Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasija9

Czego konsultantka najlepiej zostac? Avon, Oriflame, Mary Kay, Faberlic?

Polecane posty

Gość Aroma Group....
AromaGroup zaprasza do współpracy !!!! Firma Aroma Group zaprasza do współpracy osoby, które szukają zmian w swoim życiu. Dzięki trafnie podjętej decyzji możesz uzyskać niezależność finansową. Podjęcie aktywnej współpracy z Aroma Group spowoduje, że Twoje zarobki będą wzrastać z miesiąca na miesiąc. Firma Aroma Group poszukuje obecnie swoich Konsultantów. Liderów grup, dystrybutorów. Wysokie zarobki możliwość rozwoju zawodowego. Aroma Group to młoda, prężnie rozwijająca się polska firma, zajmująca się produkcją i dystrybucją kosmetyków stosowanych w aromaterapii, takich jak olejki aromatyczne, oleje do masażu, sole do kąpieli, perfumy, kadzidła i inne akcesoria z Indii. Poszukujemy osób do współpracy w całym kraju. Dlaczego warto do nas dołączyć? - sprzedajesz produkty i zarabiasz na marży - kupujesz produkty bez marży na własny użytek - budujesz swoją grupę dystrybutorów i dostajesz od firmy prowizję z tego tytułu - otrzymujesz własny sklep internetowy - możesz pracować online lub tradycyjnie - jesteś sam sobie szefem - pracujesz ile chcesz i jak chcesz - otrzymujesz niezbędne wsparcie szkoleniowe Kontakt: twoje.aromagroup@gmail.com www.twoje.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzedaży avon Zostań konsultantką\em avonu i ciesz się własnym sukcesem Zarabiaj pieniądze 15-50% :0 Kupuj dla siebie o wiele tańsze kosmetyki nawet o 80%!!!!!! Czekają na ciebie bardzo ciekawe promocje-ofert demo(gdzie możesz kupić nowości które bd dopiero w następnym katalogu), oferty netto(gdzie kosmetyki są tańsze nawet o 80%-tego katalogu nie pokaże ci żadna konsultantka),oraz wiele ciekawych promocyjnych kosmetyków i promocji gdzie możesz zdobyć darmowe kosmetyki TYLKO TERAZ FIRMA OFERUJE SUPER PREZENT DLA NOWYCH KONSULTANTEK -TORBĘ O WARTOŚCI 999ZŁ!!!!!!!!1 Moja grupa liczy już sporą liczbę konsultantek i liderów-więc jeżeli chciała byś \chciał byś zostać konsultantką\em w mojej grupie to serdecznie prosze o kontakt Dla nowych osób wysyłam(darmowo oczywiście) katalogi,ofertę demo i zestaw próbek GRATIS!!1!! tELEFON;505293722 EMAIL;kamilmaliszow@onet.pl Pozdrawiam Kamil ,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj na forum, chętnie odpowiem :) sama możesz wybrać co chcesz dostać na start ;) Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON zapraszam do AVON :) podpiszę umowę z każdym niezależnie od miejsca zamieszkania :) dla każdego prezent! :) mój email: zaklinaborycka44@gmail.com zapraszam wszystkich chętnych :) dieta - start 07.03.2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiro10
Klasowe kosmetyki posiada firma Amway,a przy tym ciekawy sposób na biznes.Zapraszam.Kontakt na hiro10@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.... Wszyscy tak o plusach tylko, to ja napiszę o minusach. Nie wiem, jak jest w tym momencie w Oriflame, ale kiedyś tak było. Załóżmy, że katalog jest taki sobie. Masz zamówienie, ale tylko na kwotę powiedzmy 80zł. I teraz tak - opustu od tego nie masz, a za małe zamówienie płacisz dodatkową kasę. I okazuje się, że do interesu dokładasz. Albo odsyłasz kolezanki z kwitkiem i nie zamawiasz im tego, co sobie życzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w AVON jeśli masz małe zamówienie, to i tak masz od tego opust, więc nie działasz na darmo. Od 1zł nawet masz opust. Więc w AVON jest lepiej :) i zapraszam zainteresowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jest upust nawet od 1zł ale czemu nie powiedziałaś Pani że jak nie ma zamówienia na 150zł to musi płacić 10zł za pakowanie małego zamówienia i 6,90zł za przesyłkę????? To jest bardzo istotne.... Ale ja się nie ma zamówienie na 150zł to upust na kosmetyki jest 15%,więc zawsze taniej się kupi dla siebie i rodziny kosmetyki:) Jeżeli chciała By Pani się dowiedzieć wszystkiego o avonie to zapraszam do mojej grupy.... Mail;kamilmaliszow@onet.pl Tel.505293722 Pozdrawiam-Kamil,starszy lider avon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, tylko że autorka wyraźnie napisała, że myśli o tym jako o sposobie na dorobienie, a nie kupowanie dla rodziny. A opłaty za pakowanie małej paczki zwykle wynoszą więcej niż opust. Wszyscy twierdzą, że tak super, potem ludzie zapisują się i jest rozczarowanie. Ja tak miałam, jak się zapisałam. Na początku wielkie bum, spore zamówienie, a jak po jakimś czasie rodzina się obkupiła i zamówienia były mniejsze, pojawił się problem. Jestem konsultantką do dziś, ale nauczyłam się na własnej skórze, że nigdzie nie jest tak pięknie jak obiecują i często trzeba być zdanym tylko na siebie. Ponadto katalogi - kupujesz za własną kasę. Szkolenia - oczywiście, ale płatne. Czemu jestem nadal konsultantką, mimo że więcej z tym zachodu niż to warte? Bo lubię się tym bawić, nie nastawiam się na duży zysk oraz po prostu z przyzwyczajenia - bo to już z 10 lat będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Fm i paczki to jest tak. Jeśli mamy zamówienie na ok 200 zł i złożymy je do 13 godziny to następnego dnia jest już kurier z paczką. Jeśli do 17 to czekamy na kuriera 2 dni. Jednak często mamy coś do zamówienia, ale tego jest niewiele. Co wtedy?? Dzwonimy do kogoś znajomego z Fm i "dokładamy" paczkę do niego. Zarobek idzie dla nas, punkty z naszych produktów również. Dostajemy fakturę dla siebie i nie płacimy za kuriera 18 zł(jak w przypadku złożenia małego zamówienia). Znajomy po odebraniu paczki dostarcza nam ją np. w pracy, w szkole. Pomagamy sobie wzajemnie, żeby więcej zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak....Ale zawsze coś taniej jest...Trzeba niestety płacić za przesyłkę i pakowanie... Powiem Pani że jestem liderem od niedawna bo od stycznia,ale mam już ponad 40konsultantek i żadna jeszcze nie zrezygnowała... To wszystko zależy od podejścia lidera-jak wszystko wytłumaczy,doradzi i do pomorze ... Wiem jak to jest być konsultantem bo byłem nim ponad rok i wiem też jak jest ważne wsparcie osoby nadrzędnej-bo to jest coś nowego dla nowych ludzi i każdemu trzeba wszystko wyjaśnić... No niestety za katalogi trzeba płacić ale np.za 5szt płaci się 6zł(to nie jest tak dużo-a w konkurencyjnych firmach też się płaci i to o wiele więcej)..zawsze w każdej przesyłce jest 1 katalog gratis:) Szkolenia są płatne-ale po nich można kupić sporo kosmetyków za bardzo małą cenę......... ZAPRASZAM DO MOJEJ GRUPY:0 Tel;505293722 Email;kamilmailszow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka111
Oleczka111 AVON to nie tylko kosmetyki to przede wszystkim świetne programy motywacyjne, promocje, gratisy,świetna zabawa . Jeśli lubisz kontakty z ludźmi ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dołącz do mojego zespołu i przekonaj się jakie korzyści możesz uzyskać z tej współpracy. Tylko teraz jeśli zapiszesz się otrzymasz: - pakiet startowy który umożliwi Ci start - ulotki, 5 katalogów, próbki - każda zapisana osoba do mnie w marcu otrzyma wspaniały prezent -weźmiesz udział w programie w którym główna nagroda to torebka BATYCKI o wartości 999zł. - możliwość zarobku do 40% - zamówienie kiedy chcesz, bez dodatkowych opłat - brak wpisowego Wystarczy wpisać w treści sms AVON ja oddzwonie Pisz gg 31942907, e-mail: olga100@op.pl tel. 692-150-523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzedaży avon Zostań konsultantką\em avonu i ciesz się własnym sukcesem Zarabiaj pieniądze 15-50% :0 Kupuj dla siebie o wiele tańsze kosmetyki nawet o 80%!!!!!! Czekają na ciebie bardzo ciekawe promocje-ofert demo(gdzie możesz kupić nowości które bd dopiero w następnym katalogu), oferty netto(gdzie kosmetyki są tańsze nawet o 80%-tego katalogu nie pokaże ci żadna konsultantka),oraz wiele ciekawych promocyjnych kosmetyków i promocji gdzie możesz zdobyć darmowe kosmetyki TYLKO TERAZ FIRMA OFERUJE SUPER PREZENT DLA NOWYCH KONSULTANTEK -TORBĘ O WARTOŚCI 999ZŁ!!!!!!!!1 Moja grupa liczy już sporą liczbę konsultantek i liderów-więc jeżeli chciała byś \chciał byś zostać konsultantką\em w mojej grupie to serdecznie prosze o kontakt Dla nowych osób wysyłam(darmowo oczywiście) katalogi,ofertę demo i zestaw próbek GRATIS!!1!! tELEFON;505293722 EMAIL;kamilmaliszow@onet.pl Pozdrawiam Kamil ,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa,,,, twój "zysk" to jest jeżeli TY kupisz jakieś barachło dla siebie... a dajże ty spokój z tą firmą... To taki sam syf jak kiedyś AMWAY. Zeruje na was - sprzedawcach. To wy jesteście jeleniami które utrzymują tą parszywą firmę.A wasze kosmetyki - uczulają. Szczególnie gównianie kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się z całością Pani wypowiedzi;0 Jeżeli chodzi o zarobek to on dla mnie jest spory bo jako lider zarabiam kilka set złoty.. No oczywiście jako konsultant zarabiałem mniej,ale też nie narzekałem.. A jeżeli chodzi o kremy to mogą uczulać kremy Anew-tu się zgodzę,gdyż miałem kilka skarg na nie,ale mam też klientki które są bardzo z nich zadowolone i zamawiają je regularnie. Główną przyczyną nie zadowolenia jest uczulenie na jeden ze składników lub też najczęściej złe stosowanie... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, których wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj na forum :) Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0 Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!! AVON oferuje; -zarobek 15-50% -katalog z 3 terminami zamówień -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80% -różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program motywacyjny itp -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł -21 dni na zapłatę faktury Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: eMAIL;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć w ogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, których wartość katalogowa wynosi 370 zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj na forum, chętnie odpowiem Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa W
Witam Mam na imię Ewa i jestem konsultantką AVON Dzięki tej firmie zaczęłam spełniać swoje marzenia i rozwijać się. Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami AVON oferuje; -zarobek 15-50%, -katalog z 3 terminami zamówień, -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki, -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80%, -różnego rodzaju promocję, i konkursy-oferta demo, netto, program motywacyjny itp., -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np. na lidera sprzedaży, -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki, -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł, -21 dni na zapłatę faktury. Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem AVON to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: E-mail: ewcia.wlodarczyk@gmail.com gg: 13719630 Pozdrawiam Ewa, Konsultantka AVON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć w ogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, których wartość katalogowa wynosi 370 zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gm ail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj na forum, chętnie odpowiem Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa W
Witam Mam na imię Ewa i jestem konsultantką AVON Dzięki tej firmie zaczęłam spełniać swoje marzenia i rozwijać się. Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami AVON oferuje; -zarobek 15-50%, -katalog z 3 terminami zamówień, -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki, -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80%, -różnego rodzaju promocję, i konkursy-oferta demo, netto, program motywacyjny itp., -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np. na lidera sprzedaży, -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki, -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł, -21 dni na zapłatę faktury. Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem AVON to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: E-mail: ewcia.wlodarczyk@gmail.com gg: 13719630 Pozdrawiam Ewa, Konsultantka AVON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, których wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gm ail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj na forum, chętnie odpowiem Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia zientarska
Jaki jest sensu pisania kilka razy tego samego postu? Nie smamujcie tego wątki wklejaniem kilka razy tej samem wiadomości to bez sensu. Co do pytania o firmę którą warto wybrać, proponuję zerknąc na NETWORK MAGAZYN, ta gazeta opisuję życie, historie firm działających w MLM. I co ważne możecie sprawdzić które z nich działają nie fair, i są w Polsce na czarnej liście. A myślę że to ważne by sprawdzić firmę z którą chce się podjąc współprace. Ja od prawie 3 lat współpracuję z firmą FM Gropu głownie bazuje na kosmetykach kolorowych i pielęgnacji ciała, plus zamawiam do domu to co aktualnie używam i mam telefon w naszej sieci- rozmowy 1gr. Moim zdaniem jak już wybierzesz firmę którą Cie intersuje waro być po prostu w niej działała systematycznie, rozwijała się i nie ważne czy to Mary Kay, Oriflame czy FM Group a odniesiesz sukces. A tak bdw, poszukuję do nowego powstającego projektu osoby zainteresowane stylizacją, analizą kolorystyczną, wizażem. Tworzymy nowy projekt od 8 miesięcy Make Up Yourself, przeznaczony jest głównie dla kobiet. Szczegóły chętnie przedstawię zainteresowanym. Dobrej nocy KasiaZientarska@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa W
Witam Mam na imię Ewa i jestem konsultantką AVON Dzięki tej firmie zaczęłam spełniać swoje marzenia i rozwijać się. Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami AVON oferuje; -zarobek 15-50%, -katalog z 3 terminami zamówień, -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki, -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80%, -różnego rodzaju promocję, i konkursy-oferta demo, netto, program motywacyjny itp., -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np. na lidera sprzedaży, -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki, -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł, -21 dni na zapłatę faktury. Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem AVON to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: E-mail: ewcia.wlodarczyk@gm ail.com gg: 13719630 Pozdrawiam Ewa, Konsultantka AVON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0 Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!! AVON oferuje; -zarobek 15-50% -katalog z 3 terminami zamówień -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80% -różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program motywacyjny itp -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł -21 dni na zapłatę faktury Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: eMAIL;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, których wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gm ail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj na forum, chętnie odpowiem Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON zapraszam do AVON :) podpiszę umowę z każdym niezależnie od miejsca zamieszkania :) dla każdego prezent! :) mój email: zaklinaborycka44@gmail.com i gg: 2164642 zapraszam wszystkich chętnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykorzystaj szansę i zarób na sprzedaży produktów ułatwiających codzienne życie. Jeśli jesteś już konsultantką, np. Avon, Oriflame, itp., to wzbogać swoją ofertę i dorzucaj klientom dodatkowy katalog. Zobacz http://www.betterware.pl/katalog_betterware/0311/ Zasady są proste: - zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy - masz odroczony termin płatności - 14 dni - przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15% - masz gwarancję jakości - czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań - jako nowa konsultantka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start - masz nielimitowany czas pracy i zarobki - zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości, nie ma obowiązku robienia tego co katalog - JEDNORAZOWA opłata wpisowa wynosi tylko 1 zł, jeśli pierwsze zamówienie złożysz w MARCU Jeśli szukasz alternatywy dla sprzedaży kosmetyków, bądź dodatkowego zarobku, to właśnie jest oferta dla Ciebie. Zarejestruj się już dzisiaj wypełniając dane w poniższym linku: http://www.betterware.eu/pl/Register.php W danych sponsora wpisz: PL-07375, Anna Olma Niezwłocznie po rejestracji wysyłam gratisowe katalogi. Rejestracja do niczego nie zobowiązuje i nie wiąże się z żadnymi kosztami. Masz pytania? Pisz! aniaol@tlen.pl GG 8453063 Praca dla osób od 18 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe. Również zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkolenia otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -program lojalonściowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także moższesz uczestniczyć :) -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Bądź aktywna w minimum 2 katalogach, tj. 5/2011 i 6/2011 lub 6/2011 i 7/2011 lub 5/2011 i 7/2011. I złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! lub biżuterię za 5,90! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj na forum, chętnie odpowiem :) cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, masz aktualne katalogi, umowę, przewodniki i materiały pomocne w sprzedaży :) gorąco zapraszam :) każda nowa osoba dostaje prezent, można też negocjować ;) Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWICJUSZKA22 OSZUST
uwaga!!!! NIE słuchajcie tej NOWICJUSZKI22 bo to jest oszust i kręt. Co innego pisze a co innego robi. Ja jestem liderem ale w porównaniu do niej mam 3 razy większą grupę i bardziej się rozwinęłam w ciągu 1miesiąca niż ona w ciągu 6miesięcy. Jak ktoś zostanie u niej konsultantką to po pewnym czasie będzie tego okropnie żałować -PRZEZ NIĄ STRACIŁAM SPORO KASY. Po podpisaniu umowy ma każdą konsultantkę w dupie!!!! Ona wcale się nie rozwija,jest najgorszą liderką w naszym okręgu... I ogłasza się na forach bo nikt nie chce wejść do jej grupy,.. Ma bardzo małą grupę gdyż każdy od niej ucieka.... Po podpisaniu umowy wypisuje do Ciebie lub bd dzwonić i namawiać bd do zamawiania kosmetyków dla siebie żeby jak najwięcej zarobić... A po za tym jest człowiekiem nie obliczalnym psychicznie-pisze do każdej osoby że jak nie przestanie dodawać ogłoszenia to założy mu sprawę w sądzie... Ostrzegam każdą osobę która myśli o wejściu do Avonu..polecam inne konsultantki na forum....UWAŻAJCIE NA NIĄ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powyższa osoba, która wypisuje takie bzdury posiada adres e-mail: avonlider1992@wp.pl jest Liderem i jak widzę zazdrosnym Liderem, że ktoś inny rozwija się lepiej jak ona, nazywa się Magda Lipińska, podaje się za Starszego Lidera Kreowania Wizerunku, pomijając, że takiego stanowiska w AVON nie ma. Nie może znieść, że inni dodają swoje ogłoszenia i szukają Konsultantek w różny sposób. Twierdzi, że była moją Konsultantką, a tak na prawdę nie zna mojego nazwiska. Śmiech na sali. Każda moja Konsultantka nie odeszła z mojej grupy nawet na miesiąc, a ona twierdzi, że wypisała się po 4 katalogach czy miesiącach. To na nią radziłabym uważać, ponieważ sama straszy sądem i Urzędem Skarbowym, a chce wmówić ludziom, że piszę to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe. Również zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że w AVON pracuję już dobrych kilka lat, wiem, że ważne jest wsparcie Lidera Nadrzędnego. Dlatego ode mnie masz nieograniczoną pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć :) -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Bądź aktywna w minimum 2 katalogach, tj. 5/2011 i 6/2011 lub 6/2011 i 7/2011 lub 5/2011 i 7/2011. I złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! Jeśli natomiast będziesz aktywna w 3 katalogach 5/2011, 6/2011, 7/2011 możesz zamówić biżuterię za 5,90! Również możesz zdobyć pędzle do makijażu w eleganckim etui. Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 Z każdą osobą pracuję indywidualnie. W Busku Zdroju 4 kwietnia (poniedziałek) odbędzie się szkolenie z wizażu (techniki makijażu) szkolenie jest płatne 90zł, po jego ukończeniu można zamówić 3 zestawy po 40zł (wartość katalogowa zestawów to w sumie 670zł) a także za 35zł można zakupić sobie duży kuferek na kosmetyki. Na zakończenie szkolenia otrzymuje się także dyplom :) chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu proszę o kontakt. Niezależnie od okręgu i dywizji. Jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem :) cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam :) każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia :) Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON zapraszam do AVON :) podpiszę umowę z każdym niezależnie od miejsca zamieszkania :) dla każdego prezent! :) mój email: zaklinaborycka44@gmail.com i gg: 2164642 zapraszam wszystkich chętnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×