę konkretne fakty, sytuacje, dowodzące tego, jak wybitnym i wyróżniającym się był człowiekiem. Z całym szacunkiem dla Niego, bo i tak trzeba mówić o zmarłych, ale prezydentem był zupełnie przeciętnym, wręcz nieudolnym. Dwa razy miał do czynienia z Europejskim Trybunałem Praw Człowieka, potrafił obrażać ludzi bezpodstawnie i niekulturalnie, był stronniczy: 1 raz zawetował ustawę w sejmie swojego brata, a aż 17 razy w sejmie VI kadencji. Tylko blokował jakiekolwiek pójście naprzód. To są zwykłe fakty, wystarczy trochę poczytać o nim, a nie tylko protestować, że telewizja kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
mnie też to się nie podoba... media to czwarta władza, manipulują emocjami żeby nakłady i słupki oglądalności rosły a w kwestii pochówku jakoś wierzę GW. Moim zdaniem Jarosław niestety wykorzystuje nastroje społeczeństwa i poszedł na całość wiedząc że rząd się nie sprzeciwi. a Dziwisz pewnie poprze jego kandydature na prezydenta racja i tak pewnie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Jakoś nikt się z jego żony nie śmiał, a przynajmniej nie bardziej niż z innych pirewszych dam. Skoro go nie lubili, nie był dobrym prezydentem, bo do tego jednak trzeba zjednać sobie obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie są obelgi i nie myl pojęć-poza tym co chcesz od jego aparycji?może też przeszkadzało ci to ze kochał swoją rodzinę a żona była dla niego wszystkim-każdy by chciał żeby jego małżeństwo lub związek był tak zgodny jak u nich i przetrwał tyle lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
Złe rzeczy o Tusku też by się dobrze sprzedawały, a jakoś tyle ich nie było, więc nie uwierze w to że był to spisek mediów przeciwko Kaczyńskiemu. bo Tusk i cala reszta sa sztuczni,sa bardziej miedialni,mowia to co ludzie chca uslyszec,maja sztab doradcow,,,,jedno mowia a inne robia pan Prezydent byl soba,mowil co mysli,wierzyl w swoje idealy,byl uczciwy,,,,taka prawda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel !!!
londyn11111 "Cały świat śmiał się z prezydenta Polski i nie tylko przez Jego aparycję!" to ze sie smial podobno caly swiat yto wiesz zapewne z GW albo od pani Olejnik! mozesz bcy pewna ze ja od wielu obcokrajowcow slyszalem glosy uznania,glownie za patriotyzm i nie uleganie innym (no ROsji) Właśnie, popieram! Zresztą nikt nie zmusza tych wszystkich ludzi żeby stali na ulicy, pod Pałacem Prezydenckim, przynosili kwiaty i znicze. Mimo wszystko dużo ludzi go szanowało bo mają swój rozum a nie ślepo ufają mediom. Przecież media mają władzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też to się nie podoba...
Jarosław K. jak widać myśli bardzo racjonalnie jak na człowieka który powinien przeżywać tragedie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
te 2 kaczory wiecznie mieszały w sejmie wydawało się,że tragedia coś zmieni ale widać będzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
To teraz ja zapytam skąd wiesz, że Tusk i cała reszta są sztuczni? Tak samo nie wiesz, jak i tego jaki tak na prawdę był Kaczyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel !!!
Rachael Złe rzeczy o Tusku też by się dobrze sprzedawały, a jakoś tyle ich nie było, więc nie uwierze w to że był to spisek mediów przeciwko Kaczyńskiemu. No wiesz, Tusk to inna bajka. On właśnie był lubiany, przecież obiecał Wam Irlandię :) Dla mnie nie musisz w to wierzyć. Ale może kiedyś sama do tego dojdziesz :) Oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
Jarosław niestety wykorzystuje nastroje społeczeństwa i poszedł na całość wiedząc że rząd się nie sprzeciwi. A nie przyszło ci do głowy że Jarkiem kieruje miłość do brata i rozpacz po jego stracie? Straciłaś kiedyś bliską osobę? W takich okolicznościach? Po takiej stracie nie myśli się racjonalnie a już bynajmniej nie obiektywnie i ma się gdzieś opinię innych. Rozumiem Jarka i wiem że pewnie teraz nie myśli strategicznie o tym co będzie, niemniej jednak uważam że Kaczyńscy powinni spocząć w Warszawie ale potrafię uszanować wolę cierpiących po stracie swoich bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn11111
oj jeszce zateksnicie za czlowiek godnym i prawym,,,wladzie absolutna przejma inni,,,bedzie kolesiostwo,bedzie Miro,Zbycho,Rycho i klepanie sie po ramionach....ustawy pod siebie,majatki na boku rosna,beda tylko obetnice bez pokrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Też byłam pod pałacem prezydenckim oddać hołd, bo ta tragedia tego wymagała, ale nie zmienie zdania o jego rządach, tylko dlatego że zginął. Co innego oddać hołd, a co innego zgadzać się na pochowanie na Wawelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
kaczor dążył do zniszczenia Tuska źle go traktował, wyśmiewał za granicą i tego lechowi nigdy nie wybaczę ...lechu był zwykłym chamem za życia możecie mnie ...ale interesuje mnie polityka i śledzę nie wypadało tak się zachowywać wobec premiera na forum publicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×